Skocz do zawartości
radek_z

www.bloki.pl KTO TO JUZ SPRAWDZIŁ???

Rekomendowane odpowiedzi

No ja sie zabije!!! przychodze sobie dzis do domu z joba 14:40 zerkam do skrzynki... a ty awizo na list polecony szklo... hmm to chiba to wiec niepotrzebnej poruchawy narobilem... ale poczta w sobote do 15 wiec i tak [gluteus maximus] !!! w poniedzialek oblookam moje 1-wsze bloki i zabiore sie za skladanie 1 wc.... ZYCZCIE MI POWODZENIA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK bloki na mejscu :)

Ale... zawsze jest jakies ale...

Myslelem ze beda ładniejsze :) na stronie wygladaja ladniej niz w rzeczywistości :) ale to szczegol zobaczymy jak sie sprawdza :)

na dniach zloze wszystko i opowiem co i jak :)

porownanie bedzie miedzy wiatrakiem boxowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dokonałem u nich zakupu i jestem zadowolony, przysłali to co chciałem, cena się zgadzała, osiągi bardzo dobre (poprzednio użytkowałem CPC - nie polecam :x ).

Polecam kontaktować się z nimi telefonicznie, mailem trzeba długo czekać na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od nich proxime i cold crowna :) , cold crown był od użytkownika forum , proxime zamówiłem ja :)

w czwartek zamówiłem , potwierdzenie na maila przyło po kilku minutach , zadzwoniłem na koma do kolesia , potwierdziłem , przeprosił mnie bo miał grype i powiedział że wyśle znajomego aby wysłał paczke !!!!!!!!

nie zdaża sie to żeby ktoś kogoś przepraszał :rolleyes:

 

 

Sobota , godzina ok 14.30 , listonosz z bloczkiem :) , odpakowałem i faktycznie , ładnie wygląda, ale myślałem że troche lepiej to wygląda. .... B)

 

ps: znalazłem u babci w szafie płyn SIDOL (płyn do czyszczenia chromu,metali , srebra ,brązu.....

 

kiedyś ten płyn był przywożony zza granicy przez mojego dziadka i babcie , gdzie teraz to można dostać ???

 

Wiołem cały zaśniedziały blok cold crown , dałem kropelke sidolu , zrobiłem lusterko z bloku po 20 sec. polerowania szmatką B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz dwa razy kupowalem od chlopakow bloki i zero problemow. Owszem sa mlodzi (wiem bo odbieralem osobiscie) ale bloczki maja naprawde porzadne za rozsadne pieniadze.

Nnie psioczyc mi tu bo to chlopaki z Ursynowa wiec wszytko jest wporzadku 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ich dwa bloki Aisa K-1 i SILENCER - PRO. Kontakt bardzo dobry bloczki OK. Kiedy zamawialem bloczek to okazalo sie, ze wlasciciel firmy jest chory, a w zamian za opoznienie otrzymalem dodatkowo 2 m weza i zapinki metalowe. Mily gest. Naprawde zalezy Im na klientach. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie wypowiem na temat bloki.pl.

 

Firma jest jak najbardziej ok!Obsluga klienta na najwyzszym poziomie - na prawde.W poniedzialek przyszla paczka z moim pierwszym zestawem WC (Extreme System + Proxima na GPU).Wszystko ladnie zabazpieczone w paczce.Bloczek na CPU nawet calkiem ladnie wyglada-widac przede wszystkim starannosc i dokladnosc wykonania.No ale...bloczek zamawialem z kroccami 12/16/12 a przyszedl 12/12/12.Od razu zadzwonilem pod pierwszy podany nr.Odebral jakis koles sprawdzil zamowienie i oczywiscie okazalo sie ze sie pomylil.Od razu przeprosil i powiedzial ze zaraz wysyla blok z odpowiednimi kroccami.Powiedzial ze jak tylko dostane drugi blok zebym ten odeslal.Wiec dzis pewnie przyjdzie i bede wszystko skladal.W najblizszym czasie napisze jak sie zestawik sprawuje.

Ogolnie szczerze polecam bloki.pl!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, miałem od nich kilka bloków, w tej chwili chodzi jeden (jakiś stary wiercony, nie pamietam nazwy) na 4Ti4200 + pelt. Zamawiałem kilka razy, bez problemów.

Raz tylko dostałem bloczek NB z krzywym spodem, spieszyło mi sie i sam wyrównałem.

Ogólnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zakupielm u nich proximke i nie oszukujmy sie to nie jakis mega wypas ale swoje zadanie spelnia wzorowo tzn chlodzi :]

co do wygladu to i tak go nie widac mimo ze mam okienko :]

 

PS. chlopaki sa mlodzi ale co mnie to obchodzi ??? chodzi o to zeby produkt spelnial swoje zadanie i obietnice a to robi wysmienicie wiec za przeproszeniem wali mnie to czy maja po 18 czy 88lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez polecam bloki.pl Mam od nich Aisa k-2 i uwazam, ze bloczek jest swietny za taka kase. Super wydajnosc, wykonanie i przede wszystkim najprzyjazniejsza obsluga klienta z jaka sie w zyciu spotkalem. Po zamowieniu otrzymalem maila, ze zamowiony przeze mnie top nie bedzie mi pasowal i ze inny bedzie dobry. Oprocz tego dorzucili mi gratis zaciski i wysylka byla natychmiastowa. Niestety poczta nawalila na calej lini i blok wyslany w czwartek priorytetem dostalem w poniedzialek po poludniu. A co do ich wieku to jesli dobrze pamietam to maja 21 i 24 lata, bo ptrzylem kiedys na gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to naprawdę godna polecenia firma. Mam od nich 3 bloki (jak w podpisie) i jestem z nich bardzo zadowolony. Nie są może najpiękniejsze, ale mi się taka pancerna stylistyka bardzo podoba. Przy zakupie dostałem zniżkę za komplet i wysyłkę gratis! Za tę kasę trudno znaleźć coś równie dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

I ja się dorzucę - mam Proximę :) dobry blok za WYJĄTKOWO przystępną cenę :) *

 

 

 

 

*niedługo zmienię prawie wszystko w moim WC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ten płyn był przywożony zza granicy przez mojego dziadka i babcie , gdzie teraz to można dostać ???

W Polsce chyba nie do kupienia.. chyba że w sklepie z zagranicznym rzeczami.. ja kupiłem w niemczech

w takim razie czas na WC z bloki.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o zestawach "cold crown" tej firmy ? Obecnie mam freezer 4(AC) i zastanawiam sie nad takim zestawem. Wycisne cos wiecej z mojego proca ,nie dodajac do tego chlodnicy ? A moze cos innego polecicie w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...