Skocz do zawartości
Panek

Taśma termoprzewodząca i inne

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=37951 wystarczyło zajrzeć w dział sprzedaż

 

Lepiej zainwestowac w lepsza paste - arctic silver 5, ta jasne ciekawe ka tym przykleisz radiator

 

Np na srodku pasta na rogach mozesz rzucic super glue :), czytalem ze ktos tak zrobil i ze pieknie mu do dzisiaj chlodzonko dziala. No ja wypowiadam tylko swoje zdanie. Wg mnie nie warto jest kupowac tych tasm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak instalowałem radiatorki na mem mojego FX'a to dałem tylko Arctic Ceramique i się trzyma, mimo że radiatory są "przyklejone" do dolnej części karty. Na mosfety i NB by to chyba nie podeszło, bo mogłyby się ześlizgnąć. Ale kropelka po rogach i pasta na środek to chyba dobre rozwiązanie - albo lepiej klej termoprzewodzący?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo lepiej klej termoprzewodzący?

Tylko, że w przypadku spalenia czegokolwiek na gwarancji już ci jej nie uwzględnią - klej termoprzewodzący z tego co mi wiadomo jak przyklei to na amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zalezy jaki klej. Wszystkie mozna oderwac, tylko ze mozna z pamieciami lub bez :P Mam pod radiatorkami na mem tasme i sie sprawuje wyjatkowo dobrze, w kleje bym sie na gwarancji nie pakowal tak samo w kropelke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...