Skocz do zawartości
aster

Fajny videoklip. (trance)

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.raverpics.net/Vids/Together%20A...4%20-%20Tao.wmv

 

gdybyscie pytali to drugi utwor to:Dj Taucher - Winterlove, klasyk :)

 

super do auta ten utwor, az sie chce jechac z 200km/h (ja trzymam sie przepisow, wiec mnie to nei dotyczy :)

video konkretne, az sie chce wyjsc z domu jak sie to widzi

 

edit: wychodze ze domu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna impreza, ale mnie to jakos wogle nie ruszylo. Utwor powolniasty, nie wiem jak on moze ladowac energia, czy tez podniecac tak zeby "jechac samochodem 200km/h" :P

 

POsluchaj sobie jakiegos seta Dj Rush'a :). jego muza brzmi jak pedzaca machina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie od niedawna sluchasz techno/trance jak mysle :)

ten klip jest conajmniej cienki....

z polskich imprez polecam:

Manieczki - pokaz możliwości sprzętu

Manieczki - ekwador megaparty 2

Manieczki - wyjazd na love parade 2002

fajna impreza jest na pokazie mozliwosci sprzetu ;-)

nie bede tu rozpisywal co jest fajne do samochodu bo jest tego za wiele, ale uwiez jak bys posluchal paru kawalkow to bys sie roz*** na pierwszym slupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie od niedawna sluchasz  techno/trance jak mysle :)

ten klip jest conajmniej cienki....

z polskich imprez  polecam:

Manieczki - pokaz możliwości sprzętu

Manieczki - ekwador megaparty 2

Manieczki - wyjazd na love parade 2002

fajna impreza jest na pokazie mozliwosci sprzetu ;-)

nie bede  tu rozpisywal co jest fajne do samochodu bo jest tego za wiele, ale uwiez  jak  bys posluchal paru kawalkow to bys sie roz*** na pierwszym slupie :D

:roll: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie che nikogo atakowac, ale uwazam ze Manieczki to nie jest Techno.... moge nazwac to Komercialna odmiana, tam jest wiecej klimatu Dance i nieco Trance niz Techno.

I jakby co to nie mam nic do tych imprez, tylkodo ludzi ktorzy mowia ze to jest Techno :).

Jak chcecie oswiecenia to pojedzcie do jakiegos techno klubu w amsterdamie ^^.

I nie mowcie ze to kwestia gustu, bo ja tam bylem widzialem, slyszalem, tanczylem... i Manieczki to jest przy tamtych imprezach szkolna dyskoteka, a techno slucham od jakis 8 lat...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo manieczki to nawet nie muzyka :lol: tylko jakies umcyki, stary wiesz co to jest prawdziwe techno ? cos mi sie nie wydaje. ale dam ci mala podpowiedz : zero gwizdkow, zero "ja ja jazdy :lol::lol: i tym podobnych. Moze slyszales kiedys o czyms takim jak Fabric ? To jest klub gdzie graja prawdziwe techno. Wprawdze to u naszych poludniowych sasiadow. Jak bedziesz chcial nazwiska prawdziwych Dj to wal na prv bo ci typu "supadupa didzej z wiochy" ktorzy "graja" w manieczkach to IMHO ostatnie dno. Na początek znajdz sobie takie osobistości jak Heiko Laux, Chris Sadler, Lucca, Peter Holman. I wtedy zobaczysz co to techno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie od niedawna sluchasz  techno/trance jak mysle :)

ten klip jest conajmniej cienki....

z polskich imprez  polecam:

Manieczki - pokaz możliwości sprzętu

Manieczki - ekwador megaparty 2

Manieczki - wyjazd na love parade 2002

fajna impreza jest na pokazie mozliwosci sprzetu ;-)

nie bede  tu rozpisywal co jest fajne do samochodu bo jest tego za wiele, ale uwiez  jak  bys posluchal paru kawalkow to bys sie roz*** na pierwszym slupie :D

Muekeke... chcesz poznac techno.. posluchaj Liebinga i Coxa. Chcesz poznac Trance posluchaj Tiesto i van Buurena. Od nich sie zazwyczaj zaczyna. Tak naprawde to ty chyba sluchasz od niedawna.. no wlasnie czego .. bo manieczki to jest dance-euro-komercho-gwizdko-szit. A nie almighty Trance :> Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm Klub ekwador to komercha to fakt!

tylko kazdy klub w ktorym placisz za bilet mozna nazwac komercyjnym.

gdzie 0,5 piwa kosztuje 5zl i inne "drinki" w cenach 15zl....

we wszystkich klubach tego typu graja to samo i idac np do Dolmelu nie odroznisz muzyki od tej w Ekwadorze. Czy tam leci techno? Mozna powiedziec ze jest to mieszanka trance techno i zwyklych gniotow... tylko poto, zeby zgarnac kase na bilet i zeby ludzie sie dobrze bawili.

czyli praktycznie 80% klubow to komercha, przeciez wiadomo ze co piatek nie bedzie w Ekwadorze WestBam czy Carl Cox bo by sie nie wyplacili.... Jesli Carl Cox bierze przypuscmy 10tys zl za nocke to jest komercyjnym Dj? Gra dla ludzi czy dla przyjemnosci? pokazcie mi klub nie komercyjny, nie nastawiony na zysk.

Jasne, ze Ekwador czy inny taki mozna nazwac gniotem, gownem czy chlamem tyle, ze nie przez sam klub, tylko przez ludzi ktorzy tam chodza - z regoly banany i dziwki. osobiscie unikam tego rodzaju klubow i chodze w wyjatkowych okolicznosciach. wole sluchac w domu, albo chodzic na imprezy domowe (nie komercyjne) ;)

nie mowicie mi, ze nie znam sie na techno bo polowa z Was ktora mnie tu pojechala/pojedzie nie raz zalaczyla manieczki i tylko wywyzza sie na forum "jaki to ja znawca jestem"

kazdy slucha to co lubi. moge rownie dobrze gustowac w disko polo i gowno Cie to obchodzi co ja slucham.

slucham to na co mam ochote. mam nadzieje ze jest to jasne.

nie uwazam sie za za znawce techno, lubie sluchac łupanki a nieraz gustowac sie w Johanie Gieleniu czy np Arminie. a w wypowiedziach nie udawajcie kogos kim nie jestescie bo naprawde robicie z siebie ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bulwersuj sie misiu :>

 

Aha... i nie chodzilo o pojecie komercji czy nie-komercji. Chodzilo o odruznianie stylow muzyki. Ludziki sie denerwuja jak sie porownuje Manieczki do pozadnej muzy.. i tyle. peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bulwersuj sie misiu :>

 

Aha... i nie chodzilo o pojecie komercji czy nie-komercji. Chodzilo o odruznianie stylow muzyki. Ludziki sie denerwuja jak sie porownuje Manieczki do pozadnej muzy.. i tyle. peace.

true, true. nie chodzi nam o to czego sluchasz, ale nie nazywaj tego techno bo jest to krzywdzace dla prawdziwego techno. a ekwadoru tez nie nazywaj klubem bo tam muzyka nastawiona jest na nacpanych karkow po 6 pigsach. w klubie sie slucha DOBREJ muzyki i do tej wlasnie DOBREJ muzyki sie tanczy. i nie jest wazne tylko zeby byl "bejs" i mozna bylo sie pogibac na pigulce. a klubem nastawionym na klubowiczow, a nie zysk jest wlasnie wspomniana przezmnie Fabric - gdzie za gwiazdy takie jak Lucca, Marco Carola, Hyde, LayDee Jane i inni (w sumie na jednej imprezie byly 3 sceny i 15 dj) placi sie 250 Kc a browar kosztuje 30 Kc, woda 15 itd. A tu dam ci flayera zeby nie bylo ze sciemniam.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe imprezy trance to:

Sensation white/black :arrow: homepage,

Mystery Land :arrow: homepage

Innercity :arrow: homepage

Plesuredome :arrow: homepage

no i najwieksza czyli Trance Energy :arrow: homepage

Nie licze calej masy imprez na Ibizie (Godskitchen, Amnesia etc.), gdzie rezyduja najlepsi DJ-e trance i nie tylko.

 

Tak ogolnie, zeby zobaczyc ogrom tych imprez i cala ich oprawe to polecam kliknac w link :arrow: http://www.id-t.com/and-more-wallpapers-pics1280.php - swietne foty z ww. imprez :wink:

 

Manieczki czy tam Ekwador to zlepek najwiekszego wiesniactwa i wixiarstwa w Polsce - nie wiem co tam robil Gielen tydzien temu 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na tej Waszej (IMHO beznadziejnej) muzyce ale moglibyście mi podać wykonawców reprezentujących PRAWDZIWE TECHNO?? Chętnie bym się dowiedział czego tak naprawde słuchacie :)

Sprecyzuj o jakie TECHNO ci chodzi :?: Bo jest tego "troche" (poczekaj na zaladowanie sie strony) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie od niedawna sluchasz  techno/trance jak mysle :)

ten klip jest conajmniej cienki....

z polskich imprez  polecam:

Manieczki - pokaz możliwości sprzętu

Manieczki - ekwador megaparty 2

Manieczki - wyjazd na love parade 2002

fajna impreza jest na pokazie mozliwosci sprzetu ;-)

nie bede  tu rozpisywal co jest fajne do samochodu bo jest tego za wiele, ale uwiez  jak  bys posluchal paru kawalkow to bys sie roz*** na pierwszym slupie :D

:roll: :lol:

dokladnie :D

 

 

slucham EMD od zawsze (czyli od kiedy mialem gdzies 12/13 lat, oraz wczesniej lubilem utwory, ale nie widzialem ze to EDM) (glownie Trance/Techno/Hardstyle/CHillout kolejnosci nie przypadkowa)

Mixuje Trance 80%/Techno20% od lutego 2003 na kompie (traktor)

a od okolo pol roku na 1xnumark tt200, numark cdn36, i behringer vmx300

 

 

bylem tylko raz na ogromnej imprezie:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=644...highlight=ultra

Bylem takze na domowej(hotel to byl) imprezie (afterparty) gdzie mixowal Ferry Corsten (i kilku mniej znanych) :wow:, pilem z nim, bylo super uczucie

 

 

Teraz co do muzyki. Slucham glownie trance poniewz nie jest az tak liniowy jak Techno. Oczywiscie slucham takze techno ale, nie moge tego sluchac za dlugo (max 2-3godziny).

Kiedys wolalem na odwrot czyli najpierw techno pozniej trance, ale gdy weszlem glebiej w trance zdecydowanie lepiej mi sie podoba, co nie znaczy ze nie lubie enrgicznych/szyb niszczacych utworow techno, bo je takze uwielbiam

Nie bede wymienial nazw djow bo to nie ma sensu :)

 

to tyle

 

do TURZOL: Z jakiego osiedla jestes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te trance'y - mulaste to to cos dla mnie :? HARDSTYLE miażdży :twisted:

 

 

niektore Wasze wypowiedzi tez miażdżą :lol: :lol: :lol:

 

 

ehhhh.....

 

 

Nessay - Klub DOLMEL ---> :lol: :lol: :lol:

 

gratulacje kamizelek PKP ...

 

 

chcesz prawdziwej muzy posluchac ? - idz do Wagonu lub Fuzonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj tiesto -> "traffic" . Chociaz ostatnio wydoroslalem z techno itp... ten utwor przywial dobre wspomnienia :D

Traffic to trance, nie techno.

 

PS> Aster gdzie kupowales sprzet ? Bo przymierzam sie do Behringera DJX400 tylko w Polsce troche drogo (200$ a w stanach 110$) :>

 

PS2> B3TON widziales Dvd z Qlimaxa 2003 ? .. Miażdży :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj tiesto -> "traffic" . Chociaz ostatnio wydoroslalem z techno itp... ten utwor przywial dobre wspomnienia :D

Traffic to trance, nie techno.

 

PS> Aster gdzie kupowales sprzet ? Bo przymierzam sie do Behringera DJX400 tylko w Polsce troche drogo (200$ a w stanach 110$) :>

 

PS2> B3TON widziales Dvd z Qlimaxa 2003 ? .. Miażdży :D :wink:

A ty widzisz , ze ja gdzies napisalem , ze to techno ? Napisalem tylko , ze wydoroslalem z muzy tego typu , poza tym zobacz jaki jest temat , wiec chyba logiczne , ze w watku o trance nie napisze o techno boshe . Co za czlowiek , jak ty tak kazdego za slowa lapiesz to fajnie sie z toba musi zyc ;) (no offence)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj tiesto -> "traffic" . Chociaz ostatnio wydoroslalem z techno itp... ten utwor przywial dobre wspomnienia :D

Traffic to trance, nie techno.

 

PS> Aster gdzie kupowales sprzet ? Bo przymierzam sie do Behringera DJX400 tylko w Polsce troche drogo (200$ a w stanach 110$) :>

 

PS2> B3TON widziales Dvd z Qlimaxa 2003 ? .. Miażdży :D :wink:

A ty widzisz , ze ja gdzies napisalem , ze to techno ? Napisalem tylko , ze wydoroslalem z muzy tego typu , poza tym zobacz jaki jest temat , wiec chyba logiczne , ze w watku o trance nie napisze o techno boshe . Co za czlowiek , jak ty tak kazdego za slowa lapiesz to fajnie sie z toba musi zyc ;) (no offence)

Pisanie w tym samym zdaniu Traffic i techno budzi pewne skojarzenia. A z tematu watku zeszlismy juz 4 razy i duzo ludzi niezorientowanych (nie wiem czy ty akurat jestes :wink:) moze pisac techno nie wiedzac ze to nie to samo co trance. A co do czepiania sie slowek.. nie tyle ze sie czepiam, tylko chce zeby wszytsko bylo jasne azeby pozniej nikt nie mogl sie przyczepic. peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon69 widze ze słuchamy tego samego radia :) .

Proponuje posłuchać muzy z imprezy QLIMAX (Anthem pod amsterdamem).

Jest również filmik z tej imprezy, generalnie po jego obejżeniu mnie zgasiło.

Maniek nie słucham bo jak słysze to darcie DJa to mam ochote sie przekręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj tiesto -> "traffic" . Chociaz ostatnio wydoroslalem z techno itp... ten utwor przywial dobre wspomnienia :D

Traffic to trance, nie techno.

 

PS> Aster gdzie kupowales sprzet ? Bo przymierzam sie do Behringera DJX400 tylko w Polsce troche drogo (200$ a w stanach 110$) :>

 

PS2> B3TON widziales Dvd z Qlimaxa 2003 ? .. Miażdży :D :wink:

nie kupuj DJX jak behringer to tylko seria VMX, lub DJX 1000 (ja wole VMX1000) VMX to jest najlepszy zakup za najmniejsze pieniadze

 

kupowalem tutaj

www.djmart.com nie pamietam ile mialem znizki, bo zamawialem to przez uzytkownika forum tranceaddict.com ktory pracuje w tym sklepie, pamietam ze bylo troche taniej i FREE SHipping

 

moge sie go zapytac ile by to kosztowalo z wysylka do polski, tylko musialbys miec karte visa albo cos takiego (sprawdz na stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon69 widze ze słuchamy tego samego radia :) .  

Proponuje posłuchać muzy z imprezy QLIMAX (Anthem pod amsterdamem).

Jest również filmik z tej imprezy, generalnie po jego obejżeniu mnie zgasiło.  

Maniek nie słucham bo jak słysze to darcie DJa to mam ochote sie przekręcić.

Mam wszystkie sety z Qlimaxa i RiP DvD z tegoz samego eventu. Impreska odbywa sie w Geldrome Arnhem.... i miażdży :> (Zdolnosci techniczne Pavo mnie rozwalily.. geniusz hardstyl'u)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...