Jump to content
Sign in to follow this  
Marcin5611

Rekord Świata - FX5600 w 2k3 3797pkt!(pierwszy na ORB)

Mozliwe jest 4k w 2k3 na Fx5600 non ultra?  

13 members have voted

1. 1. Mozliwe jest 4k w 2k3 na Fx5600 non ultra?

• Tak
      33
    • Nie
      27

Recommended Posts

fsb przedewszyskim i mozesz jakieś lepsze stery dorwac a co do wyniku to dalej cosmi nie pasi bo zawsze jakieś komplikacje sa czemu jakieś dziwne taktowania grafy podaje orb ??

do 4000 bedzie ciezko chyba ze z jakim procem mocnym i fsb250

orb jakos dziwnie swiruje. mam wynik na takiej samej grafie i na takich samych sterach i podaje mi normalnie taktowania. jak zawsze nie podobaja mi sie twoje wyniki i to juz nie chodzi o rywalizacje. nawet podawane przez ciebie taktowanie gpu mi smierdzi, bo nikt na swiecie tyle nie wyciagnal nawet z vmodem.

moj orb:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=2429661

trzeba wymysleć jakis sposób aby byłe pewny ze nie oszukuje i pokazuje te jego stabilne 500 na gpu i wsyzscy sie przekonaja tylko co on ma zrobć puki co to nie mamy nic oprucz 3dm który albo swiruje albo jakieś bufgi ma i nie jest to taka pewnosc której oczekuja tutejsi userzy

Ja uwazam że ta karta kreci sie fenomenalnie i tyle. ;) poprostu ma chłopak farta ze trafił na taki egzemplarz i nie chce widziec co działo by sie jeszcze po modzie na GPU :twisted:

ja dalej uwazam, ze to nie mozliwe, bo chlopaki po Vmodach wyciagaja ~420na gpu. pamieci fakt kreca sie ekstra, potwierdzilem to u siebie, ale reszta mi smierdzi. czemu orb nie podaje poprawnych zegarow?? identyczna, karta i identyczne stery !?

A moze to gpu od 5600 Ultra.. sie pomylili.. i przes przypadek nadali mu bios non ultra.. ale to by w sterach wykrywalo jako Ultra;/ hmm a kij to wie ;]

A moze to gpu od 5600 Ultra.. sie pomylili.. i przes przypadek nadali mu bios non ultra.. ale to by w sterach wykrywalo jako Ultra;/ hmm a kij to wie ;]

Hm...... ciekawe też tak myślałem ale przynajmniej na tej płytce zakrywającej GPU jest fx5600 i o ile pamietam rev.1. A oprócz tego taktowania to ciekawa jest temp. bez oc gpu325mhz=37-38stopni sprawdzane paluchem i odczyt ze sterow i radiator byl wmiare zimny a po o/c na jakies 490mhz temp45stopni

A mam zalmana ZM80c i dwa wentyle 80x80x25-2500obr

Zreszta kto chce niech wiezy kto niechce moze nie wieżyc zresztą popatrzcie na mój podpis (i tak nie uwieżycie) :lol: .

Ja sie ciesze ze moge grac w niektore nowe gierki z AA i Anizo :)

czemu orb nie podaje poprawnych zegarow?? identyczna, karta i identyczne stery !?

Ja też nie wiem czemu nie podake, ale jak uploadowałem swoje wyniki to też podawał jakieś bzdurne zegary :) Może przy pewnych kombinacjach sterownik-Karta graficzna = OC orb głupieje? Działo się to już dobre pare miesięcy temu i jak widzę, nic się nie zmieniło. A chciałem się zegarami pochwalić :P

czemu orb nie podaje poprawnych zegarow?? identyczna, karta i identyczne stery !?

Ja też nie wiem czemu nie podake, ale jak uploadowałem swoje wyniki to też podawał jakieś bzdurne zegary :) Może przy pewnych kombinacjach sterownik-Karta graficzna = OC orb głupieje? Działo się to już dobre pare miesięcy temu i jak widzę, nic się nie zmieniło. A chciałem się zegarami pochwalić :P

tylko i ja i marcin mam IDENTYCZNA karte i stery :!:

tylko i ja i marcin mam IDENTYCZNA karte i stery :!:

Niemiec u mnie na domyślnych ustaieniach bez o/c kompa(cpu i grafy) ORB nie podaje normalnych taktowań tak samo Aquamark3.

Możliwe że w najbliższych dniach przywędrują do mojego pc jakies ramy 466mhz to bede mógł podciągnąć proca i troche pkt wycisnąć(teraz zależy mi na 2k1 i Aquamark3)

well i have hit the cores limit i have toped out at 530mhz on the core! maybe a peltier would get me a little higher.

Hmm... ktoś tu mówił, że na vmodach wyciągają ~420 ? :wink:

daj link do reszty wypowiedzi a nie dajesz wycinek. poza tym marcin ma jak twierdzi 500 bez zadnych zmian na stock coolingu

kombinuj ze sterami powinno bcy lepiej na inncyh chociarz nie gwarantuje jakie 53.03 moze ??? albo cos

U mnie [ FX5600U rev II ] w porównaniu do tego sławetnego FX'a :lol: nie było czuć aż takiego kopa jak miał być... 15k w 3D marku ale przy taktowaniach 470/870 a Marcin ma 14k... tak samo 2003 - ~3900 to już przy bólach... może to słaby zasilacz był tego powodem ??

w pracy kiedys sie bawilismy dreamami 5600 i GPU chyba na cos kolo 460 chodzily - to byly identyczne PCB jak 5600Pro - pewnie jakies odpadki 5600Pro z wgranym biosem od nonpro.

roznie bywa - zamiast tak usilnie meczyc Marcina5611, ze klamie poszukajcie lepszych egzemplarzy.

miedzy ultra a non ultra jest wieksza roznica. ultra i ultra 2 ma paieci BGA a nie TSOP. poza tym nie znalazlem nigdzie wiecej tak wykreconego rdzenia, ludzie nawet po Vmodach nie mieli 500 na GPU w wersji non-ultra.

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.