Skocz do zawartości
sir Afeen

Gothic 2: Noc Kruka

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich zainteresowanych: CDProjekt uaktualnił swój plan wydawniczy. Jestem wielce uradowany widząc tam Noc Kruka. Kazali nam długo szczekać ale będziemy chyba pierwszym krajem w którym ukaże się lokalizacja dodatku to tej zacnej gierki :D Premiera 15 lipca...

 

http://www.cdprojekt.info/plan_wydawniczy....action=ShowFull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dodatek.Do załatwienia jako boss będzie Kruk (opętany przez beliara), stary znajomy z GI,i na dodatek będzie nosił najlepszy miecz w grze.Nic tylko czekac i sie cieszyć że my będziemy mieli wersje PL a za granica fani Gothica pisza petycje do Atari bo wersja angielska stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedobra wiadomość. Premiera przełożona na 2 sierpnia. Jeszcze zostanie przełożona ok. 25 razy tak jak inne hity typu HL2 :x Kurde ale oni mnie denerwują :x

Te przy[gluteus maximus]sy :lol: przełożyły premiere na 5 sierpień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze przeloza to pewne ale mysle ze niebedzie to taki skrajny obciach jak w przypadku premier gier bo noc kruka to tylko premiera polskiej lokalizacji sama gra jest juz prawie rok na rynku, na szwabskim rynku...

Zdecydowanie NK bedzie milym przerywnikiem miedzy egzaminami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedobra wiadomość. Premiera przełożona na 2 sierpnia. Jeszcze zostanie przełożona ok. 25 razy tak jak inne hity typu HL2 :x Kurde ale oni mnie denerwują :x

Te przy[gluteus maximus]sy :lol: przełożyły premiere na 5 sierpień.
Sorry rzeczywiście 5 sierpień. Ja sobie chyba oczy wydłube i wrzuce rybkom jako pokarm. Nie wytrzymam tak długo. :evil: Miejmy nadzieje że ktoś sprawi że będzie wcześniej dostępna dla graczy. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, właśnie jestem po wizycie na stronie CDP. To sie powoli robi lepsze od sagi rodziny Foresterów na tvp1 (nie myślcie sobie casem, ze to oglądam... :D ).

Jednak mimo, że premiera się przeciąga trzeba przyznać, że CDP jako jedyny zadbał o to, by powstała lokalizacja. Nie śledzę sprawy dokładnie chyba ale wersja anglojęzyczna jest pod znakiem zapytania z powodu ociężałości (wychodzi na to, że umysłowej) ludzi z Atari. Nie ma co, powoli zapracowują sobie na taką samą opinię jak Interplay. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to iplay zaprzestał produkcji BARDZO oczekiwanego Fallouta3 i zwolnił Black Isle. Zaowocowało to wojną z fanami seri Fallout, którzy tak naprawde pogrzebali żywcem projekty na które iplay postawił czyli serie gniotów na konsolki pod marką Fallouta. W tej chwili resztki iplaya wiją się w agonii (niedawno zostali wyeksmitowani)...

 

 

update:

właśnie przeczytałem temat i widze, że się powtarzam :D ale to tylko dowodzi jak bardzo jestem wk....ny na iplay za mojego ulubionego Fallouta. SZMATY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie , kurna mac zeby prawie 1rok czekac na lokalizacje a te paniska z atari jeszcze łaske robia .

 

OT

gral ktos z was w gothic I na win xp? jest napisane ze nie byl projektowany pod niego , ale chodzi pod w2k wiec moze i pod xp?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qu..a  :evil:  :x przeniesli premiere na 26 sierpnia. :cry:

no tak spokojnie...... pewno dojda do wniosku, ze nie ma co wydawac gry podczas wakacji i wypuszcza ja tak gdzies w pazdzierniku...aah nie moowiac juz o oczekiwaniu na spolszczenie..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez oni właśnie robia spolszczenie a gra na rynku jest juz od roku.

sorry mooj blad... gierka faktycznie jest na rynku ale na niemieckim. a w Polsce ma byc w sprzedazy od 26.08.2004. sorry za zamieszanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wersja angielska jest tej gry wogole?

nie, Polacy będą pierwsi ze swoją lokalizacją. Podobno krąży po sieci nieoficjalna łatka konwertująca wersję niemiecką na angielską (oczywiście zmienia tylko dialogi pisane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wersja angielska jest tej gry wogole?

nie, Polacy będą pierwsi ze swoją lokalizacją. Podobno krąży po sieci nieoficjalna łatka konwertująca wersję niemiecką na angielską (oczywiście zmienia tylko dialogi pisane).

no prosze... chociaz z czyms bedziemy pierwsi w gierkach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

wogole jesto ciekawa sprawa. szkopy szybko zrobili dodatek ale tylko na rynek niemiecki, dziwne. czyzby gra na swiecie miala niska sprzedaz (rozumiem polska :P), przeciez dwojka jest lepsza w porownaniu z jedynka, a moze sukces na samym tylko rynku niemieckim zapewnia duzy zysk? moze mi to ktos wytlumaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu przeniesli date premiery na "październik 2004". :evil: :x :baranek: Goście z CDP mnie wykończą :? .

Dla ludzi ludzi którzy maja niemieckiego NK podaje link do moda zmieniajacego napisy na angielskie

http://www.realmsoftorment.net/gothic2/G2a...2TNoTR_v1.0.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, wczoraj tak z ciekawości zerkłem na plan wydawniczy CDP. Zaczynam mieć z tego ubaw :D Jedyny "pozytywny" aspekt całej sytuacji to dla mnie to, że tak naprawde nie ma co szaleć :) Przecież to jest tylko garść "zaplątanych" w fabułę G2 nowych kłestów i lokacji. G2 z Nocą kruka i tak skończy się tak jak bez niej :)

Nie zmienia to faktu, że mam ochotę pośmigać znowu po lasach i zameczkach :D

Prawdziwy szał będzie przed premierą G3! :D

 

acha, dzięki Yasiu22 za linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli CDP Przelozy jesszcze raz date wydania do NK to sie do nich powadyguje osobiscie i pokaze im co to znaczy denerwowac i tak juz skrajnie znerwicowanego gracza :kijem: :evil:

 

a co do sir afeen'a to jest o co szalec :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...