Skocz do zawartości
Goofy

tania drukarka do 150zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W moim hp610c skonczyly sie tusze i zastanawiam sie czy oplaca sie kupowac nawet odpowiedniki / napełniacze ty poprostu nabyc jakąś nową tanie. potrzebna mi do drukowania wniosków do szkoły i niewiele pozatym. Zna ktoś jakąś tania i wmiarę dobra ale najlepiej jak najtańszą. Nie mam zamiaru drukować zdjęć it. jedyne do czego mi potrzebny kolor to wykresy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakich mam szukać? Wie ktoś z czego za taką cenę będę zadowolony?

No wiadomo, ze nie beda to drukarki najlepszej jakosci - ale wystarcza Ci przeciez.

 

Za taką cenę bedziesz zadowolony ze wszystkiego do czasu az sie skonczy tusz.

Dlaczego? Pozniej mozesz oddac tusz do napelniania. Albo napelnic samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo o to w tym chodzi, marketing jak telefon w idei za zlotowke, drukarka to kupa plastiku, niszczarka do papieru jest bardziej skomplikowanym urządzeniem, drukarki bez atrametow chodza od 30-40 i to calkiem niezle, kosztuje jedynie tusz a wlasciwie to glowica, a ze mozesz oddac do napelnienia, wiadomo, nie wszystko jednak napelnisz tym samym i w tej samej cenie i tu caly sekret, drukarka 1200 dpi nie napelnisz tuszem 600 dpi, itd itp rozne kartridge maja rozna pojemnosc i wytrzymalosc na napelnianie, wystarczy siegnac po allegro, sa nowe drukarki ktore nawet nie maja jeszcze odpowiednikow w zamiennikach i co wowczas? Napelniany kartridge to tak na prawde glowica ktora nie wytrzyma wiecej niz 2-3 napelnien i wczesniej czy pozniej trzeba ja wymienic a to koszt drugie tyle co drukarka jak nie wiecej. Dlatego nie ma sie co oszukiwac drukarka nie drukuje wiecznie za cene zakupu. Wlasciwie to kupujac drukarke kupuje sie tylko tusz z glowicą, drukarka jest gratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, wlasnie o to chodzi ze cokolwiek nie zrobisz i tak wydasz, to musi kosztowac i nie ma co liczyc na tyle i tyle, warto policzyc od razu koszta na rok dwa zeby pozniej sie nie rozczarowac dziwnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sie rozczarowalem HP :( Dwa ray napełniłem czarny i teraz nie mam mowy o ostrości i do tego skończyl sie kolor więc nie ma mowy o zakupie czarny (kartridż) i kolor (uzupełniacz) taniej nową i niech wnioski drukuje przez rok czy dwa a potem nowa :) Ach ten marketing. A co do telefonów w promocji to jeszcze dochodzi fakt, że dla nowych to są promocje itp. a dla starych to niestety dla pana nic nie oferujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...