Skocz do zawartości
aster

Fajny videoklip. (trance)

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmmmm manieczki i techno... a to ci dopiero ciekawostka :D

 

Moje klimaty to ogolnie mowiac Trance. Mozna powiedziec ze troche komercyjny -> Tiesto, van Buuren (PvD juz nie, bo mnie zdenerwowal setem z Mayday, ciagle te same kawalki) itp. Chociaz nie pogardze tez Schranzem (Liebing).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje klimaty to ogolnie mowiac Trance. Mozna powiedziec ze troche komercyjny -> Tiesto, van Buuren (PvD juz nie, bo mnie zdenerwowal setem z Mayday, ciagle te same kawalki).

podpisuje sie pod tym rękami i nogami :-) dołoże jeszcze oakenfolda, aural planet.. wiele innych :-) sporo klasyki, no i wszystko co wpadnie mi w ucho :-) chętnie seciki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie liebing wogle rulez ostatnio był umnei w miscie w lokomotywie ladnie gra jego muza jest zajebista co tu duzo mowic osobiscie tez carla oca mi sie podoba taka slodziutka blondynka a nie ma co muzyke grac umie ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te trance'y - mulaste to to cos dla mnie :? HARDSTYLE miażdży  :twisted:

 

 

niektore Wasze wypowiedzi tez miażdżą  :lol:  :lol:  :lol:  

 

 

ehhhh.....

 

 

Nessay - Klub DOLMEL ---> :lol:  :lol:  :lol:  

 

gratulacje kamizelek PKP ...

 

 

chcesz prawdziwej muzy posluchac ? - idz do Wagonu lub Fuzonu

B3TON nie mów że do wagonu chodzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te trance'y - mulaste to to cos dla mnie :? HARDSTYLE miażdży  :twisted:

 

 

niektore Wasze wypowiedzi tez miażdżą  :lol:  :lol:  :lol:  

 

 

ehhhh.....

 

 

Nessay - Klub DOLMEL ---> :lol:  :lol:  :lol:  

 

gratulacje kamizelek PKP ...

 

 

chcesz prawdziwej muzy posluchac ? - idz do Wagonu lub Fuzonu

B3TON nie mów że do wagonu chodzisz

pare razy mi sie zdarzylo tam wpasc ;)

 

 

 

neon69 - niedlugo go obejrze - musze tylko wyczaic taki moment az nikogo nie bedzie w domku - bo to trzeba ogladac "na glosno" i na wiekszym ekranie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie sety z Qlimaxa i RiP DvD z tegoz samego eventu. Impreska odbywa sie w Geldrome Arnhem.... i miażdży :> (Zdolnosci techniczne Pavo mnie rozwalily.. geniusz hardstyl'u)

daj linke

 

imho najlepsze trance to goa i psychodelic :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz co do muzyki. Slucham glownie trance poniewz nie jest az tak liniowy jak Techno.

Nielinowy to jest d'n'b aj! To przy okazji odpowiedz na pytanie RS. Tez jestem, ze Szczecina (a wrecz Stargardu) a co znaczy d'n'b w Szczecinie zrozumie ten kto tu przyjedzie. Co wiecej ciesze sie ze jestem stad bo nie mam zlych skojarzen z d'n'b tak jak mam ze schranzem, minimalem.

A trance... trance to jest trance. Trance + chipsy? Nigdy nie przezyjesz czegos glebszego, nigdy nie zakochasz sie tak mocno ;) (zartuje ale sporo w tym prawdy, przynajmniej na te jedna noc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz co do muzyki. Slucham glownie trance poniewz nie jest az tak liniowy jak Techno.

Nielinowy to jest d'n'b aj! To przy okazji odpowiedz na pytanie RS. Tez jestem, ze Szczecina (a wrecz Stargardu) a co znaczy d'n'b w Szczecinie zrozumie ten kto tu przyjedzie. Co wiecej ciesze sie ze jestem stad bo nie mam zlych skojarzen z d'n'b tak jak mam ze schranzem, minimalem.

A trance... trance to jest trance. Trance + chipsy? Nigdy nie przezyjesz czegos glebszego, nigdy nie zakochasz sie tak mocno ;) (zartuje ale sporo w tym prawdy, przynajmniej na te jedna noc).

Myslałem że najlepsza polska scena d'n'b to poznan, ale i tak nikt nie przebije Ltj Bukem'a i MC Conrada - byłem na "występie" w katowickiej hipnozie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz co do muzyki. Slucham glownie trance poniewz nie jest az tak liniowy jak Techno.

Nielinowy to jest d'n'b aj! To przy okazji odpowiedz na pytanie RS. Tez jestem, ze Szczecina (a wrecz Stargardu) a co znaczy d'n'b w Szczecinie zrozumie ten kto tu przyjedzie. Co wiecej ciesze sie ze jestem stad bo nie mam zlych skojarzen z d'n'b tak jak mam ze schranzem, minimalem.

A trance... trance to jest trance. Trance + chipsy? Nigdy nie przezyjesz czegos glebszego, nigdy nie zakochasz sie tak mocno ;) (zartuje ale sporo w tym prawdy, przynajmniej na te jedna noc).

Myslałem że najlepsza polska scena d'n'b to poznan, ale i tak nikt nie przebije Ltj Bukem'a i MC Conrada - byłem na "występie" w katowickiej hipnozie :D

Najlepsza to jest chyba w kraku, najwieksza w lodzi a ja bylem na progression sessions w nowym jorku 8) Do londynu jade w wakacje na weekend wiec tez wylukam, bo jak wiadomo prawdziwi d'n'bejsowcy nie szanuja stanow (ja do nich nie naleze) ;)

Aha, dopiero skumalem! W szczecinie nie ma d'n'b w ogole a nie jest najlepsza! :lol: Znaczy zmienia sie costam, ale nie dla mnie bo nie chce mi sie ze stargardu na nocne parties do szczecina jezdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaczynałem od Thunderdome. Ktoś to pamięta? Taka hardcore'owa niemiecka komercha :)

Mam jeszcze X część kupioną w Niemczech... :)

Ja przy tej sieczce zasypiałem. Później zafascynowały mnie klimaty trance'owe. Swego czasu TECHNO PARTY dodawało ciekawe płytki do czasopisma. Później był PLASTIK, też niezłe smaczki można było znaleźć...

Takie wspominki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno chyba też Laif był (nie wiem czy nadal jest), mam jedną "smaczną" płytkę z secikiem Angelo Mike'a, którą niedawno odkopałem i wsłu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e się od nowa. :D . A redaktorem naczelnym plastiku był o ile się nie mylę Wojewódzki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaczynałem od Thunderdome. Ktoś to pamięta? Taka hardcore'owa niemiecka komercha :)

Mam jeszcze X część kupioną w Niemczech... :)

Thunderdome jest Holenderski!!!! (znak krzyza aby sie uchronic przed zgubnym wplywem tego bluznierstwa) ;)

Update: no i czy komercha... moze wtedy tak (czy ja wiem?) ale teraz napewno nie bo to w sumie pewnie jedyne HC jakie przetrwaly z tamtych czasow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thunderdome - oczywiście, że holenderski! Sorki za tę pomyłkę!

A na dowód tego, ze to komercha dodam, że w w środku pudełka jest katalog z koszulkami i innymi duperelami do kupienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos namiary na Techno/Classic/1 z tej stronki http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html ? (Cybotron - 'Clear') Moderatorzy: po 24 godzinach skasuje.

Skasuj po 24h :> ppm "zapisz jako"

Nie ma wersji trialowej muzyki. LoCoTe, chcesz odsłuchać, idź do sklepu. http://www.sonystyle.pl/main/shop/catalog?...ctId=prod460041

Neon69, pohamuj się w swojej dobroci dzielenia dóbr z innymi, bo łamiesz regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thunderdome - oczywiście, że holenderski! Sorki za tę pomyłkę!

A na dowód tego, ze to komercha dodam, że w w środku pudełka jest katalog z koszulkami i innymi duperelami do kupienia...

O tak, thunderdome... ale tylko do części XIX dalej już jakoś przynudzali... Później odkryłem składanki Terrordrome, a co za tym idzie "muzykę" typu SPEEDCORE. Zazwyczaj spotykam się z reakcją, że to muzyka dla debili i w ogóle jak można tego słuchać, więc nie zdziwię się jak tu będzie podobnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było tych hardcore'ów troszkę :)

Ale tak na dłuższą metę to wszystko niestety na jedno kopyto :(

A mówię to z pozycji fana tej muzy. W połowie lat '90 miałem chyba wszystkie składanki Thunerdome na kasetach magnetofonowych, przegrane z CD.

Nawet Polacy wydawali jakieś kasetki z hardcorem. Tę muzę było łatwiutko zrobić. Na scenie amigowej był taki koleś Magiel (czy Dj Magiel), który tworzym fajne mod'y na protrackerze :) To były czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dziś jedną z popularniejszych, czynnych polskich grup jest 'Kielce Terror Squad'. Byłem na ich 3 występach w niedużych klubach i mało osób przychodziło. Najczęstszy powód to "Za ciężkie" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz co do muzyki. Slucham glownie trance poniewz nie jest az tak liniowy jak Techno.

Nielinowy to jest d'n'b aj! To przy okazji odpowiedz na pytanie RS. Tez jestem, ze Szczecina (a wrecz Stargardu) a co znaczy d'n'b w Szczecinie zrozumie ten kto tu przyjedzie. Co wiecej ciesze sie ze jestem stad bo nie mam zlych skojarzen z d'n'b tak jak mam ze schranzem, minimalem.

A trance... trance to jest trance. Trance + chipsy? Nigdy nie przezyjesz czegos glebszego, nigdy nie zakochasz sie tak mocno ;) (zartuje ale sporo w tym prawdy, przynajmniej na te jedna noc).

drum and bass

 

co do reszty to zadny rodzaj elektornicznej muzyki nie BUDUJE tyle energii co trance, a pozniej chwila przerwy i ciul dup jeb, cala energia jest wyzwalana i odplywasz, w radosci i szczesciu .... (nie mowie tutaj o narkotykach, bo nigdy nie cpalem zeby lepiej muzyke "slyszec")

techno jest dobre na wyzwolenie energii, i jest bardzi energetycznem ale nie zbuduje takiego klimatu jak trance, to sa moje odczucia.

uwielbiam dzwieki syntezatorow :) (szczegolnie andromeda i virus B)

 

co do dnb to bardzo nie lubie tego, dla mnie jest to za szybkie i nie kreci mnie to, zawsze trzymam sie od tego z daleka

 

edit: a pierwszy utwor ktory mnie wkrecil do elektroniki to byla kaseta 2 unlimited, a jak skolowalem plyte ze sciezka dzwiekowa z Mortal Kombat to bylem w raju, ale nie wiedzialem, ze to trance itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego co napisali chlopaki o Thunderdome. Kiedys to byla komercha, bo wychodzilo na CD z reklamami i <span style="color:red;">[ciach!]</span>lami, wtedy napewno ludzie ktorzy sluchali speedow tego nie uznawali, ale teraz to jedyne co sie ze speedow ostalo bo mp3 nie bylo, nikt nie zlozywal 10 dyskow coby plyte w wavie nagrac a kasety sie juz zatarly. Poza tym teraz to by sukcesu komercyjnego nie odnioslo i nie jest nastawione na wielka sprzedaz wiec nie jest komercha :)

Aster, jako misjonarz drumu na region polnocno zachodni (wielki lol) czuje sie zobowiazany cos powiedziec. Mysle, ze Twoja niechec do drumu wynika z niewiedzy. Na poczatek koniecznie wysluchaj Trance'n'bass pana Jonh B. Mowie powaznie, uslyszysz to i zmienisz strasznie zdanie, jestem pewien po tym jak czytam Twoj opis trance'ow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te trance'y - mulaste to to cos dla mnie :? HARDSTYLE miażdży  :twisted:

 

 

niektore Wasze wypowiedzi tez miażdżą  :lol:  :lol:  :lol: 

 

 

ehhhh.....

 

 

Nessay - Klub DOLMEL ---> :lol:  :lol:  :lol: 

 

gratulacje kamizelek PKP ...

 

 

chcesz prawdziwej muzy posluchac ? - idz do Wagonu lub Fuzonu

B3TON nie mów że do wagonu chodzisz

pare razy mi sie zdarzylo tam wpasc ;)

 

 

 

neon69 - niedlugo go obejrze - musze tylko wyczaic taki moment az nikogo nie bedzie w domku - bo to trzeba ogladac "na glosno" i na wiekszym ekranie :P

boże jak raz tam poszedłem na after party to po 15 minutach miałem haluny a byłem na sucho :P.

Ja zazwyczaj chodze do dolmelu ;( bo nie ma we Wrocku porządnych klubów z hausikiem itp. kiedyś była La Feta ale już nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...