Skocz do zawartości
Feluke

GF3 i ciecie sie gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem troche tematow ale nie udalo mi sie znalesc odpowiedzi wiec zalozylem temat.

Juz mnie szlak trafia bo wczoraj nabylem GF3Ti200 i dzisiaj rano zrobilem formata systemowi bo sie wywalil. ;)

Ale mniejsza z tym.

Problem jest w grach a dokladnie narazie w jednej: CMR4.

Przy moim zestawie powinno to dzialac przy full detalach i 1024x768 a tutaj [gluteus maximus].

Tnie sie jak na P200, na ustawieniach medium mozna troche pograc ale jak sie wyjedzie z trasy to juz kaplica zaczyna sie od nowa padaka.

Robilem juz prawie wszystko (zmiana sterow, ponowna instalacja gry) i juz glupieje.

 

Brat ma kompa takiego jak ja ale moj jest podkrecony oczywiscie i u niego na XP chodzi wszystko ok a u mnie na ME taka padaka.

 

POMOC bo zaraz wariuje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat ma kompa takiego jak ja ale moj jest podkrecony oczywiscie i u niego na XP chodzi wszystko ok a u mnie na ME taka padaka.

 

POMOC bo zaraz wariuje!!

odpowiedz jest prosta .. stery sie kłóca z systemem zmień na xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Brat ma kompa takiego jak ja ale moj jest podkrecony oczywiscie i u niego na XP chodzi wszystko ok a u mnie na ME taka padaka.

 

POMOC bo zaraz wariuje!!

odpowiedz jest prosta .. stery sie kłóca z systemem zmień na xp

Zmiana na XP to jest ostatecznosc bo jakos za tym systemem nie przepadam.

Same wirusy jakie go atakuja niezbyt dobrze o tym swiadcza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo jest popularny i praktycznie ma najwieksze wsparcie zarówno przez microsoft jak i firmy produkujące drivery do sprzetu , i coraz większa rzesza wiary znajdującej sie na ziemskim globie sie na niego przeżuca .. :P

a co do wirów to aktualizacje microsoft wypuszcza w miare często do tego , a ostatnio czytałem ze najnowsze intele już nie będą wspierac 98 i me tylko xp i nt .. wiec swiadczy to o tym ze odchodzi sie od staryczh windowsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Brat ma kompa takiego jak ja ale moj jest podkrecony oczywiscie i u niego na XP chodzi wszystko ok a u mnie na ME taka padaka.

 

POMOC bo zaraz wariuje!!

odpowiedz jest prosta .. stery sie kłóca z systemem zmień na xp

Zmiana na XP to jest ostatecznosc bo jakos za tym systemem nie przepadam.

Same wirusy jakie go atakuja niezbyt dobrze o tym swiadcza. ;)

Zmień na xp to jest najlepszy system i stable a mi wirusy nie atakują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe starszy mnie zajebie za zmiane ale chyba tak trza bedzie zrobic. :?

Chyba zainstaluje go jako 2 system tak zeby ME do pracy sluzyl i ogladania TV (BorgTV chyba nie obsluguje XP) a XP do zabawy oraz czasami do pracy.

Szko0da tylko miejsca na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe starszy mnie zajebie za zmiane ale chyba tak trza bedzie zrobic. :?

Chyba zainstaluje go jako 2 system tak zeby ME do pracy sluzyl i ogladania TV (BorgTV chyba nie obsluguje XP) a XP do zabawy oraz czasami do pracy.

Szko0da tylko miejsca na dysku.

Jak ci szkoda to skasuj ME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupie ale moze odkrec go troche i sprawdz chlodzenie.. ostatnio wysiadl mi wiatrak i w colinie bylo podobnie.. mini zaciecia... po wkropieniu oleju maszynowego do wiatraka wrocilo do mormy.. a smiesze bo w 3d marku2001 i paru innych grach tego nie bylo widac.. tylko far cry i colin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde niechce cos mi sie systemu zmieniac. :?

Zmienilem stery na 56.64 i troche poprawilo sie.

Ale i tak sa lekkie przycieca przy medium detalach i 800x600.

 

Ale jak narazie jestem zadowolony z zakupu i jedynie ta gra nastrecza mi problemow. Wszystko inne smiga na full detalach, chyba sobie wlacze AA i zobacze jak to dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde niechce cos mi sie systemu zmieniac. :?

Zmienilem stery na 56.64 i troche poprawilo sie.

Ale i tak sa lekkie przycieca przy medium detalach i 800x600.

 

Ale jak narazie jestem zadowolony z zakupu i jedynie ta gra nastrecza mi problemow. Wszystko inne smiga na full detalach, chyba sobie wlacze AA i zobacze jak to dziala.

No bardzo się cieszę że jesteś zadowolony z zakupu :)

Spróbuj na detkach 44.03 u mnie na nich nie było problemów z żadną grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...