Skocz do zawartości
J-A-J-O

True Crime: Streets Of L.A. [PC]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie nie moge doczekać juz tej gry :twisted:

Oby była super, a nie jak manhunt ( straszny gniot ), czu hitman contracts ( tu juz troche lepiej ale bez rewelacji )

True Crime: Streets Of L.A. patrząc po screenach czy filmikach wprowadza wiele nowości.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No - fajna ta giera :)) Polecam chlopaki i dziewczyny,jakies smieshne Vice city czy cos tam niech idzie gdzies :) NIe rozumiem jednego,czemu tak milczycie i nic nie mowicie o tej grze,przeciesh to hicior 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Co wam sie tak nie podoba ta gra 8O ,dziwne bo z tego co widzialem to gra poprawia wszystkie bledy GTAVC i Getheway'a i ma klimat ala Max Payne - hmmm :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam sie tak nie podoba ta gra  8O ,dziwne bo z tego co widzialem to gra poprawia wszystkie bledy GTAVC i Getheway'a i ma klimat ala Max Payne - hmmm  :?:

W Getheway nie grałem, a co do GTA : Vice City to jak dla mnie jest lepszy od True Crime, przynajmniej narazie, sterowanie spieprzyli, grafika ujdzie, ale na moim sprzęcie czasami zwalnia przy 1280x1024... czekam na jakiś patch :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą gre na PC na 4CD i problem. Mam Windowsa 2003 Server i instalator zaras na początku wywala mi takie coś

True Crime Streets of LA requires that wour computer is running Windows 98 or 98 SE Windows ME or Windows 2000 or XP

Jak to obejść - PLEASE HELP ME bo gra jest coodna - LICZE NA WAS i z goory dzięki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą gre na PC na 4CD i problem. Mam Windowsa 2003 Server i instalator zaras na początku wywala mi takie coś

True Crime Streets of LA requires that wour computer is running Windows 98 or 98 SE Windows ME or Windows 2000 or XP

Jak to obejść - PLEASE HELP ME bo gra jest coodna - LICZE NA WAS i z goory dzięki :mrgreen:

faktycznie - coś ostatnio aż dziwne - jak mam 2003 i instalowałem sporo gier, tak w ciągu paru dni miałem to samo z Manhuntem i World Chamionship snookerem. Pomógł stary indiański sposób - instalacja w robocie na XP, potem zrzuta katalogu z grą na płyty plus wygrzebanie w sieci nocd. W domu zgranie całości na dysk i działają bez problemu. Ewentualnie można zrobić sobie kopię wpisów do rejestru gdyby giera się bardzo burzyła - ale nie sądzę, to też jest imporcik z PS2 (jak Manhunt) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna ale wiecej sądząc po zapowiedziach i trailerach a tutaj niestety odczułem lekkie rozczarowanie.... :(

Tak jak Myszaqu miałem problem z instalacją pod Win 2003...nie bawiłem sie tylko poprostu sprawiłem sobie Win Xp Prof. i gierka smiga....

 

Pozdro 4 All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie POMOCY. Skończyłem wszystkie możliwe epizody i misje w nich. Mam 22% gry a nie mam już misji 8O . Co dalej. A co do samej gry to jak ma się na tym kończyć to zdecydowanie za krudka. Jak grę która jest na 4 CD można przejść w jeden dzionek :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczerpniete z pewnego forum :] i sprawdzone przezemnie

 

copy all the files including the dirs from all cds into a temp dir (OR edit the iso) - load the "True Crime - Streets of LA.msi" into a hex-editor of your choice, goto offset 62F76C change the 2 into 3 search for "VersionNT=502" and change it to "VersionNT=503" for future games using the .msi installer) save it - run the setup.exe from the temp dir.

 

jako hex edytora polecam Hex Workshop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sajmon za "sposób" :) Szkoda, że gra po zainstalowaniu i tak nie odpala - pokazuje się obrazek gry jak w UT, coś tam boruje dysk i tyle :( Ile zajmuje wam ta gra na dysku? U mnie 2.83 GB- moze coś się nie przegrało? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra zajmuje tyle samo na dysku i chodzi bez żadnego problemu. ( A takie pytanie bo widzę że masz BARTONA 2500XP+ M. Jakie on ma napięcie w standardzie 1,65v czy jakieś inne :?: Bo mam ochotęsięw niego zaopatrzyć :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie samochodem jezdzi sie jak dla mnie fatalnie... :/

Walka jeszcze ujdzie ale trzeba "walić" po klawiaturze....

Strzelanie tesh moze byc ale jakieś kijowe.... :/ spodziewałem sie wiecej.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak... gra jest bardzo slaba... porownujac ja do GTA3 czy GTA:VC wypada strasznie blado

- bijatyki sa po jakims czasie nudne (te same ciosy) choc przypominaja te z matrixa:the game

- usytuowanie kamer beznadziejne !!!!

- jazda samochodem to czysta TRAGEDIA! przypomina to jazde zywcem wyjeta z TAXI DRIVER, lub CRAZY DRIVER

- muzyka w miare moze byc choc jest zbyt ostra

- misje sa proste, polegaja przewaznie na dojechaniu do pewnego miejsca, lub zaaresztowania kogos, rozbicia gangu, czy treningu... (grajac przez 1,5 h doszedlem do 4 epizodu..bleee)

- zajmuje duzo miejsca (az 3,1 GB)

- GRAFIKA.... pomimo iz gram tylko na FULL DETAILS z antyal x4 i anizo x8 to nie zachwyca mnie niczym ciekawym.. zero jakis super efektow rodem z GTAVC (a tam przeciez nie bylo tez tak super)

 

podsumowujac:

GTA:VC -> 5

TRUE CRIME:SoLA -> 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge zagrac... gra wlacza sie normalnie, ale jak wezme new game to po rozpoczeciu gry widze tylko pierwsza scene filmiku i mi sie zawiesza...

 

mial ktos podobny problem?

 

UPDATE: ok, juz sobie dalem rade (nowe catalysty oraz zmniejszenie rozdzielczosci i glebi kolorow) ale gra bardzo przecietna...:( dziwne sterowanie jak dla mnie... nie pobije to cos gta:vc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...