Skocz do zawartości
sir Afeen

Gothic 2: Noc Kruka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem glupek... To byla po prostu wina idiotycznego firewalla ;).

 

Czy mi sie wydaje czy gra jest teraz trudniejsza niz poprzednio? Oczywiscie wyszedlem z wprawy, bo w G II gralem ladnych kilka miesiecy temu, ale to chyba nie tylko wina tego. Bronie maja jakies idiotycznie na pierwszy rzut oka wysokie wymagania, a zdobywanie punktow sily kosztuje wiecej niz poprzednio. Zawedrowalem na razie na farme Onara ale nie powiem, zeby bylo latwo...

1230791[/snapback]

Ja mam identyczne odczucie. po 6 godzinach grania dopiero 7 lvl :blink: Albo ja jestem jakiś ślamazarny albo rzeczywiście ta gra taka jest. :lol: Ale będzie dobrze. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka nie umiem przejsc w G2 Noc Kruka pytan Qahodrona jak go obudzilem to nie wiem odpowiedzi na pytania a bylem w bibliotece uczonych jak mi kazal Saturas ale nie dowiedzialem sie tam niczego przeczytalem te księgi co są tam i wiem ino na dwa pytania pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytania są takie

 

-Kto niegdys bronił mieszkańców Jarkendaru przed wrogimi atakami ?

 

 

-Kto może wydać mi bezpośredni roskaz ?(chodzi o Quarhodrona)

 

 

-Kto jest odpoweidzialny za zło ,które na nas spadło?

 

 

-Kto ma decydujący głos w radzie pięciu ?

 

 

-Kto łagodził cierpienia innych i opiekował się chorymi?

 

 

-Kto zamknął portal ,by uchronic ludzi przed złem?

 

a odpoweidzi są dziągle takie do wybrania :

-uzdrowiciele

-kasta wojowników

-kapłani

-Straznicy umarłych

-uczeni

 

ja mam przypuszczenia do nieORT: ORT: ORT: kturych pytan ale nie wiem gdzie sie myle jak ktos wie nie powie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZE TU SA ODPOWIEDZ NA PYTANIA QUAHODRONA !!!

 

1. Strażnik umarłych <-- ta odpowiedzi jest na poczatku jedyna jaka moze byc

2. Kasta Wojowników

3. Kapłan

4. Kasta Wojowników

5. Uczony

6. Uzdrowiciel

7. Skad niby mam to wiedziec ? <-- tego niewiesz :P

 

PaPa i miłej dalszej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wam chodzi gra?

 

Bo u mnie na 1024x768, widok 140%, zanikanie 200, tekstury na ok ~ 9/10, modele 8/10, AA 2x, wszystkie efekty włączone, i w miescie jak sobie spaceruję, to obraz trochę pływa, i w sumie jestem zaskoczony. Wczesniej grałem na tym samym sprzęcie, tylko że zamiast Radeona byl GF 2 MX 64MB/64bit (!) i na takich samych ustawieniach, tylko ze na rozdzialce o jedno oczko nizej gra chodzila ciut plynniej..

 

Sam nie wiem czy to wina sprzetu, czy zamulonego systemu. Jak jest u was?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pokonałem Kruka i teraz bawie się szponem beliara (cacko :wink: ) i wybijam wszystkie podworki w dodanej części wyspy . Trzeba przyznać że noc kruka jest dodatkiem sytym i spokojnie można by dać go jako oddzielną grę . A teraz szpon za plecy i vasta la viesta do górniczej doliny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze wie gdzie znalezc ostatni "X" ten na "pastwisku za farma" z zadania odszukania kosztownosci pirata Grega? mam wszystkie oproocz tego i zlazlem pastwiska na farmie Onara i nic :mur: moze to jest na innej farmie :? bede wdzieczny za szybka odpowiedz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zimny1

czy ktos moze wie gdzie znalezc ostatni "X" ten na "pastwisku za farma" z zadania odszukania kosztownosci pirata Grega? mam wszystkie oproocz tego i zlazlem pastwiska na farmie Onara i nic mur.gif moze to jest na innej farmie icon_confused2.gif bede wdzieczny za szybka odpowiedz!

uwaga SPOILER (CHYBA TAK SIE TO NAZYWA :-P )

jest onza farma bengara tą do której od onara idzie się po schodach

inny jet w poblizu tego namiotu gdzie bandyci trzymali tego gościa z miasta

 

ja tez szczerze mówiac miałęm z tym problemy......... to tłumaczemnie troche nie w teges było

 

 

a tak poza tym pochwalcie się na jakim poziomie jestescie ja teraz wkro0czyłem do górniczej doliny i mam narazie 12 poziom :)

ale ciągle mam niedosyt siły, najbardziej mnie denerwóje że ciągle mi jej brakuje :-|

 

ale gra wciagająca i dłuzej się w nia gra niż w gothica 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie pogrywam w NK i mam problem:

Mam 14 poziom, przyłączyłem sie do straży oraz do wodnego kręgu. Vatras dal mi list dla saturasa, ale nie moge mu go dac bo gdy znim rozmawiam niema takiej opcji! (jest tylko "mozesz mnie nauczyc czegos o magii?" i "KONIEC" )

Nie bylem jeszcze w górniczej dolinie- czy to przez to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie pogrywam w NK i mam problem:

Mam 14 poziom, przyłączyłem sie do straży oraz do wodnego kręgu. Vatras dal mi list dla saturasa, ale nie moge mu go dac bo gdy znim rozmawiam niema takiej opcji! (jest tylko "mozesz mnie nauczyc czegos o magii?" i "KONIEC" )

Nie bylem jeszcze w górniczej dolinie- czy to przez to ?

1256917[/snapback]

Nie to nie przez to że nie poszedłeś do GD. Jak będziesz wchodził do Nowego Świata to dopiero dajesz Saturasowi list. Have Fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby dostać się do drugiego świata myśisz zanieść list do lorda Hagena i zacznie się rozdział drugi , wtedy można całkowicie odłączyć się od fabuły GOTHICA 2 i zacząć przygodę w nowej krainie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, zapisałem sie do magow ognia, i nie moge wykonac jednego zadania ktorego odemnie wymagaja- mam znalezc zwoj ktory zgubił alchemik z podziemi klasztoru, i nie mam pojecia gdzie on jest

i jeszcze jedno- gdzie sie mozna uczyc otwierania zamkow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo dlugo czekalem na NK i bardzo sie zawiodlem bo liczylem na calkiem nowe przygody a nie jakies marne dodatki do zwyklej dwujki... teraz nic mi nie pozostalo jak czekac na 3 czesc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, zapisałem sie do magow ognia, i nie moge wykonac jednego zadania ktorego odemnie wymagaja- mam znalezc zwoj ktory zgubił alchemik z podziemi klasztoru, i nie mam pojecia gdzie on jest

i jeszcze jedno- gdzie sie mozna uczyc otwierania zamkow?

1259251[/snapback]

1) zwooj jest w spizarni w klasztorze z tylu po lewej(klucz daje ci Gorax zebys rozdal kielbe wszystkim w nowicjuszom)

2) otwierania zamkoow uczy Thorben(stolarz) w Khorinis tyle ze kosztuje to 10 PN :? ale i tak warto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...