Skocz do zawartości
fipa

Perfumy / wody po goleniu / dezodoranty

Rekomendowane odpowiedzi

antyperspirantem w sprayu to se mozna klejnoty popsikac co najwyzej 8O jak chcesz zeby naprawde cos zmniejszylo nadmierna potliwosc to tylko antidral (w kulce). reszta to zapachowa szmira. smarujesz sie tym przed spaniem i w nastepny dzien masz spokojna glowe i sucho pod pachami. po jakims czasie wystarczy "sie smarowac" raz na 3 dni 8O wiem bo mam z tym problem od dobrych dwoch lat i sprawdzalem juz sporo pseudo-antyperspirantow i tylko antidral dzialal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten Antidral taki dobry jest? Ja używam Nivea Aquacool bądź Adidasa Sensitive/Intensive. Tak w ogóle to przed snem, po kąpieli jest najlepiej imho używać antyperspirantow. Dezodorantów w ogóle nie używam, bo i po co? Trzeba się myć a nie pachnieć jakimiś wynalazkami. Perfumy to co innego, ale żeby kupić coś dobrego trzeba dać dużo kasy, w sumie espirit czy coś takiego jest nawet w miarę jeżeli chodzi o cenę, muszę to wypróbować 8O.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakies opinie o tym antidral?

antyperspiranty to na mnie dobrze dziala Amway prawie 25zl z tym ze 100ml a nie jak inne 50, tylko ze strasznie brudzi..dlatego zawsze najpierw sie smaruje.. pochodze z 10 min i dopiero ubieram koszulkę i jest ok 8O

ewentualnie Nivea cool czy soft coś takiego.

Tylko jest problem, bo ja mam zawsze morka twarz, a antyperspirantem po twarzy to raczej srednio :)

 

perfumki

Hugo Boss- Boss lub Boss Selection

LaCosta - Szara, zielona

D&G - Men

ewentualnie Laura Biagitti - Due Uomo czy remix for men -armaniego,

 

krem po goleniu zdecydowanie ATW, seria męskość, niesamowite uczucie świeżości i takiego chlodu.

 

a do golenia Nivea Sensitive, wczesniej Palmolive(czy jak to sie pisze:) ) ale dostałem na to uczulenia... zapach niesamowity był..

 

tyle z mojej strony 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem kolejnym zadowolonym użytkownikiem Antidralu. To coś jest niesamowite! Jak sie posmaruje to nie ma bata zeby sie spocić. Dobrze że jak wyschnie jest bezzapachpwy. Tylko faktem jest to, że sie zadrapać można po posmarowaniu, ale coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie posmarujesz na noc, to bedzie Cie męczyło az nie uśniesz, a rano będzie wszystko ok.

 

Aha i jeszcze jedno, część z was pewnie zacznie zlewke, że to babskie zachowanie, ale radze wygolić gąszcz pod pachami, to też pomaga.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was urzywa perfum calvina kleina ??

konczy mi sie moja lacosta zielona , hugo energise tez wiec postanowilem sobie kupic cos nowego.

wlasnie CK IN2U bardzo mi sie spodobał tylko że dzisiaj będąc sephorze przetesowałem go na sobie dokładnie koło 13 jest godzina 21 i jakoś na koszulce słabo go czuć ale na ciele jak najbardziej czuje jeszcze zapach. Czy w oryginałach zapach trzyma sie dłużej ??

 

Jeszcze bardzo Kenzo mi sie podobał czy ktoś go urzywa ?? Na ręku zapach utrzymuje sie jak najbardziej intensywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem CK ;] e tam chyba przesadziliście z tym zapachem.

 

Trzyma jak trzeba. Ostatio byłem w sephorze i kupiłem jeszcze hugo boss energise 75ml za 100zl.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam czegoś na zimniejsze dni.

Lekki zapach dla mężczyzny możliwie długo się utrzymujący.

Na razie wpadł mi w nos Paco Rabanne 1 milion, moglibyście polecić coś jeszcze? Jakąś konkurencję tego zapachu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfum już jest u mnie, chciałem po prostu sprawdzić czy jest oryginalny i w razie "wpadki" zwrócić.

 

Po 1 dniu jestem spokojny, zapach się już utrzymuje 10 godzin i nie ma zamiaru odpuszczać, tak więc jest okey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można wiedzieć to gdzie kupiłeś i ile dałeś za tego Paco i w jakiej pojemności ?

Oryginał trzyma czasami jeszcze późnym wieczorem przed pójściem spać - więc te 14 godz. trzyma z wyczuwalnym zapachem.

Ma mocną bazę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w "Perfumeria viper" za 166pln (100ml). Teraz widzę, że cena tam poszybowała ostro w górę (240pln).

Cóż, wydaje mi się, że wszystko jest oryginalne, ale żaden ze mnie znawca, so, głowy nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam je. Ale używam dość rzadko Po prostu zapach mi niekoniecznie odpowiada. Ale jeśli lubisz świeże zapachy, a podejrzewam,że lubisz skoro sobie adidasa kupiłeś to będą dla Ciebie ok. Generalnie podobały się dziewczynom. Trwałość przyzwoita bo kilka godzin. Zebrałem za nie wiele porchwał, ale teraz używam innych bezzapachowych (pheromone essence) i te bardziej mi odpowiadają bo można nimi przykcyć inny zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...