Skocz do zawartości
SpiderMAN

Moje boje 3dmark 2001SE - A-XP do 2400 MHz + R9000Pro

Rekomendowane odpowiedzi

najbardziej podobają mi się texty ze zmianą pewnych wartości za pomocą riva tunera czy też rage3D tia to jest dopiero skil.........

 

w dzisiejszych czasach procesor podkręcić jest bardzo łatwo wszytko można kupić, wodne chłodzenie plyte z zablokowanym PCI itd. a zrobienie na danym cpu tych 2.7GHz zależy wyłącznie od egzemplaża wawelka którego jest się posiadaczem.......

 

skli się zaczyna w miejscu gdzie lutownica ciągnie prąd z gniazdka, a w garażu skrzypi pilnik z brzeszczotem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to chyba ja i berkut jakoś próbujemy reprezentowac ten kraj zrób kolego 4Ghz z 1.8 P4 albo 2.7Ghz z 1.46Gz (oj coś cienko ci ten duronik idzie... mint buhaha)

Tylk oskomentuję; Owe 4 ghz nie powiem było tezzasługa twego chłodzenia. Ale w gruncie rzeczy dobiłeś tylko do tego że udało Ci sięzałatwić konkretnego procka. Na wodzie przecież robił 3,6 jak dobrze pamiętam.

 

A Twój athlonik to chyba spłonął po kilkunastu(kilkudziesięciu) minutach bo spartoliłeś izolację.

 

Wieć czy kupienie konkretnego procka i spalenie innego przez zwaloną izolację można nazwać skillem OC? Poważnie wątpię...

 

Wcześniejszego Twoje kręcenia jakoś miało więcej polotu (choćby d650@1100 - zresztą tez padł jak i ten d600). Teraz trochę kiepskawo zaczyna być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3/4 sukcesu w o/c to dobranie odpowiednich komponentow. o ile dobrze pamietam to PBA wybieral swojego procka z bardzo duze ilosci a grafa to byla jedna z 10 na sklepie wiec to nie jest jego zasluga tylko sprzetu i kazdy kto by mial ten konkretny egzemplarz zrobilby dokladnie to samo.

IMO zrobiles sie troche zbyt wazny/pewny siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem troche mnie poniosło... ale wkurza mnie ze ktos nie umie czytac te ponizej 10k na 3.75Ghz zrozumiec ze to nie bylo na wynik i probuje zrobic ze mnie idote! to mnie troche zbulwersowało... Tomasir zasługa chłodzenia ale jak widzisz chłodzenie trzeba sobie samemu zrobić zeby być dobrym dlatego wielki szacunek dla berkuta. Co do palenia CPU kazdemu zdazaja sie wpadki... najlepsza nauka to nauka na bledach ,1.7+ poszedl do piachu ale nabralem doswiadczenia w izolowaniu Socket.A i dzieki temu moze komus uda sie zaoszczedzic haizu gdy poradze jak zaizolowac ,Vip z burakiem troche chyba troche przesadziles choc wiem ze nie zachowałem sie stosownie ale poniosły mnie nerwy... przypomnij sobie kto ci pomagał modować solteka ;).

HQ zgodze sie z tobą ja mialem plyte na Via KT333 bez zablokowanego PCI :D a chlodzenie jak juz pisalem sam zlozylem (inspired by berkut :D). Niemiec dobranie odpowiedniego sprzetu tez zalicza sie do skilla! ,trzeba byc obcykanym w seriach i steepingach co roniez sklada sie na wiedze OC! ,ja nie kupilem pierwszego lepszego z brzegu 1.8 czekajac na farta... ,dobra robi sie OT ,zobaczcie kto do tej pory pomogl spiderowi a kto robi offtopic ,zeby cos wymagac od kogos nalezy samemu byc w porządku! ,Spider zapomnialem ci wkleic linka do sterów ,ale na RV2X0 najlepiej z Catalystów spisują sie 4.1 z tego co testowałem ,Omeg nie wiem.

 

Jest takie przysłowie "Nie krytykuj gdy osiągnięć nie masz żadnych" i wszyscy ci ocerzy krzykacze powinni o tym pamietać... naprawde nie bawią mnie krytykujace posty niektórych nie wysilajcie sie zeby je pisać... mozecie sobie mysleć co chcecie ale obiecuje wam ze juz niebawem (wakacje) zobaczycie kto tu ma jakiego skilla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym to skwitowale tak:

 

Spider: zadnego cudu nie osiągnełes (sorry men) i topic sie na EXTREMALNE nie nadaje

Jelen: Nie kozacz i nie obrazaj innych bo bogiem sam nie jestes, zle rozumujesz a jeszcze cfankujesz

 

co do reszty .. Dajcie looz :)

gwoli scislosci cat 4.1 sa dobre tylko do 3dmarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sie nie nadaje. To przenoscie. Ja jeszcze powalcze z modem karty, jak tylko bede mial kase na nowo, gdyby cos nie tak poszlo. Jak to mawiaja w filmach - "Jeszcze tu wrócimy" :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jelen: maly OT - zastosowalem sie do twojej rady (a propos dawaniu AGP @80 MHz) - mierze w 20k 3d2k1 i brakuje mi niewiele (szczegoly http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=72201), ale to nic nie daje!!! dalem nawet 88 i nie widac zadnej roznicy!! mozliwe ze dusi mnie procek bo w 2001 kazdy MHz sie liczy ale juz wiecej sie poprostu nie dalo wyciagnac...

 

SpiderMan: nie zniechecaj sie! moze nowe catalisty ci pomoga....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszce nie wspomnaił iż rzucenie odświeżania na najniższe (możliwie niskie) powoduje nieznaczne zwiększenie wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...