Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Neostrad 128

Rekomendowane odpowiedzi

mschu mam pytanie.... Jak się zachowuje łącze po przekroczeniu limitu??

 

Z jaką prętkością wtedy ciągnie i jak się strony łądują ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Z jaką prętkością[...]

omg ....

bardzo rzadko kogoś poprawiam, ale aż w oczy kłuje teraz.

PRĘDKOŚĆ

 

Co do neostrady to jest wyraźnie napisane

"Neostrada TP w opcji 128 kb/s posiada funkcjonalność limitowania transferu do 5 GB w kierunku do Klienta. Po przekroczeniu tego limitu usługa będzie świadczona z maksymalną prędkością 32/64 kb/s."

 

neostrada.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ... ja tez wlasnie sie zastanawiam nad tą neo 128 kb/s za 59 zeta ..... ale głównie chodzi mi o to żeby miec dobry ping na grach Quake3 , quake 2 , ... i czy jak wykorzystam limit 5 GB ... to czy dalej dam rade pomiatac w q3 prosze o odpowiedz !!!!!!! =D

 

Najlepiej jak sie wypoiwedzą Ci co mają to neo : )

pozdro 600 =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki ping to pewnie jest ... jak ni wykorzystasz 5 GB ... a jak wykorzystasz to wtedy jak to jest ?????? ..... bo 5 GB to szybko wkorzystam ... Wypowiadajcie sie !! ...

 

Ale moze jeszcze bende miec neo+ na 3 osoby ale jak sie sąsiedzi zgodzą ..... Wszystko zalezy od nich =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i sie nie dowiedzialem czy sie oplaca zalozyc tą neo 128 kb/s za 59 zet :/ ..

Nie warto, ani tym nie pościagasz ani sobie nie pograsz. Już lepsze jest SDI bo nie masz żadnego limitu ściągniętych danych, a jak już chcesz dzielić na 3osoby to lepiej zainwestujcie w neo640 150zł/3 ładnie po 50zł, a łącze fajniutkie :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta to serio dobry pomysl TPsa.

Moja panna lata po necie na modemie + uzywa GG przez GPRS i miesiecznie ja wychodzi prawie 50zl

Tu placac 59zl bedzie miala dostep 24h/dobe, czego wiec wiecej chciec :?:

 

Osobiscie ta opcje polecam jedynie tym ktorzy nie maja potrzeby sciagania duzej ilosci danych a chca miec full dostep do netu.

 

PS. co do pingow i grania to nie ma jak FULLneo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie kilka godzin temu skrosowali linie. no i musze powiedziec, ze po 7 latach uzywania modemu jestem w koncu w niebie (: zamowilem co prawda modem thomsona, a dali mi sagema. cale szczescie udalo mi sie go w gentoo zrobic i juz nie bede sie z nimi klucil. podsumowujac jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie kilka godzin temu skrosowali linie. no i musze powiedziec, ze po 7 latach uzywania modemu jestem w koncu w niebie (: zamowilem co prawda modem thomsona, a dali mi sagema. cale szczescie udalo mi sie go w gentoo zrobic i juz nie bede sie z nimi klucil. podsumowujac jestem zadowolony.

 

a o co chodzi z tym gentoo????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezbyt jasno postawiles pytanie (: czym jest gentoo? dystrybucja linuxa, ktora kompiluje sie od podstaw (mi to zajelo 4 dni). o co chodzi? o to na przyklad, ze trzeba poswiecic troche czasu, zeby neostrada pod linuxem dzialala. ale za to jaka potem satysfakcja [:

 

PS. poki co sagem nie zerwal polaczenia od 20 godzin. dlatego kto wie, czy to nie lepszy sprzet niz thomson, z ktorym mialem kiedys zle doswiadczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym skrosowaniem linii. Tydzien temu (w piatek 4 czerwca), zamowilem neostrade 128 i mieli do mnie wyslac sms'a kiedy mam odebrac modem. Nic jeszcze do mnie nie przyszlo.

a dostales chociarz numer zgloszenia :?:

 

jak tak to zadzwon na party line 0801321123 to tam ci powiedzia na jakim etapie jest usluga

 

ja na to magiczne scrosowanie lini czekam juz pol tygodnia [zamowienie na neo wplynelo w zeszly piatek port zostal scrosowany w srode] :? :evil: :x :?

 

podobno przez wytepnienie technikow realizacja zgloszen strasznie wolno idzie [miejmy nadzieje ze sie to poprawi]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym skrosowaniem linii. Tydzien temu (w piatek 4 czerwca), zamowilem neostrade 128 i mieli do mnie wyslac sms'a kiedy mam odebrac modem. Nic jeszcze do mnie nie przyszlo.

tez mialem dostac smsa i nic. dostalem pare godzin po tym, jak neostrada zaczela dzialac. napisali, ze "Panstwa linia jest gotowa do obslugi". no dzieki bogu, ze mnie poinformowali, bo bym sobie bez tego nie poradzil (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam dylemat - chcę kupić neo 128, ale nie wiem jak działa. W tej chwili mam radiówkę i w dzień (gdzieś od 11 do 18 strony się otwierają BARDZO WOLNO albo wcale). W nocy można jest lepiej - można ściagać coś z prędkością 60-90 KB/s. Nawet to idzie szybko, tylko co z tego, skoro w dzień internet tak wolno działa, a wtedy najczęściej z niego korzystam.... W dzień jest od 1 do 4 KB/s.

 

Tu mam pytanie - w ofercie neostrady pisze, że jest 128 kb/s. Czemu tu piszą małymi literami kb/s? Jak to się ma do KB/s - bo nie wiem ile ja właściwie wyciagam na tej radiówce.

 

I pytanie jeszcze o neostadę 128 - jaki macie w dzień transfer (kb/s, KB/s)? W tej mojej radiówce przypuszczem, że jest w dzień dużo osób i dlatego wszystko tak wolno działa albo w ogóle. Czy tak samo jest w neo?

 

Jakby ktoś odpowiedział to byłoby świetnie, bo nie wiem co mam zrobić

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...