Skocz do zawartości
Winchester

Zwykly wentyl w misjsce wyntyla z gpu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy mógł by mi ktos potwierdzic ze moge popiac zwykly wentyl, taki 80 mm 12V (puszczony na ok 5V) do wtyczki starego wentylatorka z karty graficznej? Wiem za wtyczki sie nie zgadzaja (przynajmniej u mnie mam GF 5200 Ultimate).

 

Pozdrowienia Akselus.

 

Wiesz, ja tak mialem chlodzenie proca (celeronka 1) przez okolo 4 miechy, bo spalilo mi sie zlacze na plycie. Zreszta wiatrak i tak byl stary od zasilacza :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.

Chcialem sam go na 5V przerabiac a w takim razie nie musze :D  

A moze ktos wie czy Arctic Fan Pro TC bez czujnika temperatury (z wyciętym termistorem) pujdzie na 5V??

Większość rusza :) i chodzi dobrze.

Pisze, że większość, bo jeden z moich 4 chodzi dopiero od ~6V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wentyl ruszy, to możesz. O ile wiem wentgylatory na kartach graficznych chodzą na 5V, więc takie też napięcie będzie zasilać podłączony przez Ciebie wentylator.

Napisales ze te wentylki na kartach graficznych chodzą na 5V, a ja tak przegladajac specyfikacje Arctic Cooling VGA Silencer zaóważyłem ze on chodzi na 12V a podlacza sie go do wejscia nakracie graficznej. Czy oby napewno jest tam 5V??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...