Skocz do zawartości
daFojtek

Thief 3: Deadly Shadows

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewnie nie zdziwicie się, jeżeli zadam kolejne pytanie 8) Otóż czy ktoś może pamięta, gdzie znajduje się jakis special loot item w siedzibie Keeperów? Bo mam mały problem, wszystko już zrobiłem, uciekam przed posągami już biegnę do wyjścia i nie mogę skończyć etapu bo nie mam loot item :/ A może jest jakiś cheat?

 

Z góry dziękuje, choć tym razem się nie zdziwie jak nikt nie odpowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewnie nie zdziwicie się, jeżeli zadam kolejne pytanie  8)  Otóż czy ktoś może pamięta, gdzie znajduje się jakis special loot item w siedzibie Keeperów? Bo mam mały problem, wszystko już zrobiłem, uciekam przed posągami już biegnę do wyjścia i nie mogę skończyć etapu bo nie mam loot item :/ A może jest jakiś cheat?

 

Z góry dziękuje, choć tym razem się nie zdziwie jak nikt nie odpowie :)

Sorry, nie pamietam, tym bardziej, ze sa przeciez 3. Ale mam krotki pliczek tekstowy (angielski) z wypisanymi wszystkimi dobrami w grze i rozroznieniem, co special, a co nie. Moge Ci go przeslac. Mnie pare razy uratowal przed nonsensowna pogonia po "zrobionym" poziomie. Daj znac, jesli go chcesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem thiefa, wlanczam no i straszne lagi juz w menu...domyslilem sie ze to wina sterow wiec zmienilem na 56.72 tak jak pisze w readme...no i zaczynam grac, odpalam w 1024x768 i shadows na high lagi straszne...800x600 cienie na medium da sie grac ale tez cienko...moja karta najwidoczniej jest za słaba do tej gry..ale dziwne ze doom3 chodzi w 800x600 i medium a tu sa jeszcze lagi...:( a moze to przez stery...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem thiefa, wlanczam no i straszne lagi juz w menu...domyslilem sie ze to wina sterow wiec zmienilem na 56.72 tak jak pisze w readme...no i zaczynam grac, odpalam w 1024x768 i shadows na high lagi straszne...800x600 cienie na medium da sie grac ale tez cienko...moja karta najwidoczniej jest za słaba do tej gry..ale dziwne ze doom3 chodzi w 800x600 i medium a tu sa jeszcze lagi...:( a moze to przez stery...?

Nie, nie przez stary.

Gra ma totalnie zwalony silnik podobnie jak Deus EX2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem thiefa, wlanczam no i straszne lagi juz w menu...domyslilem sie ze to wina sterow wiec zmienilem na 56.72 tak jak pisze w readme...no i zaczynam grac, odpalam w 1024x768 i shadows na high lagi straszne...800x600 cienie na medium da sie grac ale tez cienko...moja karta najwidoczniej jest za słaba do tej gry..ale dziwne ze doom3 chodzi w 800x600 i medium a tu sa jeszcze lagi...:( a moze to przez stery...?

Nie, nie przez stary.

Gra ma totalnie zwalony silnik podobnie jak Deus EX2.

 

zainstalowalem stery 45.23 WHQL i gra chodzi w 1024x768 i shadows na high wiec jest ok :):) ale kolesie co pisali readme nawet nie przetestowali starszych sterow od 56.72 a na 56.72 gra chodzi jakby chciala a nie mogla :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gorzej chodzi niz D3.

 

spróbuj zainstalowac jakies starsze sterowniki...mi pomogło i to bardzo!

Jak sie za nia wezme ponownie to moze potasuje sterami.

Teraz po DooM 3 w nic mi sie nie chce grac bo kazda inna gra to zwyklacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta fiolka tej dziewczynki z sierocińca :P Ponoć w Storm Cellar, ale z tego co mi się wydaje to Storm Cellar jest małym pokoikiem, w którym nie ma nawet półki. Po za tym czy w tej misji będą zombiaki, czy cały czas będę sie szwendał swobodnie i umierał ze strachu, gdy głos dziewczynki się znowu odezwie??

 

EDIT: Dobra nieaktualne, nie mam zamiaru więcej grać w tą grę, po tym jak natrafiłem na tą postać z dziwną aparturą na głowie i po tym jak prawie zszedłem na zawał gdy coś mi przemknęło pod nosem w ciemnościach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Dobra nieaktualne, nie mam zamiaru więcej grać w tą grę, po tym jak natrafiłem na tą postać z dziwną aparturą na głowie i po tym jak prawie zszedłem na zawał gdy coś mi przemknęło pod nosem w ciemnościach...

MIĘCZAK! Jak można wymięknąć na Shalebridge Cradle? Przecież przy tej lokacji DooM3 to pokemon :P

 

No - wziąć się w garść, wstać, uzyć flash bomb i dawać do przodu :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Późno bo późno, ale przeszedłem demo. Jakoś wcześniej nie miałem wiekszej styczności z serią (popykałem trochę w jedynkę), ale trójka zrobiła na mnie ogromne wrażenie! Skradanie się, którego tak bardzo mi brakowało w FarCry (niby skradać się było można, ale z marnymi efektami...) a które tak fajnie wspominam z NOLF i ogólnie złodziejski klimat :D pozwalają zapomnieć o największej porażce jaką jest engine. U mnie (A2000+, 512MB, GF4Ti 128MB) w 800x600 ta gierka działa gorzej niż Doom 3 (1024x768), nie mówiąc o tym, że wygląda jak pół d#py zza krzaka. Ale nie wygląd się tu liczy. Ktoś kto znajduje frajdę w powolnym i mozolnym przemierzaniu mapy, na ciągłym ukrywaniu się i pozostawaniu w cieniu nie zwróci nawet uwagi ani na g#wniane menu, ani na pewne braki w AI. A dźwięk otwieranego zamka - miodzik! Jak tylko dozbroję się finansowo lecę do sklepu.

 

Aha, polecam http://www.eidos.co.uk/gss/thief_ds/ - niezły klimat :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIĘCZAK! Jak można wymięknąć na Shalebridge Cradle? Przecież przy tej lokacji DooM3 to pokemon :P

 

No - wziąć się w garść, wstać, uzyć flash bomb i dawać do przodu  :!:

Ej potraktowałem jednego taką bombka, pokwiczał i padł na glebę. Myślę sobie, zaraz wstanie... Nie wstał! :D Nie żyje? <jupi>

 

Dobra ponawiam pytanie, gdzie jest ta fiolka dziewczynki?? Po za tym czy ktoś może mi od razu powiedzieć gdzie są te informacje o tej babie? Chcę skończyć tą misję jak najszybciej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartolomius: zmien stery na starsze, u mnie na 45.23 WHQL chodzi w 1024x768 shadows na maxa...a na 67.77 wogole sie cieła na maxa, na 56.72 troszke lepiej ale lagi tez ostre...na 45.23...jak ręką odjął :D

8O

Nooooooooo teraz to co innego! Wielkie dzięki grzesiu, idę kraść dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartolomius: zmien stery na starsze, u mnie na 45.23 WHQL chodzi w 1024x768 shadows na maxa...a na 67.77 wogole sie cieła na maxa, na 56.72 troszke lepiej ale lagi tez ostre...na 45.23...jak ręką odjął :D

8O

Nooooooooo teraz to co innego! Wielkie dzięki grzesiu, idę kraść dalej :D

 

:)

 

a najlepsze jest to ze w readme napisali tabelke:

 

56.72 Gf Fx5900 run fine on 1024x768 shadows high

 

itp

 

itp

 

itp

 

az wreszcie

 

 

56.72 geforce 3 Ti200 run fine on 640x480 LOW.. :lol: :lol: :lol:

 

hehehe jakies lole musialy testowac tą gre ze nie przetestowali na innych sterach.. :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterS - nie wiem czy nie wstanie :P, ja ich omijałem i w jajo robiłem, a nie mordowałem.

 

Fiolka jest w piwnicy na półkach - taka mała czerwona buteleczka.

 

Aha - kiedy zrobi się zielono - NIE pozwól aby ktokolwiek cię dotknął. Info o babie będzie dostępne tylko w trybie 'zielonym' w 'nursery tower'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56.72 geforce 3 Ti200 run fine on 640x480 LOW.. :lol:  :lol:  :lol:  

 

hehehe jakies lole musialy testowac tą gre ze nie przetestowali na innych sterach.. :lol:  :lol:

Ano, testowali pewnie tylko ostatnie stery to jak mieli napisać... a nie każdemu chce się mieszać żeby normalnie pograć. H-L2, Thief 3 - coś marnie widzę sesje poprawkową :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56.72 geforce 3 Ti200 run fine on 640x480 LOW.. :lol:  :lol:  :lol:  

 

hehehe jakies lole musialy testowac tą gre ze nie przetestowali na innych sterach.. :lol:  :lol:

Ano, testowali pewnie tylko ostatnie stery to jak mieli napisać... a nie każdemu chce się mieszać żeby normalnie pograć. H-L2, Thief 3 - coś marnie widzę sesje poprawkową :?

 

no tak, ale betatesterzy testują gre, wiec powinni tez bawić sie sterami...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale betatesterzy testują gre, wiec powinni tez bawić sie sterami...:)

Yep, powinni. Ale widać woleli siedzieć cicho w cieniu i nie robić za dużo hałasu przy otwieraniu drzwi wytrychem.

 

Aha, czy szczegółowość cieni daje cokolwiek poza spadkiem FPS? Jakoś chyba wzrok mi się psuje, bo nie widzę różnicy, nie aż tak dużej w każdym razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Shall cos tam :) wlozylem krew do jakiejs tam aparatury przez ktora dziewczynka mogla byc polaczona z domem... teraz mam znalezc w white hall jej koszule nocna (pizame) i spalic... pozabijalem wszytkie zombi przeszukalem wszytkie 9 pokoi czy ile tam ich jest... Bylem tam gdzie wisi taki jakby manekin do trenowania... Zauwazylem ze takie jakies szczegolne dziwne przedmioty swieca na zielono... Czy w dalszej czesci misji trzeba bedzie zdobyc jakis przedmiot ktory pozwala uzywac tych przedmiotow... albo cos w tym stylu?

 

PS: Witam wszytkich na forum..:) Pisze po raz pierwszy i chcialbym sie przywitac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dziwne odczucia.......

mowicie bowiem ze gierka sie tnie.....

a mi na sprzecie z podpisu wszystko chodzi slicznie (tzn >30 fps) w rodzialce 1024x768 + anizo x4 + aa x2 (jak zapodam aa x4 to juz sie niezle laguje :D :P) no i wszytkie ustawienia (light cutoff, shadows, detals) tak na 5/6 suwaka :D

of koz jezeli punktow oswietlenia jest duuuzooo (tak juz 5-6) to gra klatkuje :D

ale przy normalnych sytuacjach jest spox :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji,gdzie mam znależć wajchę otwierającą tymczasowo sekretny pokój.Wajcha ma być w "study",ale nie mogę jej znależć.Nie jestem nawet pewna,czy pokój w którym jej szukam to study.

To ta misja z wdową i mężem zostawiającym jej kasę.

 

Ok.Mam przynieść wino ślepej babie na wieży.Skąd <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> kieliszek wina dla niej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...