Skocz do zawartości
MeRBi

Radeon 9800SE@PRO - WALKA ZE ŚCIEMĄ !!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

eee coś ze sprzętem miałeś nie tak ja na tym configu:

Athlon XP 1600+>>1900+

DDR 256 MB SPECTEK

Epox 8RDA+

wszystko na fsb 155 (na wiecej ten cudowny palomino nie pozwala)

liczę na 5500-6000 w 3D MARKU 2003.Ale wszystko okarzę się prawdopodobnie jutro :)

 

ps.Obym się nie przeliczył:)

to się przeliczysz bo ja na swoim sprzecie bez optymalizacji sterów mam około 5500p. w 3D MARKU 2003, co nie zmienia faktu że gry bedą działać bez zaciachów , następny zakup jaki mogę tobie polecić to ramy i to nie dodatkową kość 256mb tylko 512mb , bo 256mb na nowe gry nie starczy a i 512 to już nie za wiele (FarCry, Battlefield Vietnam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że z tym pytaniem raczej nie tutaj ale zastanawiam się nad dokupieniem jeszcze jednej kości Specteka 512mb:

moje pytania-istnieje taka kość (ja przynajmniej się nie spotkałem),czy kość 256 i 512 mb mogą pracować w dualu(o tym nie mam narazie zielonego pojęcia)oraz jeśli chodzi o wydajność w grach to w co raczej zainwestować procram??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

512 i 256 nie będą pracować w dualu , radze tobie sprzedać 256mb i kupić coś markowego (hynix,twinmos,kingston,ocz,gail) 512mb a potem dokupić drugą kostkę , inwestuj w ramy bo co tobie da silny procek i grafa skoro co chwile będzie dysk coś doczytywał i gra tak bedzie haczyć ,jesli kupujesz ramy to już 400MHz innych się nie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

512 i 256 nie będą pracować w dualu

No to co? W przypadku AMD DualDDR daje mnej wiecej tyle ile AGP8x i UDMA133 (w porownaniu do AGP4x i UDMA100) - czyli nie daje nic.

Robilem testy porownawcze 2x256 DUAL i 1x512 (m.in. aida, 3dmark03, 3dmark01) i różnice miescili sie w granicach błędu statystycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkaset punktów przy ilu punktach? Po przy 400 punktach dodatkowe "kilkaset" do baaardzo dużo, a przy 10,000 pktow kilkaset to juz nie tak duzo.

Pozatym wyniki jednego testu o niczym nie swiadcza, najlepiej przeprowadzic kilka testow na kilku benchmarkach.

Aha, i przy okazji przypomnialo mi sie ze mierzylem tez w pcmarku2002 i roznice byl rownie z w granicach bledy statystycznego. niestety nie mam juz karteluszki z wynikami, wiec ich nie moge podac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje zrobic kodowanie mp3 lub divx <jakis plik okolo 700mb> albo pakowanie...rozpakowywanie....pliku podobnej wielkosci ..i wtedy zobaczysz ze 2x256 w dualu a 1x512 to nie jest 3% <granica bledu > tylko trochę wiecej.....

ale tylko w pracy na plikach.....w grach i 3dmarku roznica nie jest taka zauwazalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepiej będzie jak dokupie jakąś kość 512mb -a jak kiedyś finanse pozwolą to 256 się sprzeda ,kupi 512 i puści w dualu :) A tymczasem będe się cieszył 768 mb ramu -myśle że brak duala nie da aż tak znać o sobie??

 

ps.Niestety narazie nie mam $$$ nawet na tą kostkę 512mb-chciałem spytać czy przy procku 1670mhz,256 mb ramu i radku 9800se>>pro.Pogram w far cry??Dotychczas miałem geforca 4 mx 440 i cieło się nie miłosiernie czy wymiana karty cos zmieni skoro mam tylko 256 ramu :? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromyn zdaniem (ukonczony far cry :) ) nawet na 512 jest ciężko, momentami gra rwie, bo doczytuje tekstury. Obawiam sie ze na 256 bedzie tragicznie. lepiej nie graj dopuki nie kupisz wiecej ramu, choć nie zaszkodzi odpalic zeby sie przekonac czy moj pesymizm jest uzasadniony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam Sapphire R350 Pro 256bit na Samsungach

2,86ns. Jakieś 10 dni wczesniej jechałem na PowerColor R350SE

256 bit. Karty bardzo podobne. Laminat identyczny, rozmieszczenie

elektroniki to samo, tylko kondesatory innego koloru - tj. w wersji

Pro Sapphira mają niebieski obwód i takie tam drobiazgi. No

spoko, moze i drobiazgi, ale różnica w podkręcalnosci kart jest

wyraźnia. Hynixowy PowerColor ledwo ciągnął 420/710. Szafir

bez problemu przeleciał 3x 3DMarka przy 480/750. Co prawda

na rdzeniu jest VGA Silencer, ale nie ma to większego znaczenia,

bowiem pamieci mam wciąż gołe. A teraz moje spostrzeżenia:

 

Sapphire Radeon 9800 Pro R350, 256bit, 128 MB

Referencyjna karta ATi wyposazona w średniej jakości

chłodzenie (mały wiatraczek na aluminiowym radiatorze).

Pamięci Samsung 2,86ns bez radiatorów chodzą stabilnie przy

częstotliwości 375MHz (DDR750). Procesor spokojnie można

puścić na 420 (z VGA Silencer ho ho... nawet 480!). Karta

wyprodukowana między marcem a lipcem 2003 roku.

 

PowerColor Radeon 9800SE > Pro, 256bit, 128 MB

Karta z pozoru wyglada idetntycznie jak jej szafirowy pierwowzór.

Jak się jej głębiej przyjrzeć, elektronika jest miejscami trochę

inna. Uwage zwracają szare (a nie jak w Sapphire niebieskie)

kondesatory. Prawdopodobnie są niższej jakości. Laminat jest

identyczny, ale te drobiazki mogą być troszkę słabsze. Do takich

właśnie należą prawdopodobnie niedowoltowane kostki pamięci

Hynix 2,8ns. Część osób dziwi się dlaczego te Hynixy na kartach

SE tak słabo się kręcą (zazwyczaj max 720MHz). Wytłumaczenie

jest proste - pamięci dla kart SE są drugiego gatunku i producenci

obnizają im wartości z 340 na 325 (przynajmniej tak robi

Saphirre). PowerColor postanowił jednak utrzymać te 340MHz

nie zwracając uwagi, jak mocno się to grzeje. Niekręcona,

w 100% modowalna karta SE>Pro w zasadzie niczym się nie różni

od typowego Szafira. Wyniki kart są praktycznie takie same.

Trochę inaczej wygląda sytuacja, gdy bierzemy pod uwagę takie

czynniki jak chłodzenie, jakość pamięci, wytrzymałość

kondesatorów i w efekcie podkręcalność.

 

Jeszcze 4 tygodnie temu moje nastawienie do kart SE było jasne -

brać póki jest. Teraz gdy ceny dochodzą do jednej wartosci

(a naprawdę róznice są coraz mniejsze), warto pomyśleć nad

kartą lepszego producenta. Oczywiscie nie neguję wypowiedzi

PCSerwis, że R9800SE>Pro to oszczędność ok 130-150 zł.

To prawda, jak ktoś kręci to raczej bedzie srednio zadowolony.

Sorry, ale nie mogę byś stronniczy. Te słowa dyktuje moje własne

sumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 4 tygodnie temu moje nastawienie do kart SE było jasne -  

brać póki jest. Teraz gdy ceny dochodzą do jednej wartosci  

(a naprawdę róznice są coraz mniejsze), warto pomyśleć nad  

kartą lepszego producenta. Oczywiscie nie neguję wypowiedzi  

PCSerwis, że R9800SE>Pro to oszczędność ok 130-150 zł.  

To prawda, jak ktoś kręci to raczej bedzie srednio zadowolony.  

Sorry, ale nie mogę byś stronniczy. Te słowa dyktuje moje własne  

sumienie.

Wszystko co napisałeś wcześniej jest rzeczywiście prawdą, ale w jednej rzeczy się mylisz: chodzi o różnicę cen.

 

Razem ze spadkiem cen wersji PRO spadają ceny wersji SE.

Podam przykłady

 

Powercolor Radeon 9800SE 128MB niemodowalny - 750zł

Powercolor Radeon 9800SE 128MB modowalny na 8 potoków - 830zł

Sapphire Radeon 9800PRO 128MB 256bit - 1150zł

czasami nawet drożej - sprawdźcie na Allegro:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25534212

 

Wg. moich wyliczeń to róznica jest 320zł

czyli prawie 40% ceny modowalnego Radeona 9800SE

 

Ceną , jaką trzeba za to zapłacić jest niższa podatność na podkręcalność, ale to i tak zależy od konkretnego egzemplarza karty , więc może się zdarzyć, że kupując Radeona PRO , dostaniesz egzemplarz, który kręci się słabiej niż niektóre SE - tu dużo zależy od szczęścia.

 

Jest jeszcze jeden szczegół - miałem kilka sygnałów o nieuczciwych sprzedawcach, którzy montując komputer dla klienta wkładali do środka Radeona 9800SE modowalnego i sprzedawali nieuświadomionym klientom jako wersję PRO - zarabiając min. 300zł na sztuce - to dopiero jest przekręt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos z was zamawial juz ta karte z pcserwisu wysylkowo(nie przez allegro) ? jaki byl czas oczekiwania? Cholera, jak przyjdzie w zlym czasie to nie bede mial czasu na testy....

 

druga sprawa ja z jakoscia wyswietlanego obrazu? bo musze przyznac ze o tym jakos zapomnialem a wszak nie tylko wydajnosc sie liczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos z was zamawial juz ta karte z pcserwisu wysylkowo(nie przez allegro) ? jaki byl czas oczekiwania? Cholera, jak przyjdzie w zlym czasie to nie bede mial czasu na testy....

 

druga sprawa ja z jakoscia wyswietlanego obrazu? bo musze przyznac ze o tym jakos zapomnialem a wszak nie tylko wydajnosc sie liczy :)

Ja zamówilem przez allegro !!

w Poniedziałek wysłali - a we Wtorek o 10:00 rano mialem ja w rekach !!

wpełni sie zmodowała !

 

a co do jakosci obrazu ! - to malina poprostu(przesiadlem sie z GF4TI4800SE) - i teraz moge wkoncu zobaczyc co to jest AA i Anizo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ktos tam w poniedzialek pracuje :) ba na jakiejs www przeczytalem ze maja wolne w niedziele i poniedzilaki...

 

hancock ---. chodzilo mi o jakosc w 2d ;) a tam anizo i aa nie maja wiekszego znaczenia :) z tym tez jest w ok? bo jakos nigdzienie trafilem na recke tego powercolora a pamietam co sie u kumpla dzialo na gf2mx tego producenta.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ktos tam w poniedzialek pracuje :) ba na jakiejs www przeczytalem ze maja wolne w niedziele i poniedzilaki...

 

hancock ---. chodzilo mi o jakosc w 2d ;) a tam anizo i aa nie maja wiekszego znaczenia :) z tym tez jest w ok? bo jakos nigdzienie trafilem na recke tego powercolora a pamietam co sie u kumpla dzialo na gf2mx tego producenta.. :)

tak - w poniedzialek tez wysylają !

 

a co do jakosci w 2D to jest swietna ! - gram w Commandos, Behind Enemy Lines, i dodatek Beyond the Call of Duty i jakosc rewelacyjna !

przygodówki tez swietnie wygladają !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor pcserwis. Faktycznie różnica w cenie kart osculuje w granicach 300 zł. To zdecydowanie za dużo. Lepsze podkrecanie

za tą sumę to kompletny idiotyzm.

 

320 zł można wydać na wiele ciekawszych rzeczy. Np. lepszy

zasilacz, może jakieś WC. Hmm... wykipić wszystkie Dębowe

(mocne, dłuuuuuugo wazone), ze 150 płyt TDK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor pcserwis. Faktycznie różnica w cenie kart osculuje w granicach 300 zł. To zdecydowanie za dużo. Lepsze podkrecanie

za tą sumę to kompletny idiotyzm.  

 

320 zł można wydać na wiele ciekawszych rzeczy. Np. lepszy

zasilacz, może jakieś WC. Hmm... wykipić wszystkie Dębowe

(mocne, dłuuuuuugo wazone), ze 150 płyt TDK...

i dozbierac troche do 2 kosci 512 MB ramu ;) (taki byl plan) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor pcserwis. Faktycznie różnica w cenie kart osculuje w granicach 300 zł. To zdecydowanie za dużo. Lepsze podkrecanie

za tą sumę to kompletny idiotyzm.  

Ja się wcale nie obraziłem!!!

 

Uważam, że każdy może wyrazić swoja opinię, dal jednych 320zł to bardzo dużo, dla innych niewielka suma, wszystko zależy od podejścia , no i dochodów.

 

Oczywiście, gdyby róznica była rzeczywiście 150zł, to już warto się zastanowiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i na podkrecalnosc kart sa "volt-rady" ;).

Ja jestem zadowolony, wzialem ze znajomego sklepu pierwszego lepszego PC 9800SE za 750zl, zmodowal sie non-problem ,testowalem najpierw w 1280x1024 potem w 1600x1200 4xAA 8xaniso i zero artow :-), karta smignela na standardowym chlodzeniu 405/700 i 19.648 w 3d2k1 jest :).Wedlug mnie aktualnie to jest best "price to performance ratio".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]A i na podkrecalnosc kart sa "volt-rady" ;).

Ja jestem zadowolony, wzialem ze znajomego sklepu pierwszego lepszego PC 9800SE za 750zl, zmodowal sie non-problem ,testowalem najpierw w 1280x1024 potem w 1600x1200 4xAA 8xaniso i zero artow :-), karta smignela na standardowym chlodzeniu 405/700 i 19.648 w 3d2k1 jest :).Wedlug mnie aktualnie to jest best "price to performance ratio".

To miałeś zajebistego farta, u nas w ostatnim czasie na 20sztuk w pudełku moduje się bez żadnych problemów 2-3 sztuki, a 5-6 sztuk na pierwszy rzut oka też się moduje, ale problemy wychodzą w róznych testach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dniach kupuje PowerColor R9800SE i bede mogl testowac az trafie na wersje modowalna :D Czym polecacie jeszcze testowac oprocz :

3DMark2001 i 03

Aquamark3

Far Cry

Colin 4

Tomb Raider Angel of...? :D

Artifact Tester

 

Oczywscie testy rowniez w trybie z AA i Anizo :) O czyms zapomnialem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Advenced Pixel Shader w 3DMark2001SE. Poziome linie identyczne

jak w Far Cry'u. Widać, że uszkodzone potoki rzutują na wodę

linie (złe generowanie efektu EMBM) lub ziarnistość na różne

połyski (zepsuty PS). Zauważcie, że w grach, które nie potrzebują

pełnego wsparcia DX9, artefakty są znikome lub po prostu ich nie

ma. Gry o wysokim poziomie teksturowania, a niewielkim

wykorzystaniu efektów DX9 nie powinny rozwalać obrazu.

Oczywiście jest to czysto teoretyczna hipoteza, bo przecież

logiczne jest to, że geometria i oświetlenie obciąża wszystkie

potoki. Tylko w jakim stopniu. Np. Ti4200 to karta idealna dla

gier o wysokim teksturowaniu (4x2), podczas gdy Radeon 9800

stworzony dla gier nowej generacji (8x1 PS2.0) musi szybko

tworzyć grafike jak również nadawać jej odpowiednią jakość.

Może dlatego karty 16x1 będą w szybciutko wyświetlać DOOM3

czy S.T.A.L.K.E.R.a. Przed chwila przypomniała mi się specyfikacja

GeForceFX5900. Tam niby dynamicznie jest zmieniana wartość

8x1>4x2. Pomysł niezły - efekt wyraźnie widoczny w 3DMarku2001

w pierwszych 3 testach. Duuużooo gorzej wypada ostatni test.

Widać, że ten GF woli przespać się na łonie natury w niedorzecznym

4x2. O Mother Nature nawet nie będę wspominał. Pojawia się żółw

i karta się rozkłada. Jak PS2.0 ucicha, nagle wszystko nabiera

tempa. Beznadzieja. Co za nieudana seria.

 

No ale ja miałem zaproponowac testy, więc jak mówię APS w 2001,

ten sam test tylko w AA6x i FA16x. Twoje testy + ten wystarczą

w zupełności. No ewentualnie mozesz zarzucić demo DOOMa I|I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* ShaderMark 2 - wersja dla ATI

* CodeCreatures Benchmark Pro

* ATI Ruby Demo oraz wszystkie demka ATI

Final Fantacy XI Benchmark

Chameleon Mark

AMD N-Bench_V3

 

szczegolnie te z gwiazdką......ShaderMark przetestuje wszystkie shadery oraz CodeCreatures Benchmark Pro , ale bardzo dobrym testem bedzie rowniez ATI Ruby Demo...tam tesz moze cos wyskoczyc....czego nikomu nie zycze......z ciekawosci mozesz tesz zapodać ATI Tool i wlaczyć opcje Find Max Core i Find Max Mem jestem ciekaw do ilu dobijesz bez krzaków[/b]

 

P.S o 3DMarkach 2001 i 2003 oraz AquaMark nie musze nikomu przypominac.......3dMark2003 max ustawienia AA i anizo na max....10 petli powinno być OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do ''pc serwis''-kupiłem u was kartę Radeon 9800SE>PRO ZA 850 ZŁ (aktualna wasza aukcja) zrobiłem przelew i dostałem kartę jednak wyświetla ona arefakty zarówno na 8 potokach jak i na oryginalnych sterach (4 potoki).Zdecydowałem się o tym napisać na forum ponieważ nie mam od was odpowiedzi na meile a w przypadku pana o pseudo ''narciarzyk'' sprawa wyglądała tak samo.Możecie to wyjasnić i wymienić mi kartę lub zwrócić pieniądze :?: :!: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do ''pc serwis''-kupiłem u was kartę Radeon 9800SE>PRO ZA 850 ZŁ (aktualna wasza aukcja) zrobiłem przelew i dostałem kartę jednak wyświetla ona arefakty zarówno na 8 potokach jak i na oryginalnych sterach (4 potoki).Zdecydowałem się o tym napisać na forum ponieważ nie mam od was odpowiedzi na meile a w przypadku pana o pseudo ''narciarzyk'' sprawa  wyglądała tak samo.Możecie to wyjasnić i wymienić mi kartę lub zwrócić pieniądze :?:  :!:  :?:

a jakich testach masz artefekty.........moze na sloniach w 3dmarku?

jesli tylko na sloniach to wszystko jest OK...poczytak ten topic i duzo zrozumiesz.......jesli masz bledy w wyswietlaniu w jakims innym tescie, grach lub jeszcze czyms innym.........to masz pecha.......karta ma walniete potoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Wrobel ,skoro karta wali artami przy 4 potokach to moze znaczyc ze masz ty cos nietak w kompie, jaki masz zasilacz ?

no wlasnie - moze to wina zasiłki !

wróbel - moglbys napisac cos wiecej czy robiles formata - w jakich testach ci wyswietla artefakty :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do ''pc serwis''-kupiłem u was kartę Radeon 9800SE>PRO ZA 850 ZŁ (aktualna wasza aukcja) zrobiłem przelew i dostałem kartę jednak wyświetla ona arefakty zarówno na 8 potokach jak i na oryginalnych sterach (4 potoki).Zdecydowałem się o tym napisać na forum ponieważ nie mam od was odpowiedzi na meile a w przypadku pana o pseudo ''narciarzyk'' sprawa  wyglądała tak samo.Możecie to wyjasnić i wymienić mi kartę lub zwrócić pieniądze :?:  :!:  :?:

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej odpowiedzi to skorzystaj z telefonu. Dostałem jednego jedynego maila od ciebie informującego, że przesyłka jeszcze nie dotarła, wysłanego wczoraj po godzinie 22. My pracujemy w godzinach od 11 do 18 i w takich godzinach możesz uzyskać w miare szybką odpowiedź, oczywiście nie zawsze, bo przecież nie moge cały czas siedzieć przy komputerze i odpisywać na miale.

Nigdzie nie napisałeś o swoich kłopotach, wiec dopiero tutaj dowiaduję się o nich.

 

 

 

Opisałeś to tak, jakbyś pisał kupę maili, na żaden nie dostał odpowiedzi i wszyscy cię olewali, co oczywiście nie jest zgodne z prawdą. Pamiętaj, chcesz szybkiej odpowiedzi - zadzwoń.

 

Co do karty, która "sieje" zarówno w trybie modowalnym , jak i niemodowalnym, to przyczyną może byc konfiguracja komputera, karty wszystkie są sprawdzane, więc niemożliwe jest aby taką przepuściła kontrola.

 

Procedura zwrotu lub wymiany została opisana w opisie aukcji. Do 10 dni nie ma ztym żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chcialem dowiedzciec sie pewnej istotnej rzeczy od PCserwisu. Mozliwe ze gdzies to bylo wspomniane, ale sie nie doszukałem.

 

Rozumiem, że jeżeli do tygodnia od zakupu karty wystąpią artefakty, to można ją zwrócić/wymienić etc.

Ale co sie stanie, jeżeli np za pół roku (odpukać) padną dodatkowe potoki, albo stanie sie cokolwiem innego co wymaga oddania karty na serwis - np przestanie działac wyjscie tv.

 

Ciekawi mnie co sie dalej dzieje - czy jezeli okaze sie ze karta jest do wymiany to czy dostaniemy z powrotem karte modowalna, czy zwykla?

Innymi słowy - czy gwarancja na potoki jest to tzw "gwarancja uruchomieniowa", czy moze raczej obowiązuje ona przez cały okres trwania gwarancji - czyli kupujemy gwarantowane 9800SE@PRO i taką właśnie gwarancje mamy przez cały rok - czyli w przypadku wymiany karty również dostaniemy 9800SE@PRO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...