Skocz do zawartości
barbaros

Opinie o coolerze Gigabyte 3D

Rekomendowane odpowiedzi

to juz za tą cene poszukalbym Thermalrighta jakiegos, a co do Gigabyta, jest wydajny tylko na wysokich obrotach, ale nawet nie imponująco wydajny, ale przy tym chodzi jak mikrofalowka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam w tym tygodniu kupic athlona xp 1700+ t-bread (obecnie mam palomino) i go troszke skrecic, dlatego potrzebuje jakiegos w miare taniego i wydajnego smigla, bo obecny Mint chyba nie bedzie najlepszy :). pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no najlepszy bylby zalman, ale jak mowisz nie pasuje Ci.... a raczej plytce :). A moze cos takiego??? . Ja wlasnie go zamowilem i czekam... podobno trzeba takze podszlifowac radiator gdyz jest troche wklesly.

 

Thermaltake eXtreme Volcano 12 wydaje sie byc interesujacy, ale przy maksymalnych obrotach jest bardzo glosny :x. Tutaj masz link do testu.

 

Popatrz sobie na www.4max.pl, tam pieknie wszystko jest opisane - wiec na pewno cos powinienes wybrac. Ewentualnie www.cooling.pl, tam moga miec niektore rzeczy tansze, ale i tak malo oferuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie wydac troszke mniej kasy na smiglo, wiec volcano odpada, bo troche za drogie jednak, a i glosne podobno jak piorun :). caly czas zastanawiam sie nad arcticiem i spire. zobaczymy co wymysle :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak do 100 zl., moze troszke mniej. interesuja mnie takie smigielka:

 

1. Arctic Cooling CS2

2. Spire FCII, WRIV

3. Glacial Tech Igloo 2510

 

gdyz opinie maja raczej dobre, jesli chodzi o tem przedzial cenowy. problem w tym, ze kazdy mowi co innego i wszystko zalezy od platformy, wiec ciezko mi jest sie zdecydowac. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko z tego, co widzialem na stronie, to Spire maja dosyc spora rezystancje cieplna, o wiele wieksza niz np. Arctici, ale w tescie na pclab.pl temperaturowo Arctici wypadly o wiele gorzej, niz Spire, wiec mam pewne dylematy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze pytanko. czym chlodzicie swoje obudowy? bo mam zamiar kupic tez dwa arctici za 15 zeta na allegro. mysle, ze beda dobre. pzdr.

Obudowę (dokładniej - jej wnętrze) człodzę otwierając ją z dwóch stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze pytanko. czym chlodzicie swoje obudowy? bo mam zamiar kupic tez dwa arctici za 15 zeta na allegro. mysle, ze beda dobre. pzdr.

Obudowę (dokładniej - jej wnętrze) człodzę otwierając ją z dwóch stron.

No no, bardzo oryginalne przyjacielu - ja jeszcze otwieram okno w pokoju :D.

 

Co do tych arcticow to podobno sa fajne, ale moze lepiej doloz i kup sobie tego arctica . Nie tylko ze cena nie za wysoka to jeszcze swieci :). Ludzie bardzo go polecaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...