Skocz do zawartości
CHECK-IT

LCD | DVI vs. D-SUB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zmienic mojego LG Flatron 795FT 17" CRT na LCD bo juz mnie oczy bolą na tych 100Hz... I mam taki problem.. Najprawdopodobniej kupie za 1700 nowego LG lcd 17" z tym ze mam mediona 9600 TX (Msi 9500 PRO) i jest taki problem iz.. Mam 2 gniazda D-SUB (analogowe) i mam teraz pytanie.. Czy jest duza roznica w porownianiu DVI i D-sub? Czy naprawde widac ta roznice i oplaca mi sie zmienic msi 9500pro na 9500pro innego lub cos innego i miec to dvi??? Czy jest taka wielka roznica? :? Powiedzcie mi bo nie jestem w temacie lcd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy R9700 i monitorze iiyama E431S-B 17" roznica miedzy podlaczeniem przez D-sub i DVI jest jak najbardziej zauwazalna, zwlaszcza przy trzcionkach na pulpicie i w programach (Word itp.). Przy DVI czcionki sa ostre, przy D-sub rozmyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe

jak czytam co napisałem w poprzednim poście to... :lol:

 

 

tzn miałem na myśli że

az tak nie ucierpisz jak kupisz bez dvi

różnice która jednak istnieje widzisz zwłaszcza na czcionkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz sobie najlepiej do Media Marktu i tam bedziesz mial full wybor. Sam sobie zobaczysz i porownasz je na zywo. Lepszej mozliwosci chyba nie ma. A co DVI vs. D-SUB to ja na swoim Eizo nie widze roznicy, bo i tak i tak orbaz jest ostry jak zyleta, a kolorki miodzio. Gdyby tylko nie te 3k PLN. Ale i tak uwazam ze jest to super odjechany LCD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznie to bywa z tym DVI. Ja mam monitor na D-SUB i mam elegancki obraz pod warunkiem że odświeżanie jest 60Hz bo wyżej robi się nieostry, dużo zależy od samego LCDka i karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...