Skocz do zawartości
harry

Ile dostane za......

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie przyszedl czas wymienic procka plyte glowna i ram. Otoz ile dostane za mojego procka, plyte glowna i ram?? (patrz podpis) Zamierzam kupic AMD Durona 1.6 GHZ, jakas plyte nie droga i 256 ddram, mam troche siana ale ile moge dostac lacznie za to co wuyymienilem na poczatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niedawno sprzedawalem podobnego kompa jak ty w podpisie duronik 800 mobo Prokomp Biostar kt 133 i 128 za 300 zl takze wystarczy dac ogloszenie a KUPIEC zawsze sie znajdize :]

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki podam od nowa bo troche sie zmienilo :) A wiec tak: Procek ten co w podpisie + wentylator i plyta glowna ta co w podpisie + 2x 128 mb dimm ram, Karta dzwiekowa sound blaster live 1024 6 kanałowa.

 

Ps. Jak pisalem wczesniej mialem jeszcze 32 mb ramu, lecz okazalo sie ze to bylo 16 mb i nie dziala wiec, ile dostane za to co wypisalem w tym poscie wyzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki podam od nowa bo troche sie zmienilo :) A wiec tak: Procek ten co w podpisie + wentylator i plyta glowna ta co w podpisie + 2x 128 mb dimm ram, Karta dzwiekowa sound blaster live 1024 6 kanałowa.

 

TO JAK WIE KTOŚ ILE ZA TO DOSTANĘ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu sprzedałem Durona 800, DFI AM75EC i 2x128 RAM za 300 zł na allegro. Z tym, że za 3 dni od kupna musiałem pojechać do gościa który kupił i oddać mu kasę za jedną kostkę ramu. Była uszkodzona, choć dopuki ja ją miałem to działała bezproblemu. Ale problemów nie robiłem 70 zł oddałem(żeby miał jeszcze na przesyłkę za nową), tą oddałem na gwarancję i jak przyszła nowa to sprzedałem też za 70.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu sprzedałem Durona 800, DFI AM75EC i 2x128 RAM za 300 zł na allegro. Z tym, że za 3 dni od kupna musiałem pojechać do gościa który kupił i oddać mu kasę za jedną kostkę ramu. Była uszkodzona, choć dopuki ja ją miałem to działała bezproblemu. Ale problemów nie robiłem 70 zł oddałem(żeby miał jeszcze na przesyłkę za nową), tą oddałem na gwarancję i jak przyszła nowa to sprzedałem też za 70.

Dzieki alien_x, ja mam podobny sprzet wiec puszcze go za 330 z muzyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...