Skocz do zawartości
sir Afeen

Gothic 2: Noc Kruka

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi ci o Diega czy o tego palladyna co uciekl ze skrzyniami (to znaczy z 1 [chyba]:P) jak o palladyna to siedzi w grocie zaraz kolo mostu a jak diego kieruj sie tak jak napisane powyzej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszytkich gothico-maniakow, mam taki problem, chodzi mi o misje z Gregiem piratem, nie mogez znalezc jednego X (miejsca ze skarbem), znalazlem juz:

1. na samym poczatku w jaskini, do ktorej z nim poszedlem,

2. na jeziorze obok (z dwoma wodospadami),

3. przy wejsciu do Gorniczej dolliny (tez kolo jeziorka)

4. i przy schodach (miedzy farma Onara i jakiegos tam jeszcze goscia),

 

i nie moge znalezc jeszcze jednej, o ile jeszcze jakas jest? w kazdym badz razie jesli juz nie ma to z Gregiem na ten temat ne moge z nim gadac.

 

P.S. ma to jakis wplyw ze pootwieralem te jego "skarby"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OStatni skarb jest za stodola na tej farmie co trzeba tam zalatwic straznikow (na plaskowyzu kolo tych schodow po drodze do gorniczej doliny)

 

Jesli nic nie sprzedales i masz ta kase co byla w sakwach to chyba nic sie nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze Wam że macie G2:NK :P Sam już pracuję nad jej zdobyciem.

 

A tak swoją drogą według mnie to troszke chybiony traf piranya bytes. Czemu? Bo to zrywa całkowicie fabułę, a być może w NK jest lepsza niż w G2, a przeciez fabuła będzie kontynuowana:

Gothic -> Gothic 2 -> Gothic 3 -> ...

No ale jako dodatek żeby sobie pograć to fajny pomysł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fabule to nic nie zmienia bo Noc Kruka trwa przez pierwsze 3 rozdzialy i nie wnosi nic nowego do fabuly oprocz Szponu Beliara ktorego i tak mozesz zniszczyc

1312752[/snapback]

Szpon Beliara mozna zniszczyć :D

Dajesz go Vatrasowi i po kłopocie (Vatras go niszczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem z gothic 2 oraz dodatku Noc kruka

ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre gram sobie 1-2 minuty i ciach grafika sie odświeźa tzn znikaja textury i sie pojawiaja na nowo i tak co 1-2 minuty aż za 3-4 razem czyli po jakiś 6 minutach wyskakuje taki błąd:

SmartHeap Library

Out of memory. Please free some memory, then choose retry

Przerwij Ponów prube Zignoruj

-----------------

W tym momęcie mogę tylko wybrać przerwij i wychodzi z gry Laughing

Tak sie dzieje od ok 4 dni przedtem wszystko śmigało

napewno to nie jest wina karty graficznej ani sterowników bo prubowałem na innej karcie z innymi sterownikami.

Aha wszystkie inne gry dzialaja normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest cos takiego jak akrobatyka w gothicu?

da sie zeskoczyc ale jak wrocic to juz gorzej, dawno nie gralem i juz nie pamietam jak wylazlem stamtad ale wiem ze mialem z tym sporo klopotu

W jedynce była akrobatyka, tyle że do niczego się nie nadawała, bo wystarczyło zrobić krok w bok przed lądowaniem i można było sobie spadać z czego się chciało :P Co do trudnych zręcznościowych momentów na nowej wyspie w NK to pamiętam że coś tam było i że jakiś dający kopa bimber bodajże szybki śledź pomógł mi jakąś rozpadlinę przeskoczyć, za którymś tam razem oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest cos takiego jak akrobatyka w gothicu?

da sie zeskoczyc ale jak wrocic to juz gorzej, dawno nie gralem i juz nie pamietam jak wylazlem stamtad ale wiem ze mialem z tym sporo klopotu

hihi tez sie z tym meczylem i z tego co pamietam w drodze powrotnej zamienilem sie w jednego z zwierzakow ktorym bez zadnego problemu dalo sie przeskoczyc ;)

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić najpierw? Przejść przez portal w zaginionym mieście, czy naprawić oko innosa? Bo najpierw Vatras kazał mi znaleźć jakiegoś swojego zastępce w mieście, ale nikogo nie znalazłem, więc rozwiązywałem następne questy. Teraz każe mi przejść przez portal. (mam ornament) Kiedyś już wykonywałem questy niepokolei a niektóre nawet pomijałem i potem działy mi się takie cuda w grze, że hoho... ;-) (Znikały ważne postacie itd.) Więc kto wie co powinienem zrobić najpierw? Solucja milczy na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić najpierw? Przejść przez portal w zaginionym mieście, czy naprawić oko innosa? Bo najpierw Vatras kazał mi znaleźć jakiegoś swojego zastępce w mieście, ale nikogo nie znalazłem, więc rozwiązywałem następne questy. Teraz każe mi przejść przez portal. (mam ornament) Kiedyś już wykonywałem questy niepokolei a niektóre nawet pomijałem i potem działy mi się takie cuda w grze, że hoho... ;-) (Znikały ważne postacie itd.) Więc kto wie co powinienem zrobić najpierw? Solucja milczy na ten temat...

obejetnie jaka droge wybierzesz dojdziesz wkoncu i tak do celu :lol:

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ukrył się Pedro po kradzieży oka? Wziąłem zadanie w którym muszę go zabić i być może dla tego, ze jeszcze tego nie zrobiłem Vatras nie chce naprawić oka innosa...

Pyrokarowi musisz przyniesc ksiazke ktora ma Xardas, po tym Vatras zechce jesli mu powiesz ze Xardas i Pyrokar sa juz na miejscu - Pedro jest w ostatnim rozdziale, bagienne ziele nie jest konieczne:) Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam do Was pytanie, gralem i skonczylem:

Gothic 2 paladynem i najemnikiem

Gothic 2 + Noc Kruka najemnikiem

potem gralem w Gothic 1 tez najemnikiem i jest to chyba jedyna gra, w ktorej nie pozalowalem ze zagralem najpierw w sequel

 

Ale moje pytanie dotyczy Gothic 2

Mianowicie o ile dobrze pamietam jest takie miejsce (jaskinia) w ktorej lezy na srodku skrzynia wokolo jakies posagi (jaskinia jest ogromna i wysoka),swiatlo pada na skrzynie

nie moge jej otworzyc (niewiem skad wziac klucz)

gralem 3 razy i ani razu mi sie nie udalo zdobyc ani otworzyc

jasnikinia ta lezy w drodze do czarnego trola

nad jeziorem trzeba skrecic w prawo i potem jeszcze raz w prawo

jest tam kotlinka i posag chyba innosa ale nie jestem pewien

jaskinia jest za galeziami

w niej duzo korytarzy i te jedno ogromne pomieszczenie ze skrzynia na srodku

w misji zbierania jaj smoka byli tam jaszczuroludzie

Wie ktos moze co to za skrzynia i czy da sie ja otworzyc?

Edytowane przez Krzys_op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam do Was pytanie, gralem i skonczylem:

Gothic 2 paladynem i najemnikiem

Gothic 2 + Noc Kruka najemnikiem

potem gralem w Gothic 1 tez najemnikiem i jest to chyba jedyna gra, w ktorej nie pozalowalem ze zagralem najpierw w sequel

 

Ale moje pytanie dotyczy Gothic 2

Mianowicie o ile dobrze pamietam jest takie miejsce (jaskinia) w ktorej lezy na srodku skrzynia wokolo jakies posagi (jaskinia jest ogromna i wysoka),swiatlo pada na skrzynie

nie moge jej otworzyc (niewiem skad wziac klucz)

gralem 3 razy i ani razu mi sie nie udalo zdobyc ani otworzyc

jasnikinia ta lezy w drodze do czarnego trola

nad jeziorem trzeba skrecic w prawo i potem jeszcze raz w prawo

jest tam kotlinka i posag chyba innosa ale nie jestem pewien

jaskinia jest za galeziami

w niej duzo korytarzy i te jedno ogromne pomieszczenie ze skrzynia na srodku

w misji zbierania jaj smoka byli tam jaszczuroludzie

Wie ktos moze co to za skrzynia i czy da sie ja otworzyc?

 

ta skrzynka jest ci wyłącznie potrzebna jeśli grasz magiem a konkretnie wykonujesz próbe ognia(chyba tak to sie nazywało) w niej nie ma nic wartosciowego jedynie jakis quest item(niepamietam jaki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta skrzynka jest ci wyłącznie potrzebna jeśli grasz magiem a konkretnie wykonujesz próbe ognia(chyba tak to sie nazywało) w niej nie ma nic wartosciowego jedynie jakis quest item(niepamietam jaki)

 

Dzieki wiec chyba zagram se jeszcze raz magiem

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...