Skocz do zawartości
LordRene_PL

Barton 2500 czy 2600??

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma dylemat. Chce zmienic procka i nie wie ktorego wziac Bartka 2500 za 380 zl czy 2600 za 422zl?? Doradzcie roznica nieduza (w sklepie TWEAKA, u nas w szczecinie 2600 chodza w sklepach po 460zl). Jak z taktowaniem tych procesorow? Duzo wydajniejszy jest 2600??

Pomozecie wybrac?

Aha jeszcze jedno kiedys widzialem gdzies bartka 2700xp (tak mi sie bynajmniej zdaje) gdzie go mozna znalezc?

KOMPUTER NIE BEDZIE KRECONY!!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a gdzie kupic??

widzialem na allegro po 360 zl czy na tweaku za 380. Moze znacie jakis zaufanych sprzedawcow?

ja swojego Bartka kupilem na Allegro u kskiby - 0 problemow, gwara pisemna

mozesz tez kupic u Kostrego to tez pewny sprzedawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, blagam Cie czlowieku... podkrec go chociaz na 3000+ ;] serce mi sie rozlupalo po wiadomosci, ze nie bedzie krecony :>. To prawie tak jak miec sliczna panienke i jej nie "krecic" :>. (hm? chyba dobre porownanie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie tylko dla kolegi :D  

On sie boi takie rzeczy robic :lol:

Ale czego tu się bać? Ewentualnie jak dasz za dużo to Ci/koledze nie wstanie komp (reset biosa, zworką albo baterią) i już jest po kłopocie :)

A to dobry sposób na darmowe eMHaZety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...