Skocz do zawartości
fipa

Perfumy / wody po goleniu / dezodoranty

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Chodzi mi o różnego rodzaju perfumy, kosmetyki, itd. Jeśli chodzi o perfumy to co polecacie? Wiem, że to sprawy gustu (szczególnie zapach), ale wypowiedzieć się można, no nie? Dobrze by było gdybyście pisali mniej więcej swój wiek 8O. Ja jestem w wieku przedmaturalnym. Używałem STR8 zielonego i czarnego i mi się podobały oba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ja tez uzywam STR8 (zielony) - jest zajebisty (jako zapach)

 

ale ostatnio kumpel kupil sobie antyperspirant w kulce STR8 i mowi ze jest do [gluteus maximus]. Szybko "paruje" i po chwili nie ma efektu - nie dziala (dziala bardzo krotko) w tej kwesti polecamy cos innego 8O - chocby nawet adasia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie jakich prezerwatyw używacie, jakie żele do higieny intymnej, ile listków papieru używacie do podcierania tyłka, no i nie zapomnijcie powiedzieć po co takie debilne topiki na forum tweaka ,jak nie macie o czym pisać to liczcie włosy na jajach i podajcie wyniki w topiku o włochatych kulkach

żenada forum schodzi na psy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

sorry ale nie moglem sie powstrzymac..... 8O ;)

IMO ten topic jest trochę "ten tego"

zauwazyłem to juz wczesniej ... 8O

Czyli wszyscy forumowicze tweaka (prawie) to prawdziwi faceci nie używający kosmetyków, żeby nie mówili że są zniewieściali ? :D Oj panowie, z niektórymi z was pewnie aż strach wsiąść do zatłoczonego autobusu, :D a jak ktoś już używa kosmetyków to odrazu jest innej orientacji seksualnej ?:D A macie styczność z kobietami, czy z powodu tego że nie dbacie o siebie to omijają was szerokim łukiem ?? :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

sorry ale nie moglem sie powstrzymac..... 8O ;)

IMO ten topic jest trochę "ten tego"

zauwazyłem to juz wczesniej ... 8O

Czyli wszyscy forumowicze tweaka (prawie) to prawdziwi faceci nie używający kosmetyków, żeby nie mówili że są zniewieściali ? :D Oj panowie, z niektórymi z was pewnie aż strach wsiąść do zatłoczonego autobusu, :D a jak ktoś już używa kosmetyków to odrazu jest innej orientacji seksualnej ?:D A macie styczność z kobietami, czy z powodu tego że nie dbacie o siebie to omijają was szerokim łukiem ?? :D :)

WŁAŚNIE!!!

a teraz ide sobie peeling zrobic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o dyskusje co jest dobre a co zle tylko czego sie uzywa 8O , to tak samo jak z tym jaka karte graficzna masz, jaki proc , jakie wc i tego typu. a ze nie ma dzialu kosmetyki 8O to topic znalazl sie na oslej. po to jest osla. poprostu ludzka ciekawosc i tyle. a jesli kogos da sie poratowac przed kupnem jakiegos goofna to moze przeznaczy to na kompa :) lub nowa oryginalna gre/plytke z muza/ skrzynke piwa*

 

______

* niepotrzebne skreślić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko wiekszosc mezczyzn jednak przedklada rozmowy o babkach, furach, piwie, seksie i jeszcze wielu innych rzeczach ponad rozmowy o kosmetykach ktorych uzywaja. sam uzywam kilku ale nie widze powodu zeby nad tym rozprawiac, w przeciwienstwie do mojej dziewczyny ktora moze 'klapac' z kolezankami godzinami o kosmetykach.

to moje zdanie, wam nie zabraniam 8O (mozna sie nawet niezle usmiac )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...