Skocz do zawartości
sir Afeen

Gothic 2: Noc Kruka

Rekomendowane odpowiedzi

siemka .

mam pytanie -> czy jak jak np. z poziomy 50sliy "dojade" miksturkami do 60 to juz bede musial dawac u "uka" :P 15ptk doswiadczenia za 5 pkt sily czy jeszcze 10pkt ? (przedzial od 30-60) .

pytam poniewaz nie wiem czy brac miksturki czy po prostu u jakiegos kolesia nabic do progu (60) i poziej walic miskrutki .

zdaje mi sie ze to bardziej ekonomiczne rozwiazanie by bylo :) przeciez chodzi o to zeby stworzyc jak najlepsza postac .. nie ? B)

z gory dzieki za odp :rolleyes:

Edytowane przez smut4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ostatnio NC, ale postaniwiłem najpierw przejść podstawke. Jestem w trzecim rozdziale i Vatras poprosił mnie, abym znalazł na jego miejsce innego maga wody, tylko gdzie go znaleść ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ostatnio NC, ale postaniwiłem najpierw przejść podstawke. Jestem w trzecim rozdziale i Vatras poprosił mnie, abym znalazł na jego miejsce innego maga wody, tylko gdzie go znaleść ?  :blink:

1278809[/snapback]

maga znajdziesz jak przejdziesz noc kruka :D jeden z kolesi tam stojacych, bodajze Myxir poojdzie na zastepstwo ale dopiero wtedy jak skonczysz dodatek chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam malutki problem :mur: . Zdobyłem te trzy ornamenty ci magowie je poskladali do kupy a ja mam otworzyć ten portal tylko żę kiedy do niego podchodze nic sie niedzieje niemogę nic nacisnąć , qurde niewiem co zrobić , jeśli byście mogli to powiedzcie jak sie ten portal otwiera . A tak przy okazji jak rozwineliście swoje postacie?? bo ja jestem paladynem ( przeszłem trzy roz z gothica 2 ) i mam narazie tylko 23 poziom ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam malutki problem  :mur: . Zdobyłem te trzy ornamenty ci magowie je poskladali do kupy a ja mam otworzyć ten portal tylko żę kiedy do niego podchodze nic sie niedzieje niemogę nic nacisnąć , qurde niewiem co zrobić , jeśli byście mogli to powiedzcie jak sie ten portal otwiera . A tak przy okazji jak rozwineliście swoje postacie?? bo ja jestem paladynem ( przeszłem trzy roz z gothica 2 ) i mam narazie tylko 23 poziom ,

1282223[/snapback]

masz dosc wysoki poziom jak na rozpoczecie NK, chyba ze byles juz w GD:> do rzeczy: po lewej stronie portalu jest taka zdobiona scianka, musisz tam podejsc, LPM(jest tam wglebienie czy cos) i portal sie otworzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz dosc wysoki poziom jak na rozpoczecie NK, chyba ze byles juz w GD:> do rzeczy: po lewej stronie portalu jest taka zdobiona scianka, musisz tam podejsc, LPM(jest tam wglebienie czy cos) i portal sie otworzy :D

1282751[/snapback]

No wysoki bo byłem w GD (fajny skrót ) nacisnelem przycisk i wszystko ok. portal sie otworzył .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geeez kocham te gre, ale rowniez nienawidze za te bledy! ostatnio lazilem po gorkach i wpadlem do klasztoru... tyle ze wrota sa jeszcze zamkniete, bo to dopiero poczatek i nie mialem jeszcze 1000 i owiecy. no i na dodatek sejvnolem... pytanie: idzie sie teraz wydostac? nie mam jeszcze teleportow a zaden z tych petakow nie chce mi tej glupiej bramy otworzyc... :mur: betatesterzy znow sie nie popisali :angry:

 

a tak btw: istnieje jakis przyjazny otoczeniu i uzytkownikowi edytor leveli? czy cos w tym stylu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi napiasc gdzie znalesc krwawe kielichy ??

no niiby w gornym miescie ... ale przeszukalem wszystkie chaty i nic nie znalazlem ;tylko straznicy uwalili mnie w tube :/

z gory dzieki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to :

lutero , gerbrandt , sedzia , lichwiarz [zapomnialem imienia] , ogolnie w wiekszosci domow w gornym miescie , zwlaszcza kolo gerbrandta po prawej stronie , sa tam chyba 3 kielichy. bodajze 3 sa ukryte , w jednym domu musisz przekrecic lampe , w innym herb [tarcza i 2 miecze] i cos jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to :

lutero , gerbrandt , sedzia , lichwiarz [zapomnialem imienia] , ogolnie w wiekszosci domow w gornym miescie , zwlaszcza kolo gerbrandta po prawej stronie ,  sa tam chyba 3 kielichy. bodajze 3 sa ukryte , w jednym domu musisz przekrecic lampe , w innym herb [tarcza i 2 miecze] i cos jeszcze.

1287972[/snapback]

to moze ja :D

1) lichwiarz Lemar(w skrzynce) najlepiej przyjsc jak kolo spi

2) pierwszy dom na prawo w goornym miescie

3) dom Valentina - drugi na prawo(trzeba go sklepac i zabrac mu klucz do skrzyni - najlepiej jak siedzi wieczorem w knajpie) na pietrze jest niepalaca sie lampka trzeba ja przekrecic i na dole otwiera sie skrytka

4) dom po lewej od alchemika Sandrilla - klucz do skrzyni lezy na kominku, straznika najlepiej uspic a jesli to Wambo to po rozmowie ze zlodziejem w kryjoowce(pilnuje skrzyn) mozna mu zaplacic i sie chlopak zmyje na noc

5) u Sedziego, trzeba posiadac umiejetnosc kradziezy kieszonkowej zeby wziac od niego klucz, potem uzyc herbu na pietrze i na dole otwiera sie skrytka

6) w budynku gdzie urzeduje Lord Hagen, tam gdzie siedzi za dnia gubernator Larius

enjoy :D

Edytowane przez DarkRaven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja juz 3 raz przechodzie NK bo mi sie nudzi teraz przechodze najemnikiem przeszlem juz magiem i straznikiem spoko ma szpon mag ma dwie magie do wybrania czy ktos wie gdzie te zbroile zielono ciemną podobna do zbroi kruka wie ktos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak przejsc obok lothara ??

czar snu na niego nie dziala a spac sam z siebie tez zbytnio nie chce isc :P lunatyk czy co ?

zostal mi ostatni puchar ,ten w domu valentina ale nie moge wejsc do dmu bez oberwania od lothara ..

apiszcie jak go uspic ... ?? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jestem jeszcze w 2-gim .a skradania nie chce sie uczyc bo po co ??

to czyli musze poczekac do 3-go rozdzialu tak ?

czy da rade go jakos unieszkodliwic ? :lol:

 

no i po kieoichy ide offkors w nocy :P

Edytowane przez smut4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jestem w 3 akcie, muszę złożyć oko innosa ale Xardas nie chce iść do słonecznego kręgu aby odprawić rytuał-mówi że mam wrócić jak będe gotowy, mam 37lvl, zbroje paladyna i walcze Szponem Beliara więc wydaje mi się że jestem już gotowy, który muszę mieć lvl aby ten ******* wkońcu ruszył się z tej wierzy??!!

 

PS: Vartas i ten mag ognia już tam są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jestem w 3 akcie, muszę złożyć oko innosa ale Xardas nie chce iść do słonecznego kręgu  aby odprawić rytuał-mówi że mam wrócić jak będe gotowy, mam 37lvl, zbroje paladyna i walcze Szponem Beliara więc wydaje mi się że jestem już gotowy, który muszę mieć lvl aby ten ******* wkońcu ruszył się z tej wierzy??!!

 

PS: Vartas i ten mag ognia już tam są

1291840[/snapback]

a byles u Benneta zeby naprawil obudowe oka? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, wyciągłem go z pudła i naprawił mi obudowe, ale Xardas i tak siedzi w wieży

1292665[/snapback]

Kurcze cos jest nietak , może spróbuj od ostatniego sejva jak jeszcze niebytales sie go o to czy pójdzie do kręgu . Ja miałem 33lvl , szpon beliara i zbroje pala i poszedl bez żadnych oporów nawet jak nienaprawilem jeszcze oka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ja mam problem.... :mur: czy ktos mi moze powiedziec jak rozwiazac quest Poszukiwacze dla maga?? mam tylko info ze "lester roowniez twierdzi ze przychodza oni z mokradel kolo starego obozu" czy cos takiego i takie tam inne.... dostalem juz amulet od Karrasa i bylem u wszystkich opetanych.... jedyne mokradla w Goorniczej Dolinie to te gdzie byl smok chyba... tam nic nie ma. wiec gdzie?

Edytowane przez DarkRaven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Noc Kruka razem z Gothic 2 . Byłem paladynem na końcu miałem 41lvl , siła 170 , zręczność 110,manna 120 , pancerz paladyna który dostaje sie dzięki xardasowi. Prawie wszystkie rzeczy uczony oprócz kradzieży kieszonkowej :wink: no i walcze mieczem smocza zguba albo szponem beliara . A jak tam wasze statystyki pod koniec gry .

PS. Ile mieliście załogi na statku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie . Jeśli jesteśmy paladynem i po dokonaniu sakramencji ( czy jakoś tak ) miecza , można go sporo ulepszyć łzami inosa które znajdujemy dzięki xardasowi ??? Jeśli się go ulepszy to miecz dużo zyskuje ja niewiem bo nieprzeczytałem dokładnie tej znalezionej księgi i łzy inosa gdzieś schandlowałem . A i jeszcze jedno , wracając do mojego poprzedniego pytania , ja sam na statku mialem 15 osób :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

eh .. to znowu ja <_< mam maly problem .

w GD mam misje w ktorej mam znalezc 3 kopalnie i zapytac ile rudy wydobyli kopacze.

no dobra znajduje te 3 kopalnie ale kolo z jednej uciekl gdzies na zachowd (za zamarznieta rzeka chyba) i nie moge go znalesc .

musze zaznaczyc ze nie moge sobie chodzic po tych terenach za swobodnie ... :lol:

niby wbilem sie ze teren pokryty lodem na pn-zachodzie (jako warg :D ) ale tam nie znalazlem tego kolesie .

moze wiecie gdzie on jest ?

z gory dziekuje :wink:

 

juz znazlem :> he niezle sie skitral :>

Edytowane przez smut4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...