Skocz do zawartości
MeRBi

Radeon 9800SE@PRO - WALKA ZE ŚCIEMĄ !!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

No i nadal twierdzę, że np. białe kropki na słoniu w teście Pixel Shader 2.0 w 3D Marku 2003 to wina sterów - pojawiają się nie tylko na Radeonie 9800SE zmodowanym i niezmodowanym, ale również na Radeonie 9800PRO i GF 5900XT. 

Poza tym nie mamy firmowego numeru GG, tylko prywatne, które podajemy tylko znajomym, więc jak mogłeś rozmawiać z nami na GG? Chyba, że jesteś naszym znajomym, ale ja cię nie znam. Poproszę o wyjaśnienie tej kwestii.

Sorry, ale z twojego tekstu wynika, że to raczej Ty wprowadzasz innych forumowiczów w błąd.

Przepraszam troche zle sformułowalem swoją ostatnią wypowiedz i juz to sprostowalem ale jeszce raz powtorze w błąd chciano mnie wprowadzic w firmie sea-bis :twisted: w lodzi a nie w firmie Pcserwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze sie wtrące w rozmowe bo nie posiadam SE@pro ... a radka 9600Pro mocno podkreconego

 

juz nie raz czytalem wypowiedzi ludzi o tych kropeczkach na sloniach itp .. moze kto zamiescic screen jak to wyglada? u mnie nic takiego nie ma :) a radzio mocno krecony ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm awkay siedzi na 411/730... hmm a ktos mi moze powie (ewentulanie wskaze topic) czemu nawet po podkreceniu procka do 2300 i karty do tych zegarów nie mogę wycisnąć 40 klatek w DOOM3 ? w high detalach (1024x768) (chodzi cos okolo 34 w demo 1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SEA-BIS ma niedokladny opis... Zasugerowalem wyrazne podkreslenie w nowych aukcjach jaka magistrale maja 9800SE i wyrazne odroznienie, kart 8 potokowych w pelni sprawnych od reszty. Bede ich monitorowal w tej sprawie, wiec sie nie musicie martwic.

Ja zakupilem u nich karte 9800SE 8 potokow 256bit i dogadalem sie telefonicznie co do szczegolow na czym mi zalezy, na allegro wylicytowalem co prawda 128bitowa, ale po rozmowie all bylo wyjasnione. Nie ma z nimi problemu, trzeba tylko madrze gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze sie wtrące w rozmowe bo nie posiadam SE@pro ... a radka 9600Pro mocno podkreconego

 

juz nie raz czytalem wypowiedzi ludzi o tych kropeczkach na sloniach itp .. moze kto zamiescic screen jak to wyglada? u mnie nic takiego nie ma :) a radzio mocno krecony ..

Nie mam screena, ale to wygląda to tak jak takie małeprześwity

między teksturami. Zwykłe białe kropki... pojedyńcze pixele. Czasem

jak się przeholuje z kreceniem VPU to takie się rzeczy dzieją (najlepiej

weź ATi Tool i kręć ostro VPU to dowiesz się o co chodzi). Najciekawsze

jest jednak to, że całkowite usuniecie sterowników i ponoowna ich

instalacja załatwia sprawę (ew. wujek Format pomoże).

 

A tak na marginesie, w PCSerwis są XpertVision SE>Pro za 690 zł

(w 100% modowalne na pamięciach 2.5ns!).

Naprawdę ciekawa pozycja w tych szarych, polskich realiach ^_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma już może ktoś tego XV na kostkach 2,5ns ?? Ciekawe na ile pójdą :)

Mi sie wydaje, ze u mnei sa takie wlasnie... Teraz juz nie sprawdze - radiatorki...

Ale moze komus sie uda doczytac.

Dołączona grafika

http://realitynet.mod4.us/spider/xv9800se_...od/P9221927.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem - jutro paczka (okaże się czy faktycznie są na Hynixach 2.5ns - ja podejrzewam, że 2.8 )

Z tego co pamiętam to paliłeś się na GF6800LE@, a tu taka zmiana planów... :lol:

Kaska kaska jeszcze raz kaska, musialem sprzedac 9800pro i kupic cos tanszego zamaiast droższego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma już może ktoś tego XV na kostkach 2,5ns ?? Ciekawe na ile pójdą :)

Mi sie wydaje, ze u mnei sa takie wlasnie... Teraz juz nie sprawdze - radiatorki...

Ale moze komus sie uda doczytac.

http://realitynet.mod4.us/spider/xv9800se_.../P9221927_s.jpghttp://realitynet.mod4.us/spider/xv9800se_mod/P9221927.jpg

troszke niostra ta fota :(

 

moje kostki na SE od powercolora

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz jak potestujesz jak sie karta sprawuje , jestem niezwykle ciekaw tych kostek 2,5ns.

Wczoraj pokatowałem troszkę kartę. Kości są faktycznie Hynixa 2.5ns. Co do testów to umnie poszły bez dodatkowego chłodzenia na 720MHz bez artów. Podejrzewam, że jak zapodam zalmanka ZM80D - HP i radiatorki na pamięci to pójdzie dużo wyżej. Rdzeń na standardowym chłodzeniu idzie do 412MHz bez artów rock stable. Co do wyników w 3D smarkach to narazie z orba mam tylko z 2001se bo 03 i 05 mam nie te buildy i nie chciał zarejestrować (musze zaktualizować).

 

3Dmark 2001SE - 17656 ORB tu

3Dmark 03 - 6459

3Dmark 05 - 2546

 

Jak na mój zasilacz i standardowe chłodzonko to całkiem całkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Spidermana - zapodałem fotkę pamięci i samej karty

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Do Gulisesa - Karta chodzi stabilnie bez artów na standardowym chłodzeniu i bez radiatorów na pamięci na 412@720 podejrzewam, że po zmianie chłodzonka i założeniu radiatorów będzie dużo więcej. Pamięci według specyfikacji producenta powinny bujać się do 800MHz a rdzeń - myślę, że pójdzie po założeniu zalmana zm80d-hp - 430MHz?? A co do wyników w 3dmarkach to już podaje linki do orba

 

3Dmark 2001SE 17656

3Dmark03 6408

3Dmark05 2526

 

Krótko mówiąc Gulises - Kupuj bo warto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdzeń nie wiem jaki bo na razie chłodzenia nie zdejmuje (dopóki zalmanka nie kupię) a pamięci bez radiatorków strasznie się grzeją i powyżej 720 mam arty. Musze na razie zostawić tak jak jest. Ale jestem dobrej myśli. Jak zmienie chłodzenie to z nią pocisnę... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...