Skocz do zawartości
kucyk

Lamborghini Gallardo + włoska drogówka

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem dość ciekawy artykuł na onecie;

http://info.onet.pl/919917,69,item.html

 

Poszperałem w necie i znalazłem zdjęcia oraz dane techniczne:

 

Dane techniczne - LAMBORGHINI Gallardo (2003)

Silnik: V10 (90o), 4 zawory na cylinder; DOHC; umieszczony centralnie, stały napęd na cztery koła

Pojemność skokowa: 4961 cm3

Maks. moc silnika: 500 KM / 7800 obr./min.

Maks. moment obrotowy: 510 Nm / 4500 obr./min.

Maks. prędkość: 309 km/h

Przyspieszenie:

(0-100 km/h) brak danych

Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna

Zużycie paliwa:

(w l/100km) brak danych

Masy i wymiary: - długość całkowita: 4300 mm

- szerokość całkowita: 1900 mm

- wysokość całkowita: 1165 mm

- rozstaw osi: 2560 mm

- rozstaw kół przednich: 1622 mm

- rozstaw kół tylnych: 1592 mm

- pojemność zbiornika paliwa: brak danych

- masa własna: 1430 kg

 

Opony: 235/35ZR-19 - przód

205/55R-16 - tył

Cena: brak danych

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Po przeczytaniu artykułu i obejrzeniu zdjęć jestem pod ogromnym wrażeniem....

Respect dla włoskiej drogówki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajne ale warto nadmienic ze wiekszosc wydziałów policji "autostradowej" w wielu krajach (aach polska i te jej tysiace km autostrad) ma niezłe autka. w niemczech np widziałem ppolicyjne porschaki 911 śmigające patrole po tranzytówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no normalnie NFS: HP wchodzi w życie ;)

żeby tylko naszym takich nei dali ;)

bo ilośc wypadków na drogach wzrośnie :D

u nas? przy takich drogach?

he, takim autkiem można sobie w Polsce najwyżej w tunelu aeorodynamicznym "pojeździć" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Miami na autostradach widzialem policyjne Lamborghini tylko nie wiem jakie chyba Diablo (nie potrafie rozroznic za bardzo, ) wygladalo super, widac ze nowe bylo (tak nie starsze niz z 2000)

 

Jutro jade w dluga trase, jak zobacze to wam powiem dokladnie co to bylo, bo teraz jak sobie przypomniam to mysle ze to byla Corvette, ale to chyba przez to ze za duzo NFS 3: hot pursuit :D

 

co do tego we wloszech to wyglada to auto super, ale wypas, te co widzialem w miami to napewno nie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie na Sikorskiego w Warszawie prawie staranowal swego czasu policjant w Octavii 1,8T, jechal przy ograniczeniu do 50 czy 60 km/h tak na oko ok. 150 km/h, bynajmniej nie na sygnale... Wole, zeby tacy goscie nie dostali w swe rece czegos szybszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie na Sikorskiego w Warszawie prawie staranowal swego czasu policjant w Octavii 1,8T, jechal przy ograniczeniu do 50 czy 60 km/h tak na oko ok. 150 km/h, bynajmniej nie na sygnale... Wole, zeby tacy goscie nie dostali w swe rece czegos szybszego.

Racja. Ja też widziałem w Wawie te Octavie 1.8T oraz Passaty.

Ale i tak najszybsze w Polsce są nie oznakowane Fordy Mondeo z videoradarami niektóre to ST220 taki Polski odpowiednik tego włoskiego Lambo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jezdza ST220 (mk III)?? Na Slasku niebiescy maja pare V6 (170km) i tyle. Nie ma nawet ST200 (mk II).

 

Ach, te plotki, ploteczki (vide viper na uslugach Polizei)... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHWDP- Chcę Wstąpić Do Policji ;)

 

A najszybsze maszyny, jakie jeździ Poicja to fakt- Fordy Mondeo ( poprzednia generacja silniki 2.5 V6 Ghia), motocykle Yamahy i gdzie niegdzie VW Vento WR6 ( też fajniutkie :>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az mnie sciska jak widze taki samochodzik :D u nas takie beda chyba za..ho ho ;) wpierw musza powstac te slynne autostrady ;) i znalesc sie pieniadze na "LAMBO" ;) a moze ktos sie skusi ;)?? piekne czarne GALLARDO :twisted: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...item=2477954686

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe chlopcy uwazajcie na srebrnego VW Golfa 3 VR6 :D

Wyglada na lekko stuningowany , w stylu "wiejski tuning" mogloby sie wydawac , ze w srodku chlopcy w czterech paskach i sloma w butach (przynajmniej ja sie nabralem :) )

Video Radar :D:D 500zl poszlo fpistu :D

 

Trasa na Łódź , a ostatnio widzialem go na Górnośląskiej wiec nogi z gazu :D Resjstracja jeszcze stara KAT i cos tam dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe chlopcy uwazajcie na srebrnego VW Golfa 3 VR6 :D  

Wyglada na lekko stuningowany , w stylu "wiejski tuning" mogloby sie wydawac , ze w srodku chlopcy w czterech paskach i sloma w butach (przynajmniej ja sie nabralem :) )  

Video Radar :D:D 500zl poszlo fpistu :D

ahhh golf 3 vr6 ...<buja w oblokach> .... miodzio :) musze sobie takiego sprawic ;) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...