Skocz do zawartości
sir Afeen

Gothic 2: Noc Kruka

Rekomendowane odpowiedzi

ej qrde dorwałem ostatnio tą gre i mam problem z instalacją tj w 3/4 instalowani wyskakuj błąd: "Beim Installieren einer Datei ist ein e/a - Fehler aufgetreten dieser fehler wird in der regel durch fehlerhafte installationsmedien oder durch eine beschadigte instalationsdatei verursacht " no i o co chodzi poniżej tej wiadomości są 2 przyciski Zakończ i Spróbuj ponownie. Już sam nie wiem co mam z tym zrobić HELP pls!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej qrde dorwałem ostatnio tą gre i mam problem z instalacją tj w 3/4 instalowani wyskakuj błąd: "Beim Installieren einer Datei ist ein e/a - Fehler aufgetreten dieser fehler wird in der regel durch fehlerhafte installationsmedien oder durch eine  beschadigte instalationsdatei verursacht " no i o co chodzi poniżej tej wiadomości są 2 przyciski Zakończ i Spróbuj ponownie. Już sam nie wiem co mam z tym zrobić HELP pls!

Deutch amator translator Quam v1.0 beta :

"Podczas instalacji pliku(ów) pojawił się błąd spowodowany wadliwym medią instalacyjnym bądź uszkodzonym plikiem instalacyjnym"

Tak to brzmi w wolnym tłumaczeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie liczcie na pazdziernik bo w pazdzierniku gier sie nie wydaje to sie robi w magicznym grudniu bo ....

-"mamo ja ce na gwiazdke tom siupej gie Gocik 2 Najt of kruka bo to siupej ejpeg pokroju dooma3 i lolcrafta"

- "oczywiscie kochanie jak tylko wybije 24 h 24 xii to pojdziemy do sklepu podobnie jak setki innych mam i graczy i kupimy ci na gwiazdke ta giejke nabijajac kabze wydawcy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIII bedzie na enginie DOOMA III (Haslo Reklamy: Gothic III- to brzmi DOOMNIE :P ) skrzyzowany z enginem HL II (HR: umiejietnosci bochatera to POL Biedy :P ) oraz S.T.A.L.K.E.R.-a (Tytul: Gothic III- Shadow of Myrtana :P ) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIII bedzie na enginie DOOMA III (Haslo Reklamy: Gothic III- to brzmi DOOMNIE :P ) skrzyzowany z enginem HL II (HR: umiejietnosci bochatera to POL Biedy :P ) oraz S.T.A.L.K.E.R.-a (Tytul: Gothic III- Shadow of Myrtana :P )  :twisted:

:) hehe, pobożne życzenia, ale jakby był na HL2 to bym się nie martwił (IMO taki rpg vampire bloodlines to wychodzi na enginie HL2) ten engine jest idealny do RPG, może S.T.A.L.K.E.R. jest nawet lepszy na dalekich przestrzeniach...Doom 3, nie rozśmieszaj mnie, ta gra ma problem z z płynnym wyrenderowaniem przestrzeni wiekszych od kibla, więc do rpg'ów toto się nie nadaje :twisted:

Ale i tak najlepszy byłby Unreal3Engine :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Engin to najmniejsze zmartwienie tworcow( i niektorych graczy). Najwieksze to to aby dosc dobrze poprowadzili fabule i umiejetnie wywazyli poziom trudnosci bo ten z 2 to nawet niedoswiadczony gracz przechodil bez wiekszych problemow. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Engin to najmniejsze zmartwienie tworcow( i niektorych graczy). Najwieksze to to aby dosc dobrze poprowadzili fabule i umiejetnie wywazyli poziom trudnosci bo ten z 2 to nawet niedoswiadczony gracz przechodil bez wiekszych problemow. :wink:

Co racja, to racja. Gothic 3 muszą dopracowa zwłaszcza pod względem fabuły... historyjka w gothic 1 mnie rozwaliła (te niespodziewane wydarzenia, nagłe zwroty akcji wywracające świat gothica do góry nogami), w dwójce była już, prawdę mówiac trochę oklepana. Oby z trójką nie było tak samo 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Engin to najmniejsze zmartwienie tworcow( i niektorych graczy). Najwieksze to to aby dosc dobrze poprowadzili fabule i umiejetnie wywazyli poziom trudnosci bo ten z 2 to nawet niedoswiadczony gracz przechodil bez wiekszych problemow. :wink:

Co racja, to racja. Gothic 3 muszą dopracowa zwłaszcza pod względem fabuły... historyjka w gothic 1 mnie rozwaliła (te niespodziewane wydarzenia, nagłe zwroty akcji wywracające świat gothica do góry nogami), w dwójce była już, prawdę mówiac trochę oklepana. Oby z trójką nie było tak samo 8)

Co do jedynki to fabula zaskakiwala (najlepsze bylo z tym listem. myslalem ze zanieienie go bylo glownym celem. mylilem sie :P ) W dwojce bylo juz gorzej ale tez bylo niezle. mogli by wreszcie zmienic w fabule to zeby nie ratowac juz swiata bo jest to temat oklepany. :twisted:

Najlepiej gdyby w 3 byly 3 zakonczenie (mozna by bylo wybrac ktoremu bogu chce sie sluzyc :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem ciekawy czy zrobią coś z kodem gry.... bo na tym sprzecie co teraz mam to gra mi bez aa i bez aniso w miescie do 17fps zjeżdza a na tym samym sprzecie jeszcze jak mialem ge forca 2 pro z herca to nie zjezdzalo ponizej 30fps....;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jedynki to fabula zaskakiwala (najlepsze bylo z tym listem. myslalem ze zanieienie go bylo glownym celem. mylilem sie :P ) W dwojce bylo juz gorzej ale tez bylo niezle. mogli by wreszcie zmienic w fabule to zeby nie ratowac juz swiata bo jest to temat oklepany. :twisted:

Najlepiej gdyby w 3 byly 3 zakonczenie (mozna by bylo wybrac ktoremu bogu chce sie sluzyc :) )

W GIII będziemy mogli sie opowiedzieć albo po stronie króla albo przeciwko niemu ( po stronie LEE który sie chce na nim zemscic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JoWooD odnotował w swojej działalności znaczny wzrost aktywów, rzędu 260% w stosunku do roku poprzedniego (przy czym drugi kwartał tego roku był lepszy od pierwszego o 90%). Co zaś tyczy się obrotów, to obecnie za pierwsze półrocze wyniosły one 7.3 mln EURO – czyli 35% więcej niż rok temu w analogicznym okresie. JoWooD chwali się także, iż jego udział na niemieckim rynku rozrywki multimedialnej wynosi obecnie 4,62%, a w czerwcu 2004 firma osiągnęła nawet rezultat udziału w 6,58% rynku segmentu gier PC. Tak dobre wyniki, JoWooD przypisuje m.in. takim tytułom jak SpellForce: The Breath of Winter i Transport Giant, programom które podbiły serca nie tylko niemieckich graczy.

 

W takim to właśnie dobrym humorze, pracownicy firmy przystępują do dalszej działalności na rynku i uśmiechem na twarzy zapowiadają powiększenie firmy o kolejnych pracowników (nawet 180 ludzi), oraz wydanie w 2005 oku takich gier jak: Gothic III, SpellForce II, The Guild II, Hotel Giant II i Stargate.

 

Szczegółowy raport firmy można znaleźć na oficjalnej stronie JoWooD.

...czyli mozna liczyć, że nie podzielą losu interplaya... dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie o G3 nawet nie marze bo jeszcze zapewne w grudniu 2k5 będziemy się wnerwiać że przesuwają premiere.... 8)

 

Obecnie w głowie mi tylko G2:NC- normalnie spać po nocach nie moge :lol:

 

To kiedy w końcu jeste ta premiera bo teraz to już wszędzie co innego nadają ?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pieknie :evil: :evil: :evil: :evil: premiera w I kwartale 2005r :baranek: :baranek: :evil: :evil:

Jestem pozadnym obywatelem i nie kradne ale chyba jednak skocze sie do pirata bo podobno juz dawno maja wersje polska :evil: :evil: :evil: Cd projekt na drzewo i :wisielec: je qr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...