Skocz do zawartości
fipa

Perfumy / wody po goleniu / dezodoranty

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie wlasnie zastanawiam drodzy przyjaciele, waham sie co do tego nowego kremu AbsoluteSucker. Niby wygladza moja cere i tak delikatnie pielegnuje moja skore, podrazniona przeciez przez to cale ochydne golenie, ale ma ineprzyjemny zapach. Nie wiem, moze ja cos zle robie - moze zle sie laczy, z moim kremem do powiek i stad, ten dosyc charakterystyczny zapach ? Po za tym, mam problemy z depilacja pod pachami - strasznie mnie kaleczy ta brzytwa i powoli staje sie to juz nudne, czy szanowni ziomale znaja moze jakies inne, mniej inwazyjne metody ? Aha. I jakiego uzywacie kremu do stop ? Ja polecam StinkyFetish - naprawde nie ma lepszego, zapobiega grzybicy, alergiom i innym nieprzyjemnoscia. Chcialem sie jeszcze spytac o tusz do rzes, ale jestem juz taki zmeczony... nie cierpie wysilku fizycznego. Ale jutro pojde sobie do solarium, a potem na ploteczki ze znajomymi, zeby im sie pochwalic moimi nowymi ciuszkami, to od razu poczuje sie lepiej.

 

P.S. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich ANTY czy Wy macie jakis kompleks ??

Boicie sie spojrzec rano w lustro i tu wyładowujecie swoje frustracje ??

To jest OSLA !!! do jasnej ciasnej

Jak był topik o szczaniu do umywalki była niezła beka a sadze ze wielu z Was lało i to niejednokrotnie.

Wszyscy jestescie supermacho i wogole.

Juz od roku mysle napisac jakis krotki felieton bedacy przekrojem przebywajacych tu osob. Lecz ciagle jest tyle zaskokow ze trwalaby wieczna korekta textu. Ale zmusze sie kiedys i wtedy bedziecie sie dopiero smiac i to z samych siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"lekko" odświeże temat [; (3 lata, a co tam :D)

 

Jakich używacie antyperspirantów ? Mam jakąś rexone czerwono-białą ale nie jset skuteczna, miałem kiedyś też dezodorant rexony ale to samo.

Co SKUTECZNEGO możecie polecić, aby się nie pocić, w dni za równo takie spokojne jak i upały ?

Nie wiem, czy nie lepiej aby to nie miało zapachu, bo perfumy mam osobne (kenzo xD) więc mieszać nie za bardzo, ale podajcie obojętnie, takie zapachowe i takie bez ( o ile takie posiadacie )

 

Wolałem odświeżyć niż pisać nowy temat ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam antyperspirant Nivea Dry ale nic nie daje, mam też adidasa w kulce ale po nim czuje się jak bym się klejem wysmarował 8O Będę musiał spróbować tego Nivea Ice Cool'a tylko mam pytanie czy jest on zapachowy czy bezzapachowy??

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zapachowy. Taki trochę za mocny wg mojej lepszej połówki, ale jak kto woli [;

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Nivea DeoAqua Cool (co za debil wymyślał tą nazwe to nie wiem...) i zazwyczaj nic wiecej, nie potrzeba mi żebym na codzień pachniał jakimis el0 perfumami. Jeżeli zaś gdzieś ide, spotkanie, kino, wyjście z dziewczyną etc. To używam Esprit Horizon. Fajny zapach no i niedrogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna deo adidasa, pzerzuce sie chyba na AXE(ojciec przywiózł i z głupa użyłem i po całym dniu zero nieprzyjemnego zapachy, gdzie adaś wymiękał w połowie dnia..), perfumy adasia niebieskie, woda po goleniu tak samo, do golenia pianka i kremik firmy AA chyba 8O

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, że temat odżył. Jak to bardzo trafnie ujął kolega poniżej, zamykając tym samym tak zwaną "dyskusję", która wcześniej się tu toczyła:

Do wszystkich ANTY czy Wy macie jakis kompleks ??

Boicie sie spojrzec rano w lustro i tu wyładowujecie swoje frustracje ??

To jest OSLA !!! do jasnej ciasnej

Jak był topik o szczaniu do umywalki była niezła beka a sadze ze wielu z Was lało i to niejednokrotnie.

Wszyscy jestescie supermacho i wogole.

Sam jakiś czas temu przeglądałem oślą, czy jest jakikolwiek poważny temat o perfumach / wodach po goleniu itp. i się zdziwiłem, że brak (do martwych od 2004r. nie zaglądałem). No bo przecież kurde, co tu dużo mówić, porządny zapach to podstawa. Może niekoniecznie w stricte męskim towarzystwie, gdzie często sam brak smrodu jest wystraczający (niektórzy nawet bez tego się obchodzą 8O). Ale wyobraźcie sobie (to do tych ANTY z cytatu powyżej), że niektórzy lubią również przebywać w towarzystwie niewiast, a te mają nos nieco bardziej wyczulony i zapach w takowych kontaktach staje się wymogiem koniecznym (a niekiedy i "wystarczającym" 8O).

 

Fakt, może nazwa tematu jest nieco niefortunna i "Perfumy / wody po goleniu / dezodoranty" (może któryś moderator by zmienił?) byłaby zdecydowanie lepsza. Mimo tego proponuję, może nieco optymistycznie, trzymać jakiś przyzwoity poziom dyskusji od tej pory...

 

-----------------------------------------------------------

 

Do rzeczy: obecnie tylko i wyłącznie Armani Mania - komplet perfum + sztyft. Przez jakiś czas testowałem też Black Code, ale jednak brakuje mu czegoś, co jest w Manii... Jakiegoś takiego końcowego uderzenia. Swoją drogą, jeden z bardziej "niepozornych" podczas testowania w perfumerii zapachów (to już o Manii). Przez pierwsze 5 minut jest po prostu kiepski (jak taki sobie cytrus), przez kolejne 15-20 jest już "ok", po pół godziny powala na kolana :D (= w sam raz na "pachnące" wejście do roboty/na uczelnię).

 

Moim zdaniem pasuje do: osoby >20 lat, lubiącej zapachy ciut mocniejsze/eleganckie (mniej świeże i cytrusowe), ale nie wybitnie ciężkie; ubiór: raczej garnitur albo jeansy + koszula/marynarka. Na osobie bardzo młodej będzie raczej pachnieć dziwnie, do wszelkich dresów itp. też raczej kiepsko pasuje (zresztą bez znaczenia - przecież to i tak domena Fahrenheita ;)). Tyle rad praktycznych dla potencjalnych kupujących :D (oczywiście odczucia stricte subiektywne)

 

A na nadchodzące lato, jak już się na dobre cieplej zrobi, coś czuję, że się na YSL M7 skuszę (czy mi się wydaje, czy go wycofują? psia jego mać, droższy będzie :)), bo tak już od jakiegoś czasu za mną chodzi. W zasadzie już na tę zimę miało być YSL Opium, ale to jednak kopie aż za mocno i ciągle chyba jeszcze do niego na dobre nie dorosłem (lat... kurde, to 23 już? dżizys... :D). Zobaczymy za rok.

 

 

 

BTW. Jeśli ktoś szuka czegoś ciekawego na wiosnę/lato, to zapraszam do sygnatury :D

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"lekko" odświeże temat [; (3 lata, a co tam :D)

 

Jakich używacie antyperspirantów ? Mam jakąś rexone czerwono-białą ale nie jset skuteczna, miałem kiedyś też dezodorant rexony ale to samo.

Co SKUTECZNEGO możecie polecić, aby się nie pocić, w dni za równo takie spokojne jak i upały ?

Nie wiem, czy nie lepiej aby to nie miało zapachu, bo perfumy mam osobne (kenzo xD) więc mieszać nie za bardzo, ale podajcie obojętnie, takie zapachowe i takie bez ( o ile takie posiadacie )

 

Wolałem odświeżyć niż pisać nowy temat ;) pozdrawiam

Jeżeli używasz kenzo to może i na deo z napisem kenzo przeznaczysz trochę kasy? Pasuje zapachowo (nie gryzie się z woda toaletowa) o jest całkiem skuteczny. Gdyby jeszcze cena była niższa to bym polecił bez zastanowienia, a tak decyduj... kwestia priorytetów 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od siostry wodę toaletową Puma Jamaica przyznam iż jestem mile zaskoczony zapachem i tym jak długo trzyma on :] Jeśli nie chcecie wydawać zbyt dużej kasy na perfumy to polecam ten , a i jeszcze Mexx Ice :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do rzeczy: obecnie tylko i wyłącznie Armani Mania - komplet perfum + sztyft. Przez jakiś czas testowałem też Black Code, ale jednak brakuje mu czegoś, co jest w Manii... Jakiegoś takiego końcowego uderzenia. Swoją drogą, jeden z bardziej "niepozornych" podczas testowania w perfumerii zapachów (to już o Manii). Przez pierwsze 5 minut jest po prostu kiepski (jak taki sobie cytrus), przez kolejne 15-20 jest już "ok", po pół godziny powala na kolana 8O (= w sam raz na "pachnące" wejście do roboty/na uczelnię).

Mój tata ma armani mania, fajny zapaszek, taki delikatny. Ja sam używam emporio armani :) po prostu piękny (pewnie kwestia gustu, ale sprawdźcie)! Oczywiście używam tego jako perfum okazyjnie a nie codziennie jako dezodorant. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale czy ty używasz mani tak codziennie? Mi by było szkoda tych trzech stówek tak szybko wypsikać 8O. Na codzień to mam jakiś dyz lacosty w srebrno czerwonej puszcze (nice) i jakies 2 stare adidasy ;)

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jakiś czas temu przeglądałem oślą, czy jest jakikolwiek poważny temat o perfumach / wodach po goleniu itp. i się zdziwiłem, że brak (do martwych od 2004r. nie zaglądałem). No bo przecież kurde, co tu dużo mówić, porządny zapach to podstawa. Może niekoniecznie w stricte męskim towarzystwie, gdzie często sam brak smrodu jest wystraczający (niektórzy nawet bez tego się obchodzą 8O). Ale wyobraźcie sobie (to do tych ANTY z cytatu powyżej), że niektórzy lubią również przebywać w towarzystwie niewiast, a te mają nos nieco bardziej wyczulony i zapach w takowych kontaktach staje się wymogiem koniecznym (a niekiedy i "wystarczającym" 8O).

 

Fakt, może nazwa tematu jest nieco niefortunna i "Perfumy / wody po goleniu / dezodoranty" (może któryś moderator by zmienił?) byłaby zdecydowanie lepsza. Mimo tego proponuję, może nieco optymistycznie, trzymać jakiś przyzwoity poziom dyskusji od tej pory...

 

-----------------------------------------------------------

Na Oslej jest juz taki temat o Markowych Perfumach, bardziej obszerny i nowszy

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...kowe&st=120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale czy ty używasz mani tak codziennie? Mi by było szkoda tych trzech stówek tak szybko wypsikać 8O.

Tak, codziennie (może poza weekendami, jeśli nigdzie sie nie wybieram). No ale bez przesady, dużej butli tak szybko nie wypryskasz. Mam ją od grudnia i zużyłem ok. 1/4, więc na ok. rok starczy. No i oczywiście nie "wypryskuję" pół flaszki na jeden raz - po prostu 2-3 psiknięcia na szyję i wystarczy (właszcza, że używam także sztyftu Manii - też perfumowany - i zapachy się uzupełniają). Nadmiar perfum jest gorszy od ich braku zupełnie - przecież w towarzystwie takiej "przeperfumowanej" osoby nie da się wysiedzieć po prostu, zwłaszcza latem ;). Aha, no i nie 300zł oczywiście, aż tak na nadmiar kasy nie cierpię 8O

 

Na Oslej jest juz taki temat o Markowych Perfumach, bardziej obszerny i nowszy

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...kowe&st=120

Ups, mój błąd, przyznaję, zupełnie przegapiłem ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"lekko" odświeże temat [; (3 lata, a co tam :D)

 

Jakich używacie antyperspirantów ? Mam jakąś rexone czerwono-białą ale nie jset skuteczna, miałem kiedyś też dezodorant rexony ale to samo.

Nivea Aqua cool, Adidas'a, ale Nivea lepsza ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz popatrz, lato sie zaczelo i nikt juz tu nie pisze? :) Cos jest nie tak 8O

Co sobie kupiliscie zeby troche mniej wody z pod pach wydzielac? Smaruje sie Nivea Aqua Cool i szczerze powiedziawszy, niewiele mi to pomaga 8O Polecicie jakies mocniejsze srodki? Najlepiej w sprayu, czasem musze pojezdzic rowerem z plecakiem i leje sie ze mnie jak z kranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...