Skocz do zawartości
J-A-J-O

True Crime: Streets Of L.A. [PC]

Rekomendowane odpowiedzi

gra jest beznadziejna duzo lepiej mi sie gralo w GTA nie mowiac juz o Mafii. Tutaj sterowanie jest jakies dziwne, samochod prowadzi sie beznadziejnie, i misje tez za proste, grafika - hmm jak na obecne czasay raczej przecietna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, aż taka tragedia? 8O A tak się ładnie zapowiadało. Może sa jakieś dobre strony taj gierki....?

no jedno ale tylko jedno mi sie podobalo w tej grze - mianowicie ogrom miasta LA, miasto jest zrobione fantastycznie, jest tak wielkie ze te wszystkie GTA i MAfie moga sie schowac, normalnie jadac z jednego konca (n. z downtown do beverlyhills) na drugie autostrada jechalem 15 min !!!!!!!! i to bylo autostrada, pod tym wzgledem jest to masakra, ulic jest tyle ze poprostu jedziesz i jedziesz i jedziesz, ale tylko tyle ogolnie gierka to gowno. Juz jej nie mam na dysku zagoscila tam cale 2 dni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos od mafii, gta,gtavc nie moglem sie oderwac

a to *cos* mam juz od ~tygodnia i jeszcze nawet porzadnie nie pogralem

 

sterowanie...

autorzy wiedzac (?) ze stworzyli kaszane ze sterowaniem zrobili jeszcze takie .ini ze wymieklem ...

zlookajcie TrueCrime.ini plakac sie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos od mafii, gta,gtavc nie moglem sie oderwac

a to *cos* mam juz od ~tygodnia i jeszcze nawet porzadnie nie pogralem

 

sterowanie...

autorzy wiedzac (?) ze stworzyli kaszane ze sterowaniem zrobili jeszcze takie .ini ze wymieklem ...

zlookajcie TrueCrime.ini plakac sie chce

jak bym to mial na dysku to bym zerknal, ale juz dawno polecialo to z dysku w diably ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem loodziska, uruchamiam gre i co?....komunikat: Wystąpił problem z aplikacją TrueCrime.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Gra w ogole nie chce ruszyc... prosze o pomoc.

 

Athlon 1,4 GHz/512 MB RAM DDR/GeForce FX 5200 64 MB/Windows XP Pro + Service Pck 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje mozliwosc wytracenia/zabrania przeciwnikowi pistoletu podczas walki? Bo denerwuje mnie sytuacja gdy scigam auto przestepcy, strzelam po oponach, potem zajezdzam droge, delikwent wysiada i zaczyna uciekac. Doganiam go, zaczynam walke, koles dostaje rozklada sie potem wstaje i zaczyna do mnie strzelac...

Czy jedynym wyjsciem jest strzelanie do kazdego kto ma w reku bron ( i co za tym idzie nie podejmowanie walki wrecz)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest taka tragiczna,może grafika taka-sobie ale przynajmniej sporo akcji

ale ja po co innego...skończyłem wszystkie levele (42%,za kośćmi nie chce mi sie jeździć ;-) ) oprócz jednego-nie mogę zabić tego cholernego smoka wale w niego,celuje wszędzie i nic ,jak go przejść?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem - koncze bodajze 5level (przy czwartym zchodze z tej ladnej lini - tej wygietej - w dol) i zabijam na koniec tego japonca (znaczy on sam spada z dachu) i wtedy nie moge robic nic dalej - tak jak byloby koniec gry albo game over...

bo to jest koniec gry....1 z 3...UCZCIE SIE ANGOLA!!...czy ta gre naprawde tak trudno zrozumiec??? rozumiem rpg przygodowki ale to??? jest to poor ending(czyli kiepskie)...potem jak znow zjedziesz z lini bedziesz mial average(srednie) a potem nie wiem bo jeszce tak daleko nie jestem(pewnie best)

 

do gry podszedlem sceptycznie po 1 uruchomieniu(grafa kiepska itd.) ale powiem jedno: GRAFA NIE WAZNA!!! gra wciaga jak cholera...tylko ze dosc krotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zacząłem grać i nie skończyłem dopóki nie skończyłem, muza też ok,walka do dopracowania - poza tym kilka(naście) rzeczy które można było zrobić lepiej, ogólnie troszkę "świerzości" po Gta, teraz tylko czekać na San Andreas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest taka tragiczna,może grafika taka-sobie ale przynajmniej sporo akcji

ale ja po co innego...skończyłem wszystkie levele (42%,za kośćmi nie chce mi sie jeździć ;-) ) oprócz jednego-nie mogę zabić tego cholernego smoka wale w niego,celuje wszędzie i nic ,jak go przejść?????

smokowi naparzal w morde...w kocnu padnie skubany...ale tak z 15 minut napewno na niego zmarnujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem - koncze bodajze 5level (przy czwartym zchodze z tej ladnej lini - tej wygietej - w dol) i zabijam na koniec tego japonca (znaczy on sam spada z dachu) i wtedy nie moge robic nic dalej - tak jak byloby koniec gry albo game over...

bo to jest koniec gry....1 z 3...UCZCIE SIE ANGOLA!!...czy ta gre naprawde tak trudno zrozumiec??? rozumiem rpg przygodowki ale to??? jest to poor ending(czyli kiepskie)...potem jak znow zjedziesz z lini bedziesz mial average(srednie) a potem nie wiem bo jeszce tak daleko nie jestem(pewnie best)

 

do gry podszedlem sceptycznie po 1 uruchomieniu(grafa kiepska itd.) ale powiem jedno: GRAFA NIE WAZNA!!! gra wciaga jak cholera...tylko ze dosc krotka

Sorry wielkie - angielski znam tylko nie mam nawykow ogladania filmow w grach. U mnie miedzy lewelami jest enter enter enter...

Ja wlaczam gre poto aby grac a nie czytac pomiedzy levelami jakies badziewie...

 

Ale widze ze w tej grze inaczej sie nie da i aby zrobic inne zakonczenie bede musial ogladac filmiki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem juz wczoraj..tzn nie do konca "fair" bo na ostaniego bossa sciagnalem trailera....w calej grze szlo mi ok ale ten osatni japoniec jest wk****jacy...meczylem sie 3 godziny i nic...ogolnie gierka moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę z perespektywy czasu GTA3 , GTA3 VC i Street of L.A

to myślę że w tego typu grach jest ogromna przyszłość ,tylko jakoś rozwuj tych gier nie idzie programistom za dobrze :/ Ogólnie grafa w Street L.A jest na ciut wyższym poziomie ale jak dla mnei grywalność troche skopali

jak by tak do tych gier dołożyć szperanie po lokacjach , cośala gra FPP

to mamy super interesującą grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo.Mam male problemo.Nawet spore :).Jak uzyc w grze celowniczka samo adzajacego tzn.taki ktory np. jak widzi jakiegos przestepce to odrazu celowniczek idzie na niego i wystarczy kilka razy strzelic podobne do takiego jak jedzie przestepca no i pokazuje sie celowniczek taki zolty i wystarczy strzelac prosze o pomoc jak najszybsza bo teraz akurat przechodze misje NIGHMARE i musze zabic smoka :(

Edytowane przez matifreee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...