Skocz do zawartości
sir Afeen

Gothic 2: Noc Kruka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem, otóż dopiero teraz kupiłem sobie całą oryginalną (wkońcu) kolekcję GothicaII + Noc Kruka. Noi jest problem. Po zainstalowaniu wszystkiego czyli najpierw g2 potem noc kruka, gra mi się niw włącza. Najpierw pisało o tej tam weryfikacji sprzętu później gra jakby się włączyła ---> nastepnie czarny ekran i wywala do pulpitu :blink: Płyta jest w napędzie. Czy ktoś może mi to wyjaśnić ?? Czemu tak się dzieje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już mam panoramke w natywnej rozdziałce. Jednak zacząłem grać w Gothic 2 od początku jednak z dodatkiem Noc Kruka, i tam mam więcej wodnych magów i generalnie wiadomo o co biega.

 

jednak doszedłem do momentu, w którym Vatras mi karze znaleźć zmiennika bo nie może ze mną pójść. Naprawiłem już oko u Benneta, ale nic dalej nie moge znaleźć, byłem już u magów w ruinach, ale tam też się nie kwapi z zmienianiem vatrasa. Xardas i Pyrakor nic nie mówią jak podchodze i naciskam.

Solucje nie odpowiadają na ten temat :( Tak Tak szukalem na Google.

 

Zaznaczam, że to wersja NK bo bez niej troszke inaczej zadania wyglądają. i Bez NK nie mialem coś takiego jak zmiennik :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej to czyli, Noc Kruka, to takie dodatkowe questy w toku grania Gothic 2? Tzn. chodiz mi o to, że nie ma więcej misji jak zabije te smoczysko na wyspie tej ostatniej?

 

Bo Gothica 2 już przeszedłem kiedyś, teraz pożyczyłem od szwagra już zespoloną NK (oryginał rzecz jasna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Noc Kruka dodaje nową, dość dużą część wyspy z nowymi questami i gildiami (piraci & bandyci), troche nowych czarów, broni i innych mniejszych nowinek

 

Po zabiciu ostatniego smoka gra zwyczajnie się kończy tak jak na podstawowej wersji, ale IMO warto przejść grę jeszcze raz z dodatkiem. (sam kończyłem 1x G2 i 2x G2: NK )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

 

Odpaliłem dziś Gothic II + Noc Kruka i ... porażka. Chodzi o płynność działania, w okolicach miasta poniżej 20 FPS w mieście nawet gorzej ... jak to możliwe na takim sprzęcie?? Dodam, że zwykły G2 chodzi tak samo :(

 

Co robić? :(

 

z góry wszystkim dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to jeszcze? ja ostatnio zacząłem i niestety wywaliło mi save'a. Może mnie ktoś poratować swoim save'm sprzed wyboru gildii a najlepiej z początkowych zadań jako strażnik miejski, konieć pierwszego, początek drugiego rozdziału. Będę bardzo wdzięczny.

 

Na wszelki przypadek podam maila: mikelos(malpa)o2.pl

 

Dbaj o swojego maila, spam ci niepotrzebny.

Rikki

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...