Skocz do zawartości
sir Afeen

Gothic 2: Noc Kruka

Rekomendowane odpowiedzi

uwaga problem: jestem przy wykopaliskach, pogadalem ze wszystkimi, mam 2 czesci ornamentu(uruchomilem wszystkie 3 portale) i.... nie wiem co dalej :? kumpel moowil ze przy farmie Lobarta ma stac jakis koles i powiedziec mi ze ostatni ornament maja paladyni ale go tam nie ma... :blink: co mam zrobic? dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ludzie znam odpowiedz! otooz natrafilem na podobno najwiekszego w NK buga!! chodzi o to ze w momencie gdy oddajesz Laresowi ornament od Vatrasa masz opcje zeby gdzies z toba szedl, wtedy MUSISZ wybrac opcje do wykopalisk inaczej ona zniknie i juz sie nie pojawi a w dalszej czesci gry nie dostaniesz questa zeby zebrac wszystkie czesci ornamentu!! po dlugich poszukiwaniach w necie znalazlem co nastepuje :D:

 

1) zacznij gre od poczatku :mur:

2) w trybie marvin (wpisz marvin w oknie statysktyk postaci, powinno sie pokazac marvin_mode po wyjsciu z okna) nastepnie spoojrz na Laresa i nacisnij 'o', jestes teraz Laresem i wyrzuc ornament na ziemie :?

3) tak ja zrobilem - idziesz najpierw do GD przynosisz list dla Lorda Hagena i wracasz wtedy podobno Lares oddaje ci ornament :D

 

milego grania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś zna jakiś trainer, czy edytor, aby przywrócić misje ?, bo mam problem z jednym dowodem przeciw handlarzowi z górnego miasta. Ten dowód oddałem handlarzowi i teraz nie moge dostac się do kręgu wody, bo strażnikowi z portu nie wystarczają miecze z wyryta literą F, próbowałem go poturbować(handlarza), ale przy sobie nie miał tego dowodu, więc teraz zostaje grac od nowa, lub uzyć jakiegoś progsa do przywrócenia misji :? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś zna jakiś trainer, czy edytor, aby przywrócić misje ?, bo mam problem z jednym dowodem przeciw handlarzowi z górnego miasta. Ten dowód oddałem handlarzowi i teraz nie moge dostac się do kręgu wody, bo strażnikowi z portu nie wystarczają miecze z wyryta literą F, próbowałem go poturbować(handlarza), ale przy sobie nie miał tego dowodu, więc teraz zostaje grac od nowa, lub uzyć jakiegoś progsa do przywrócenia misji  :?  :-|

1263967[/snapback]

napisz o jaki dowood konkretnie chodzi! nie mozna go odkupic? zeby zaspokoic :D tego straznika musisz miec: miecz z F, papier o nazwie Dostawa, przyznanie sie do winy Fernanda i chyba to wszystko :) nie zapomnij o wizycie u Vatrasa!

Edytowane przez DarkRaven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o ten papier, który oddałem temu handlarzowi, a odkupić się go już nie da :/, a u Vartasa już byłem, i narazie nie mam mu nic ciekawego do powiedzienia, chyba będzie trzeba zagrac od nowa. bleeee :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nieciekawie:/ pozostaje rozpoczac od poprzedniego save'a albo od poczatku jesli nie byles daleko :) tak w ogoole to radze robic sobie save'y na 3, 4 "slotach" bo czasami jak sie cos spie...li to tylko rwac sobie wlosy z glowy....:/ ja np. mialem ostatnio w ekwipunku wszedzie biale ikonki zamiast kolorowych...szkoda gadac ta gra jest bardziej zbugowana nich G2 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie.. ale problem mam niezly teraz... w klasztorze magow ognia mam wykonywac zadania bo jestem nowicjuszem narazie.. i gosc z biblioteki chciał zebym mu przyniosl od Ignaza z Khorinis jakies zwoje, no to raz wcisnelem jak z nim gadalem ze co do tych zwojow... czy jakos tak i juz nie mam ponownej mozliwosci wybrania czegos takiego :mur: a nie mam sevow z wczesniej... moze ktos ma na to jakis sposob? a i czy moge bez wykonania tego questa zostac magiem?

Edytowane przez Nivelen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz bez tego questa zostac magiem :) ale wykonaj wszystkie inne i potem pogadaj z Pyrkonem(?) mi tez to zniklo i pojawilo sie w 3 rozdziale chyba dopiero jak wroocilem zeby sie nauczyc 3 kregu magii. milej gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, juz jestem przy probie ognie, ale o co chodzi ? :? mam zadanie od tego na "P" nie pamietam jak pyrokar czy jakos tak, i om mi tylko dal klucz i mowil o tym czego szuka wierny czy jakos tak, no a ja w cholere nie moge zrozumiec o co mu chodzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, juz jestem przy probie ognie, ale o co chodzi ? mam zadanie od tego na "P" nie pamietam jak pyrokar czy jakos tak, i om mi tylko dal klucz i mowil o tym czego szuka wierny czy jakos tak, no a ja w cholere nie moge zrozumiec o co mu chodzi
musisz odnależć w twkiej skrzynce bryłke rudy , wejdz na Gothic.g4ce.pl tam będzie wszystko opisane w solucjach do Gothica 2 , próba ognia jest ta sama więc może być stara solucja B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, juz jestem przy probie ognie, ale o co chodzi ? :?  mam zadanie od tego na "P" nie pamietam jak pyrokar czy jakos tak, i om mi tylko dal klucz i mowil o tym czego szuka wierny czy jakos tak, no a ja w cholere nie moge zrozumiec o co mu chodzi    :wink:

1266247[/snapback]

idz w strone swiatyni tej jakby aztekoow i przejdz obok na rozwidleniu droog (dalej za zakretem) w prawo i prosto - tam pomiedzy skalami jest ukryta jaskinia(idz w prawa odnoge) ale przygotuj sie na pelzacza :D u mnie sie na szczescie zablokowal bo stanelem na przeciwko niego i jak mnie zobaczyl to zamiast obejsc wystep obok schodoow to prul na przood i tyle z tego mial :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel prosił mnie żebym zadał pytanie na forum w związku z nurtującą go misją w gothic NK a mianowicie:

 

Jest w świątyni adanosa (nowa lokacja Noc Kruka ) i są tam 3 krypty. Przed każdą kryptą są pułapki.

Pytanie brzmi co należy zrobić żeby wejść do pierwszej krypty.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam taki problem:

Jestem w IV rozdziale w Dolinie Górniczej. Zabilem juz wszystkie smoki i chce wrocic do Khorinis. Niestety w momencie ladowania sie mapy gra wychodzi do windowsa (bez zadnego bledu ani komunikatu) i nic... Caly czas to samo.

Na savie sprzed kilku godzin dzieje sie to samo. HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam taki problem:

Jestem w IV rozdziale w Dolinie Górniczej. Zabilem juz wszystkie smoki i chce wrocic do Khorinis. Niestety w momencie ladowania sie mapy gra wychodzi do windowsa (bez zadnego bledu ani komunikatu) i nic... Caly czas to samo.

Na savie sprzed kilku godzin dzieje sie to samo. HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

1268208[/snapback]

proobowales przeinstalowac gierke? powinno pomooc... sprawdz tez miejsce na dysku bo jak masz baaaardzo malo to sie tez cos moglo poprzestawiac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos sproboje sciaganc tego save'a odplaic go u siebie przejsc mi tylko do Khorinis i zasaevowac.

Plik z dobrym save'em prosilbym o podeslanie mi na maila nynor@wp.pl po uwczesnym spakowaniu go.

Jesli komus sie to uda to bede bardzo wdzieczny.

 

Oto link do save'a:

save

 

MOj problem juz nieaktualny :)

Edytowane przez Nyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojść do magów wody tam co mam zanieś kawałek ornamentu od Laresa?? Jestem w 3 roz. Jak rozmawiałem z Laresem jakoś na początku gry miałem możliwość aby mnie doprowadził do obozu najemników i do magów wody. Napierw wybrałem aby iść do najemników, a gdy wróciłem do portu i chciałem aby mnie zaprowadził do magów wody już nie było takiej opcij. Jak tam dojść??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojść do magów wody tam co mam zanieś kawałek ornamentu od Laresa?? Jestem w 3 roz. Jak rozmawiałem z Laresem jakoś na początku gry miałem możliwość aby mnie doprowadził do obozu najemników i do magów wody. Napierw wybrałem aby iść do najemników, a gdy wróciłem do portu i chciałem aby mnie zaprowadził do magów wody już nie było takiej opcij. Jak tam dojść??

1273638[/snapback]

jesli jestes w 3 rozdziale Lares odda ci ornament. zanies go do wykopalisk przy swiatyni aztekoow. tam sa magowie wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka za dokładnie godzinke jade po noWe ramki i po gothicA:noc kruka :)

i mam pare pytanek:

1.Co robić na początku zeby dobrze sie grało?

2.Kiedy iśc do nowego świata? bo chciałbym tam isc najbardziej przypakowany:)

3. Na moim konfigu noc kruka pujdzie na fulla ? bo 2 nie chciałą isc:(

 

Piss..

JoŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka za dokładnie godzinke jade po noWe ramki i po gothicA:noc kruka :)

i mam  pare pytanek:

1.Co robić na początku zeby dobrze sie grało?

2.Kiedy iśc do nowego świata? bo chciałbym tam isc najbardziej przypakowany:)

3. Na moim konfigu noc kruka pujdzie na fulla ? bo 2 nie chciałą isc:(

 

Piss..

JoŁ

1274130[/snapback]

1) grac :blink: no i zdecyduj kim chcesz byc i tak rozwijaj postac

2) podobno zalecany jest 15 lvl ale to raczej maksimum chyba, ze grasz magiem

3) ze co?? spoojrz na mooj smigal g2 smiga i nc :D chyba masz cos nie tak z kompem albo zbyt duzo rozumiesz pod pojeciem full B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ludzie znam odpowiedz! otooz natrafilem na podobno najwiekszego w NK buga!! chodzi o to ze w momencie gdy oddajesz Laresowi ornament od Vatrasa masz opcje zeby gdzies z toba szedl, wtedy MUSISZ wybrac opcje do wykopalisk inaczej ona zniknie i juz sie nie pojawi a w dalszej czesci gry nie dostaniesz questa zeby zebrac wszystkie czesci ornamentu!! po dlugich poszukiwaniach w necie znalazlem co nastepuje :D:

 

1) zacznij gre od poczatku :mur:

2) w trybie marvin (wpisz marvin w oknie statysktyk postaci, powinno sie pokazac marvin_mode po wyjsciu z okna) nastepnie spoojrz na Laresa i nacisnij 'o', jestes teraz Laresem i wyrzuc ornament na ziemie :?

3) tak ja zrobilem - idziesz najpierw do GD przynosisz list dla Lorda Hagena i wracasz wtedy podobno Lares oddaje ci ornament :D

 

milego grania :D

1262090[/snapback]

Spokojnie zadnych kodów nietzrebna - wystarczy ze wejdziesz do 3 aktu i wtedy idziesz do laresa i ON SAM odda ci ornament.

 

TO niejeste największy bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zadnych kodów nietzrebna - wystarczy ze wejdziesz do 3 aktu i wtedy idziesz do laresa i ON SAM odda ci ornament.

 

TO niejeste największy bug.

1274312[/snapback]

hmmm... mam wrazenie, ze napisalem dokladnie to samo :blink: thx anyway:) noc kruka skonczona....

BTW czy ktos wie do czego sluzy Zloty Sztylet? znalazlem takowy chyba w dodatku - jest bez wartosci wiec chyba questowy... tylko skad?

Edytowane przez DarkRaven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...