Skocz do zawartości
mlody_gniewny

Przy jakiej grze komputerowej straciles najwiecej nerwow ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilwrc

-Wyścig w mafii

-Nfs:u ostatni wyścig

-i kieedyś kieeedyś jak miałem z 6 lat to (może ktoś pamięta tą grę) RAPTOR aa pograł bym w to teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak oslawiona misja w Mafii (wyscigi) oraz MoH (snajperzy) dziwnie latwo mi sie je przeszlo i w sumie misja ze snajperami to jedna z moich ulubionych.

Jakos mialem przeczucie, ze beda ostro campowac i sie za wiele razy nie dalem zabic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi tez czasem się wmordejeżam grając - najczęściej przy grach które mi się podobają :P Z tego co utkwiło mi w pamięci to MoH:Breaktrough (ten dodatek miejscami był mocno przesadzony), NFS:U - poleciała krew :lol: i klawiatura jak się wnerwiłem to walnąłem głową w klawę także sobie rozciąłem czoło 8O :lol: (klawe złożyłem i jest jak nowa) Coliny - jak każdy klnę na "betonowe" krzaczki, słupki, słomę, ect. Ostatnio jeszcze Desert Rats vs. Afrkia Korps - ale doczytałem tpsy i już było łatwiej. Paradoksalnie nie miałem większych kłopotów z heli z VC i wyścigiem z Mafi. Tak czy siak teraz staram się być opanowany :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomnial mi sie motyw z mafii gdzie najbardzie rzucalem miesem ;)

 

hotel gdzie szukalo sie jakiejs panny lekkich obyczajow i potem zabawa na dachach z policjantami co w ostatecznosci przechodzilo w walke w kosciele z gangsterami ... ;]

 

wogule w mafii duzo bylo takich momentow ... sam wyscig jak juz wspomnialem poszedl mi gladziutko ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie do wyscigu tez mialem pare zastrzerzen ale jakos poszedl a misje z helikopterkiem z vc nawet bardzo lubilem i przechodzilem ja kazdemu kto mnie o to poprosil... - jakby ktos mial problem z nia to slac save to przejde (chwilowy brak gta pomine ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w mafi nie mialem zbyt wielu problemow, ale szlak mnie trafial w Medal of Honor na najwyzszym poziomie jak doszedlem do miasta snajperow :/ polowy z nich nie bylo widac bo mieli wiekszy zasieg niz "viewing distance"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzucalem miechem w Duke Nukem 3D (lol). Maly wtedy bylem i jeszcze nie wiedzialem ze jest cos takiego jak save game.

 

Jeszcze grajac w Unreal Tournament tak rzucalem epitetami, na te debilne boty co mi droge ciagle zastawialy i konczylo to sie strzalem w plecy i kaplica, ze mnie kumpla mama az slyszala. Przychodze potem do niego i ona sie mnie pyta co sie tak denerwowalem. Ale sie brechtalem wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech mafia i moh? na luuzie............

 

Ghosts and goblins na amidze

toki na mame

rick dangerous amiga

r-type na amidze

jet set willy na atari o booshe

ninja commando na atari

green beret na atari

domain of undead na atari

na razie tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia - wyscig :D

True True :lol:

Tez sie podpinam, ale po 5razie zrobilem sobie przerwe, zjadlem sniadanie i usiadlem i 1 na mecie 8)

 

No i jeszcze czasem wkurzala mnie misja gdzie z Paulem trza bylo konkurencje rozwalic, juz dokladnie nie pamietam jak siemisja nazywala, ale mialo sie na poczatku tylko bejsbola i trzeba bylo byc cicho :D

Ja meczylem sie chyba z tydzien z tym wyscigiem. Teraz przechodze go bez problemu :). Jeszcze troche szlag mnie trafial na poczatku jak gralem StarCraft'a na multi, bo ciagle dostawalem w dupe :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie to ze nikt jeszcze tego nei wymienil -Counter-Strike

JEzu ile ja nerwów na tym natracilem to chyba bede o kilka dobrych lat krócej zyl :P

Te wszystki HS z [gluteus maximus], ostatnie update'y,Valve itd.

W sume to na razie tylko 1 myszka -nową mi troche szkoda rzucać o ściane ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byscie slyszeli jakie k****, i ch** lecialy jak gralem z bratem w q3 ! :)

w 90% meczach mnie klepal i wydawalo mi sie, ze zawsze farcil :P

 

Jak ktos slyszal mp3 z rivem w roli glownej to wie o czym mowie.

Ja troszke delikatniej klalem ale z taka sama wsciekloscia.

Kumpel z domu obok mowil, zebym wiecej sie tak nie darl bo mu wstyd przy rodzicach, ze ma takiego kumpla :)

TO byla mp3 z infin ;p

 

Co do tematu: Q3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, Mafia i ta misja z bankiem i kościołem potrafiła wkurzyć maksymalnie. Sporo sie też nabluźniłem przy "sławnych" wyścigach w NFS:U. Kilka razy przez Prince Of Persia: SOT pad latał po pokoju, Volcano w FarCry spowodowało, że aż dla uspokojenia poszedłem pograć w kosza.

Jednak szczytem wku... było przechodzenie wszystkich licencji na "Gold" w Gran Tourismo. PSX/PS2-owcy wiedzą o co chodzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec ze nie czytalem topicu, przepraszam. Ale jak juz kiedys pisalem na forum rozwalilem swoje biurko pod kompa przy max paynie(jakims baseballem sie okladalo ludzi bo mnie zlapali). Tak wiec dochodza straty materialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, młodzieży...powiem Wam jedno

 

w dawnych czasach, najwięcej nerwów wywoływał komunikat "TAPE LOADING ERROR" na ZX Spectrum. Wtedy pamiętam , że waliłem pięscia w wysłużonego Grundiga , poczym kręciłem głowicą i zaczynałem od nowa. W ostatnich latach już zachowuje się spokojniej i nie niszcze swojego sprzętu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warhammer :Dark Omen-grrrrrrr(ale radocha i tak byla ogromna)

Drakan Order of Flame

Might and magic 7 momentami

 

 

Ostatnio to Call of Duty na veteranie-dom w misjach u ruskich brrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rok temu gralem w jakies wyscigi na Dreamcasta. Chyba po 30 razie gdzie nie moglem przejechac jednego wyscigu plyta z ta gierka zaliczyla bliskie spotkanie ze sciana. Nie bylo co zbierac nawet. A teraz duzo nerwow trace przy CS i Battlefield i to prawie codziennie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na sportowo: NBA Live 2003 na All-Star grałem full-season. I choć były momeny że prowadziłem z kompem i 25pkt. to i tak mnie dochodzili w czwartej kwarcie. Wyobrażacie co się działo jak przegrywałem w końcówce 10 mecz z rzędu??

Hehe, MoHAA - snajperzy, Half-life - kiedyś odpaliłem rakietę i doopa. Nic. Łaziłem ze 3 dni po całej planszy i doopa!!!!

 

A BOOT ERROR z Atari to nie liczę (też przykładałem w magnetofon :lol:). Połamane prehistoryczne joye i cartridge :D

Oj to były czasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, najbardziej krew to mnie zalala jak po 2h loadingu Atarka wysypala do mnie "Syntax Error" ;[.

Ale ale, jesli chodzi o gry przy ktorych lataly myszki/joye/klawy to :

 

Jest set willy

Zorro

Cannon Fodder 1,2 ,nikt chyba jeszcze nie wymienil ,a giery (szczegolnie 2) mialy dosc zakrecony poziom trudnosci.

Lemmingi

Lotusy, Jaguar

Skidmarks (jak sie w dwoch 3ch gralo to ojeju)

Sviw

No i Goblinsy.

Jedyne co moge powiedziec to to ze w porownaniu z tymi grami to aktualnie jest 'walk in the park' ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nowszych gier to

 

NFS:U < nie przeklinalem wczesniej w ten sposob drzew ;)

POP:SOT < level w windzie , jak mnie ta lasia wkurzala ze ciagle ginela ;)

 

reszcie przebaczylem ( przedawnienie ) to ze mnie wykonczyly nerwowo

 

co do atari to rozwalilem magnetofon przy kolejnym errorze po prostu dostal z piąchy kilka razy torche sie wygial ;) pogryzlem pada od nintendo i od psx ( ten od nintento juz sie nie nadawal do gry ) polamalem tez troche dzojstikow , i kilka myszek poszlo sie kochac przez nerwy , sru o biurko ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, gierki na 8-bitowcach :D Jeszcze spox jak gierka była na taśmie "krótka". A co było jak wczytywało się "całokasetowego" Pirates i pod koniec Error? :twisted: Nic tylko wyp... magnetofon ( w moim przypadku od C64). Dobrze mówi RaV[666]. Dzisiejsze gierki jakoś olbrzymiej trudności nie mają. Nie to co kiedyś. Rzeczywiście, dalsze misje w Cannon Fodder powodowały baaaardzo nieprzyjemne reakcje. A pamiętacie Moon Patrol czy River Raid - trzy życie na gierkę a save nie ma. Commando, Alcatraz, Contra, 1942, Decathlon waliły niemiłosiernie w wyższych poziomach. Joysticki padały jeden po drugim....i nerwy też.

 

A jeszcze co do licencji "Gold" w Gran Tourismo - w zasadzie zrobić je International w "jedynce" to był cud. Nie wiem co za "zdolniacha" projektował te próby, ale tam NIE MOZNA się było choć minimalnie pomylić. Normalnie testy dla cyborgów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, na Decathlonie można było joye łamać :D

Potem jak wymieniłem Atarynkę na C64 lepiej nie było (zwłaszcza jakiś kikstart na dwóch, albo kultowa i najlepsza piła na C64 Emlyn Hughes International Soccer, kumpel na tym 3 joye wyrwał :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najwiecej naw<span style="color:red;">[ciach!]</span>#$#em sie grajac na Amidze we wszystkie bijatyki typu Mortal Kombat i Street Fighter (ze trzy joye zlamalem). A ten wyscig z Mafii o ktorym piszecie to z tego co pamietam byl calkiem prosty. Przeszedlem chyba za 5 podjesciem. Aha ostatnio to troszke FarCry w niektorych misjach ;) ,Seria NBA LIVE ;) no i chyba jedna klawa poszla grajac z Anarkim na nightmarze w q3. Wiecej grzechow nie pamietam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...