Skocz do zawartości
julas

podwyzka w ASTER :(

Rekomendowane odpowiedzi

#!#@&@$@*$!!! co to ma byc!??!!?!?

 

mamy pierwsze efekty wspanialomyslnego posuniecia naszego (bylego:) rzadu - zwolnienia internetu z podatku. tak jak zapowiadano - podrozalo w ASTER:( i to nie malo... srednio 30zl!! co prawda (chyba) tylko dla tych ktorzy nie korzystaja z ich oferty zintegrowanej (tv kablowa + net) ale jednak... no mnie niestety czeka podwyzka...:( i co z tego ze w godzinach nocnych podniesli maxymalny transfer z 512 do 768kb/s i wydluzyli ten czas o 2 godziny (bylo 02:00-10:00, teraz 01:00-11:00) skoro to tylko z "zasobow lokalnych operatora"...

 

ech... czlowiek normalnie zaczyna sie zastanawiac czy nie przejsc do telekomuny i ich @#!#!%@$ neo+...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdrozalo o 30 zeta to napewno nie z winy tej dennej ustawy z vatem , raczej operator wyczul moment zamieszania z wejsciem do uni i dowalil wam z cena. Tpsa to zalosna firma , ale akurat neo od nich jest swietne , szczegolnie teraz z transferem 80KB/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, tyr ma racje zreszta sam jestes najlepszym przykladem ze Aster postapil slusznie, bo zamiast na niego piszesz na rzad :-). Na temat TPSA tez sie zgodze ze to zalosna firma ale niestety lepszych alternatyw nie ma, zreszta panowie, net z powrotem zdrozeje o 22% poniewaz jest to niezgodne z unią. To tylko kolejna zagrywka naszego rzadu, nie wierze ze unia sie zgodzi na taka postac rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cale szczescie ze mam to lacze na spolke ze wspollokatorkami wiec podwyzka w sumie wyjdzie na osobe 10zl (trojka nas jest) ale sam fakt... nie lubie juz ASTERu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cale szczescie ze mam to lacze na spolke ze wspollokatorkami wiec podwyzka w sumie wyjdzie na osobe 10zl (trojka nas jest) ale sam fakt... nie lubie juz ASTERu...

Pozwole sobie zapytac za co?? Za to iz faktura za internet do aster przyszla za maj blebleble +22% zamiast dotychczasowych blebleble+7%?

Jesli tak to oki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktury jeszcze nie dostalem... narazie przeczytalem o powyzce na ich stronie. a nie lubie ich za to ze mimo iz ceny dostepu do netu maleja albo sie stabilizuja, to oni mi tu podwyzke walneli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktury jeszcze nie dostalem... narazie przeczytalem o powyzce na ich stronie. a nie lubie ich za to ze mimo iz ceny dostepu do netu maleja albo sie stabilizuja, to oni mi tu podwyzke walneli...

Kazdy isp od 1 maja zostal obarczony 22% stawka vat za internet. Jak myslisz skad wezmie dodatkowe srodki...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nizszy vat a zwolnienie z vatu to dwie zupelnie inne rzeczy, leki to sa leki a nie internet, Wielka Brytania to jest Wielka Brytania a nie Polska to tak w 3 ujęciach najogólniej  :lol:

ale można wynegocjować nawet stawę 0 % vat !! i to raz a szwędając sie po necie znalazłem ciekawy link dla was.... http://hacking.pl/news.php?id=3748 miłego czytania pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mozna negocjowac co wcale nie oznacza ze zostanie wynegcjowane, polska niczego nie negocjowala tylko sama sobie ustalila stawki na to unia nie pozwoli na pewno, a link? przeciez to wiedzieli wszyscy na dlugo przed wprowadzeniem tej ustawy, gdzie byles jak Cie nie bylo? :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załorze sie że juz prawnicy asternetu zrobią tak że firma zapłaci niższą stawkę vatu.A Wy zapłacicie za płeny vat pozdr.A co do ciebie Mrtnt rzeczywiście ten link to nic nadzwyczajnego (zaspany jestem za dużo nauki :P ) inaczje go zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście opłaty za oferty zintegrowane (net+tv, net+tel, net+tv+tel) nie zwiększyły się :)

A co do transferu, to od 10 maja zwiększa się transfer do 768/192 kbps w najtańszym pakiecie.

A "zasoby lokalne" oznaczają polski Intenet ! Z kolei "Internet" w rozumieniu Aster oznacza zagraniczne serwery :)

A transfer w godzinach nocno-porannych tyczy się ściągania z serwerów zagranicznych - dotychczas był na poziomie ~40 KB/s przy ściąganiu przy pomocy Anti-Leech Plugin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy isp od 1 maja zostal obarczony 22% stawka vat za internet. Jak myslisz skad wezmie dodatkowe srodki...?

dokładnie, mimo iż vat jest 0% dla osób nie prowadzących żadnej działalności lub placówek naukowych itp. to ISP musi teraz bulić teraz 22% a kasę skądś musi na to mieć wiec podwyższy ceny usługi, TPSA nie zrobi tego bo to monopolista i kasę ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...