Skocz do zawartości
Perun

MX 700 i podkładka

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem na forum ale znalazlem tylko informacje na temat rodzaju podkładek. Mi chodzi jednak o kolor. Na jakim podłożu ta mysz najlepiej chodzi czy na jasnym np. białym czy ciemnym. Chce sobie obkleic kawałek biurka okleina zamiast podkładki i własnie nie wiem jakiego najlepiej koloru użyć. Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj sie unikac bardzo ciemnych kolorw i wszelkich wzorkow

Szkoda ze 3/4 drogich podkladek jest koloru czarnego

Przepraszam czy ty masz ta myszke ? Bo ja mam i pisze to co zaobserwowalem :twisted: U mnie o wiele lepiej dziala na jasnej powierzchni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj sie unikac bardzo ciemnych kolorw i wszelkich wzorkow

Szkoda ze 3/4 drogich podkladek jest koloru czarnego

Przepraszam czy ty masz ta myszke ? Bo ja mam i pisze to co zaobserwowalem :twisted: U mnie o wiele lepiej dziala na jasnej powierzchni...

mx500 + steelpad 4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest oczywiste ze kolor czarny pochlania swiatlo w wiekszym stopniu niz inne kolory . Dlatego do myszek optycznych zaleca sie jasne podkladki . Mniej baterri zra :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest oczywiste ze kolor czarny pochlania swiatlo w wiekszym stopniu niz inne kolory . Dlatego do myszek optycznych zaleca sie jasne podkladki . Mniej baterri zra :wink:

Ale bzdury gadasz:)

Mniej baterii, ale śmieszne. Może na srebrnym lustrze? To dopiero jest odbicie. Laser myszy ma za zadanie zarejestrować zmianę położenia, a nie się odbić w 100%. Dlatego najlepsze są jednolite, trochę chropowate powierzchnie, najlepiej czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja twierdzę, że na czarnej działa wyśmienicie. Najlepiej jeszcze jak jest matowa. Ricochet, choć drogi, jest rewelacyjny.

to fakt - zakupiłem ostanio "ricochet everglide" - jaaaazda :wink:

tylko qrde drogi (129zł), ale profesjonalizm pełen.

mam mx500, ale to to sama technologia co reszta.

wczesniej mialem rozne szmacianki, szare, kolorowe - trochę problemów było.

A teraz ...

czarna i działa super

na tej chropowatej stronie - oczywiście

pozdroofka dla posiadaczy tego wynalzku 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury gadasz:)

Mniej baterii, ale śmieszne. Może na srebrnym lustrze? To dopiero jest odbicie. Laser myszy ma za zadanie zarejestrować zmianę położenia, a nie się odbić w 100%. Dlatego najlepsze są jednolite, trochę chropowate powierzchnie, najlepiej czarne.

A twoim zdaniem jak działa laser w optyku? Bo z tego co ja wiem, odbija się on od powierzchni na którą świeci i w ten sposób mierzone jest przesuniecie myszy. Ciemne kolory pochłaniają więcej światła, tak więc częsć energii w myszce jest tracona bezcelowo. Dlatego baterie siadają szybciej, przy ciemnych podkładkach. Sam bzdury gadasz :lol:

 

Nie wierzysz? Wyslij maila do logi z pytaniem jakie podkładki rekomendują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mx 700 na podkładce granatowej nFunc surface (cenowy błąd młodości) śmiga aż miło !!!

a'propos dokupiłem podkładkę granatową silikonową pod nadgarstek fellows i teraz to jest wypas ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha to cudenko smiga tak samo na podkladce za 150 i 7zl ;]

Zwykla szmacianka - oby duza (bo maly sens obowiazkowy ;]) i jedziemy przy okazji majac 140zl na male co nieco :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha to cudenko smiga tak samo na podkladce za 150 i 7zl ;]

Zwykla szmacianka - oby duza (bo maly sens obowiazkowy ;]) i jedziemy przy okazji majac 140zl na male co nieco  :twisted:

jesli uwazasz ze nie ma roznicy miedzy szmacianka za 7zł a takimi padami jak func,icemat,ricochet to powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

popieram KaZi - ci co tak twierdza chyba nigdy padow nie uzywali - dlatego glosza takie " madrosci " :lol:

 

snaj idz do kogos co taki pad posiada - pograj troche - na 200% zmienisz zdanie co do " wypasu " twojej szmacianki i bedziesz bardzo zdziwiony ze miales takie do tematu podejscie i ze sobie tyle czasu dawales rade bez takich twoim zdaniem " bajerow "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem na forum ale znalazlem tylko informacje na temat rodzaju podkładek. Mi chodzi jednak o kolor. Na jakim podłożu ta mysz najlepiej chodzi czy na jasnym np. białym czy ciemnym. Chce sobie obkleic kawałek biurka okleina zamiast podkładki i własnie nie wiem jakiego najlepiej koloru użyć. Dziękuje za pomoc.

icemat 2nd edition, mam ten zestaw i polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do grania to tylko podkladka z materialu :twisted:

nie mow jak nie grales, czemu SK.SWE (najlepsi gracze w cs na swiecie) graja na steelpadzie ktory ze szmata nie ma nic wspolnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo lubią ???

 

Wszystko jest kwestią gustu i twierdzenie że jakaś podkładka jest najlepsza bo gra na niej TEN i TAMTEN jest bez sensu ... Inną sprawą jest czy ktoś jest gotów wydać na podkładkę tyle co na myszkę (mojego MX500 kupiłem za 200zł, a "najlepsze" podkładki kosztują niewiele mniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mow jak nie grales, czemu SK.SWE (najlepsi gracze w cs na swiecie) graja na steelpadzie ktory ze szmata nie ma nic wspolnego?

Kazi a porownaj cene podkladki z materialu i tego steelpada, zreszta nigdy o tym nie slyszalalem a swojej podkladki nie zmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...