Skocz do zawartości
GenghisKhan

Kobitki......

Rekomendowane odpowiedzi

co ja lubie w kobitkach, chyba ich usmiech,sposob bycia i zachowanie nie zapominajac o wygladzie (ale nie musi byc taka super "laska":)

no takiej bardzo super to nie idzie na długo zatrzymać (zawsze jest ktos z lepszym samochodem - bez obrazy dla pań na czytających to forum)

 

a co lubie?

jak sie smieje, porusza... ogólnie wszystko... nawet jak mówi: juz nie graj wiecej w te głupie kłejki :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tym to lubię dziewczyny za całokształt 8)

mojej nikomu nie oddam : jest słodka :) np:

zastanawia się z przerażeniem co by to było,

gdybym zainstalował sobie stałe łączę i nie wychodził z domu

a jak się przytuli to....... 8) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no uroda to nie wszystko ( moze jestem wyjatkiem ale nie cierpie bladynek) rude spox

lubicie jak pija czy nie pijace  ---- dresice czy metaloowki - moze pancory????

Uuu, szkoda ze wszystkie rude ktore znam sa albo szpetne jak noc albo glupie albo falszywe :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no takie przytulanki to jest to.........

heheeeee.    o..........

fajnie jest po pijaku z dziewczyna - fajnie wtedy chce jej sie spac

no wiesz!! jak możesz ?!?! :lol: :lol:

świntuch - ot co :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjaznilem sie kiedys z pewna dziewczyna i uwielbialem jak sie na mnie denerwowala bo wtedy wygladala tak cudownie heh a podobno zlosc pieknosci szkodzi ? wolne zarty :evil: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety są różne , jedne fajniejsze inne mniej ;) . ale w kobiecym cieie najbardziej fascynujaca budowa ich klatki piersiowej (oczywiście z przodu) :D

A jaka jest budowa klatki piersiowej u kobiety z tylu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobitki sa fajne ale jednorazowo 8)

 

Mamy rozumiec ze poznajesz dziewczyne , odbywasz z nia stosunek , i pozbywasz sie jej ? I nie zrozumcie mnie jakbym traktowal wszystkie dziewczyny jak obiekty sexualne :evil: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jedziesz na disko, i poznajesz jakaś panienke(oczywiscie jakąs wmiare)i idziesz z nia do samochodu i jedziesz w przytulne miejscie i zaczynasz działac jezeli ona ma ochote na "cos"miłego to kozystasz.....a jezeli nie ma to sie pytasz czy ma koleznki...aha i to nie jest w kazda sobote...... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...