Skocz do zawartości
phobosq

r9500 extreme oc experience

Rekomendowane odpowiedzi

@Sector19 ty lepiej pomęcz tego marka 03/05 bo w 05 to cie dzisiaj wyprzedziłem Oo A grafa bez v modów... I takty niższe o troszke ;)

Pozdro

Tylko spojrz na jakich Sterach jedziesz... ale ok ok walcz walcz... Jutro z ranca zrobie nowy wynik bo mnie zmobilizowales :P...

 

(niestety bedziesz musial zmienic sygnaturke :P)... B) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ;P Ważne że byłem 5 ;] Wiem że stery dużo dają ;] [OT]LoL - Sector - zobacz miejscowość pochodzenia xD Ja niemoge, następny ktoś na Tłiku z Zabrza xD [; [EOT} A co do zmiany siga, wystarczy że przegonisz kolesia który jest 4 a ja postaram sie go wyprzedzić i będzie fajnie ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO to Witam Ponownie...

 

Jako że zmotywowałem sie dziś z rana B) to porobiłem Parę wyniczków :)

 

Koniec gadania... neich przemówią liczby :)

 

Mark2001Se - 5 Miejsce na ORBie... - (do poprawienia)

Mark2003 - 1 Miejsce na ORBie...

Mark 2005 - 2 Miejsce an ORBie... (tu jeszcze powalcze bo mam mały zapas na Karcie B) )

 

NO i to Tyle.... Komentarz chyba zbędny :rolleyes:

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO to Witam Ponownie...

 

Jako że zmotywowałem sie dziś z rana B) to porobiłem Parę wyniczków :)

 

Koniec gadania... neich przemówią liczby :)

 

Mark2001Se - 5 Miejsce na ORBie... - (do poprawienia)

Mark2003 - 1 Miejsce na ORBie...

Mark 2005 - 2 Miejsce an ORBie... (tu jeszcze powalcze bo mam mały zapas na Karcie B) )

 

NO i to Tyle.... Komentarz chyba zbędny :rolleyes:

Ej sektor nie masz co robić w Świeta :rolleyes: tylko męczyć sprzęt. ALe żeś pojechał z tymi wyniczkami :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

NO to Witam Ponownie...

 

Jako że zmotywowałem sie dziś z rana B) to porobiłem Parę wyniczków :)

 

Koniec gadania... neich przemówią liczby :)

 

Mark2001Se - 5 Miejsce na ORBie... - (do poprawienia)

Mark2003 - 1 Miejsce na ORBie...

Mark 2005 - 2 Miejsce an ORBie... (tu jeszcze powalcze bo mam mały zapas na Karcie B) )

 

NO i to Tyle.... Komentarz chyba zbędny :rolleyes:

imponujące wyniki

ciekawa karta- wybacz że nie czytałem, ale gdzie dorwałeś 9500 z 256MB RAM ? :blink: EDIT: już doczytałem że to BUG :lol:

BTW: mam kilka wskazówek dla ciebie:

 

1. nie puszczaj testów do końca- żeby był wynik wystarczą tylko testy game; przy ładowaniu pierwszego CPU testu walnij esc - pozwoli ci to wyżej puścić mem/CPU.

2. zrób wynik na sterach WHQL Approved- da ci to pierwszą pozycję w 03 a moze i innych wogóle :D

3. weź karcioche na targi we wrocku i posadź na jakiś dobry sprzęt - z łatwością zdobędziesz WR w pozostałych kategoriach ? Samo dodanie RAMu do 1 czy 2 GB ci to zapewni :D

4. 3DM06 nie chodzi ?

5. Jest też jeszcze Aquamark

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :zonk: :mrgreen: :legal: :ph34r: :blink:

Sector teraz ty mnie zmotywowałes :D Musze sie za v-moda zabrać :) Tylko od czego tu zacząć :| Jak by co to to będzie my 1 v-mod :oops: Także sobie chyba poćwicze najpierw na jakimś gf 2 mx :D Za jakiś czas sie tu pokaże :P (na 80% :) )

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sector nie jedzie na targi, a boje sie prosic o karte bo nie wiem czy wogole by ja dal :P

Arta ma lekko ukrouszony rdzen wiec boje sie jej wysylac na targi... Zreszta Karta Testowana na wodzie 27st. C wiec jestcze moznaby troszke podciagnac...

 

Pamieci maja rezerwe do 351Mhz :)... wiec to nie ostateczny wynik...

 

A Marka 2006 zrobie Jutro... dzis mam za duzo promili we krwi zeby cokolwiek robic :)...

w MArku 2006 Wynik jest na 1 Miejscu... ale nei chcialo mi sie robic bo nie bawi mnie "pokaz slajdow" :]... a wynik moge powtorzyc codziennie... Jutro z rana dodam nowe wyniki tylko Dajcie mi sie wyspac :);]

 

Ps.KArta ma dla mnie wartosc tylko sentymentalna... gdyby nie byla ciut ukruszona slal bym ja odrazu :)... nie gram w zadne gry wiec nie potrzebuje takiej wydajnosci... jeszcze sie zastanowie :) !!! MOze pojdzie w pakunku do LukaXE :)... z pelnym opisem jej dzialania :):]

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój WYNIK bez modów żadnych ale jak popatrzyłem na Twój wyżej to zacząłem myśleć gdzie lutownica. Pełen respect. To będzie mój pierwszy vmod i zaobaczę co z tego wyjdzie.

Eeee coś ci sie chyba karty pomyliły kolego :blink: :mur: :blink: To jest topic o r9500 a nie r9550 :) Nawet jak byś miał zegary >600/700 to i tak byś miał mniejszy wynik bo masz tylko 4 potoki a nasze radki mają po 8 :P B)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańsze nie znaczy gorsze ;] W 9500 można odblokować potoki i wtedy robi się z nich radeon 9700 :] (3d mark dalej widzi je jako 9500 ;]) Poczytaj na 4um to się lepiej zorientujesz :D

Pozdrofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyba dostane Nerwicy !!!

 

(popatrzcie na pierwszy wynik ORBa w 3DMarku 2006)

 

a OTO Mój WYNIK :]

 

(ale spoko jak widać taktowania sobie podnosze i podnosze :P)...

Tylko ze na Pamieciach mam juz 3,9v :) !!!

Jazda :lol2: :lol2: :lol: :lol:

1 punktasa nie zbijesz ?? eee

:D

jak mi padła 4600 to myslałem o 9500 :D ale odpuściłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 punktasa nie zbijesz ?? eee

:D

jak mi padła 4600 to myslałem o 9500 :D ale odpuściłem

Jasne ze dobije... ale w "pelnym sloncu" tego robil nie bede... czeka mnie mala nocka ...

 

Na GPU daje 1,89v (bo jak dam wieceje to i tak pod obciazeniem spada)...

Na Mem daje 4v(2,8v to standard:P)

 

i zrobie wynik 90x :P Do tego poprawie wszystkie poprzednie marki o ciut bo dostałem "weny" B)

 

Bo "jakby co" mam w domu jeszcze 2 karty graficzne :rolleyes:

 

Ps. Jak myslicie ile wytrzymaja Infineony 3.3ns (jakie napiecie??:])... wieje na nie Delta i ma Radiatory Revolteka

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze dobije... ale w "pelnym sloncu" tego robil nie bede... czeka mnie mala nocka ...

 

Na GPU daje 1,89v (bo jak dam wieceje to i tak pod obciazeniem spada)...

Na Mem daje 4v(2,8v to standard:P)

 

i zrobie wynik 90x :P Do tego poprawie wszystkie poprzednie marki o ciut bo dostałem "weny" B)

 

Bo "jakby co" mam w domu jeszcze 2 karty graficzne :rolleyes:

 

Ps. Jak myslicie ile wytrzymaja Infineony 3.3ns (jakie napiecie??:])... wieje na nie Delta i ma Radiatory Revolteka

1,89V na GPU ??

na 9800pro zapodawałem 2,20V :D i żyje do dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,89V na GPU ??

na 9800pro zapodawałem 2,20V :D i żyje do dziś

 

Moj R9700pro robil 440mhz na silencerze i 1.78v :D

 

Teraz chwilka Uwagi :)..

 

Co z tegoz e moge dac sobie na rdzen np 2,1v... jesli pod obciazeniem 3DMarka napiecie ODRAZU sapda do wartosci 1,83-1,84v

 

A Jesli Ustawie 1,89-1,90v to pod obciazeniem z 3DMarka Napiecie zostaje tak samo...

 

POPROSTU... 1,9v to chyba jakas granica dla ukladu zasilania czy cos w tym stylu... i nic na to nie poradze... pomoc moze modyfikacja jakas... (moze kolojny v mod... hmm)...

 

Ale z drugiej strony...

Tak sie wnerwilem ze mi zabraklo 1 punktu do 1 miejsca w Marku 2006 ze juz na pamieci dalem 4,03-4,04v (miernikowo)... delta oczywiscie "czuwala"... wszystkie elementykarty chlodne...

 

I co i co... z pamieciami jechalem 351Mhz i wywalalo mi wyniki 894-896...

 

Mam takie pytanko... odpalacie 3DMarki w trybie diagnostycznym??:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Teraz chwilka Uwagi :)..

 

Co z tegoz e moge dac sobie na rdzen np 2,1v... jesli pod obciazeniem 3DMarka napiecie ODRAZU sapda do wartosci 1,83-1,84v

 

A Jesli Ustawie 1,89-1,90v to pod obciazeniem z 3DMarka Napiecie zostaje tak samo...

 

POPROSTU... 1,9v to chyba jakas granica dla ukladu zasilania czy cos w tym stylu... i nic na to nie poradze... pomoc moze modyfikacja jakas... (moze kolojny v mod... hmm)...

 

Ale z drugiej strony...

Tak sie wnerwilem ze mi zabraklo 1 punktu do 1 miejsca w Marku 2006 ze juz na pamieci dalem 4,03-4,04v (miernikowo)... delta oczywiscie "czuwala"... wszystkie elementykarty chlodne...

 

I co i co... z pamieciami jechalem 351Mhz i wywalalo mi wyniki 894-896...

 

Mam takie pytanko... odpalacie 3DMarki w trybie diagnostycznym??:]

a na mem V nie spada pod obciążeniem ? Masz założone Vdd, Vddq ?

IMHO 4V na NIEWinbondy to duuuuża przesada :D

ja nie odpalam w diagnostycznym :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na mem V nie spada pod obciążeniem ? Masz założone Vdd, Vddq ?

IMHO 4V na NIEWinbondy to duuuuża przesada :D

ja nie odpalam w diagnostycznym :?

Wlasnie nie mam vdd i Vddq... bo podobno nic nie daja :P, ale noz, widelec...

Kurcze 4V Te Pamieci Bardzo lubia :)... i sie swietnie skaluja... :) Ciekawe gdzie jest ich Koniec :P... (aka RIP :P)

 

bylo trzeba nam pozyczyc na targi karte B) to bys sie teraz tak nie stresowal :P

Hehehe juz ja lekko ukruszylem przez czeste zakladanie wiec sie balem... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ! Z góry przepraszam, ale znalazłem ten temat na forum i postanowiłem spytać się specjalistów i prosić was o pomoc. Mam zamiar kupić tego Radeona 9500, a moje pytanie jest następujące : jak mogę z niego zrobić R9700 tylko zaznaczam że jestem kompletnie zielony w tym temacie i prosiłbym o jakieś linki do stron gdzie jest to opisane. Z gór dziękuję i przepraszam jeśli umieściłem swoją wypowiedź nie w tym miejscu co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ! Z góry przepraszam, ale znalazłem ten temat na forum i postanowiłem spytać się specjalistów i prosić was o pomoc. Mam zamiar kupić tego Radeona 9500, a moje pytanie jest następujące : jak mogę z niego zrobić R9700 tylko zaznaczam że jestem kompletnie zielony w tym temacie i prosiłbym o jakieś linki do stron gdzie jest to opisane. Z gór dziękuję i przepraszam jeśli umieściłem swoją wypowiedź nie w tym miejscu co trzeba.

Kupuj... To jest dobra karta...

 

Ps. Tak na przyszlosc... w Extremalnym nie zadaje sie takich pytan "Za tematy typu 'Jak podkręcić', 'Jak odblokować mnożnik', 'Do ilu podkręce' itp. będzie KARA."

 

Najlepszym przyjacielem tego forum jest TO nikt nie odpowie Tobie na pytania tak szybko jak ONA :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...