Skocz do zawartości
fipa

Perfumy / wody po goleniu / dezodoranty

Rekomendowane odpowiedzi

ale za to jest jakas odmiana, ale widze u wiekszosci "mezczyzn" z forum ze kultywuja stereotyp faceta "piwo, [gluteus maximus], fury", ale chyba nie zauwazyliscie ze perfumy obok wlasnie samochodow i jak to robic na 1001 sposobow sa tematem poruszanym w pl-boyach i innych ckmach. pewnie kenji, morris i lpc wkleja jeszcze pare obrazkow z serii rozowo i gejowo ale coz.... ja najwidoczniej nie jestem "prawdziwym facetem" bo nie gadam tylko o [gluteus maximus]ch i furach, nie smierdze potem i smarem. a moja 2 polowa lubie jak ladnie pachne 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie obruszam tylko nie mam co robic i z nudow dyskutuje na ten temat. na wode po goleniu tez nie wydaje fortuny,ale dobra perfumke z bezclowki (cirka ~ 100 zl za 100 ml) uwazam ze warto miec. a ze temat jest dosyc "pusty" dobrze wiem, ale uwazam ze chwalenie sie czymkolwiek ma takie znamiona i nie wazne jest czy to nowy mod, fajny motyw na budzie (Morris_Moore - tu uklon w twoja strone) czy procek i nowa plyta. wszystkie dyskusje o tym co materialne sa doscyc puste. ale mozna wiele rzeczy sie dowiedziec np. ze prawie kazdy do golenia uzywa nivea = czyli musi byc niezla. i na tym ten temat chyba mial polegac. ale mi sie strasznie nudzi tak sie rozpisalem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosztowal mnie 30 $ w komplecie z zelem pod prysznic na jfk ny :)

Jeszcze nie zguplem zeby dawac za perfuma ponad 100 zeta 8O wolalbym isc z dziewczyna na jakis deser lub do jakiegos fajnego pubu 8O A sam zapach jej nie uwiedzie ;) Hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przynajmniej za wypowiedz na taki temat przed kamerka w agencji reklamowej zaplacili 20 zlotych.Temat tragiczny, ale zeby nie bylo, ze nic do tematu nie wnosze to:

Calvin Klein - Eternity

Antonio Banderas - Diavolo

Giorgio Armani - Emporio.

Hugo Boss - dziwna sprawa - nie maja nazwy, po prostu Hugo Boss...

Generalnie najczesciej Emporio White od Armaniego,chociaz czarne tez fajne.Dobieram zapach w zaleznosci od pory dnia, okazji, samopoczucia, a czasem kieruje sie w strone tych, ktore stoja najblizej wejscia do perfumerii w carrefourze (bo chyba nikt nie mysli, ze zaplacilbym 250 zlotych za perfumy...).

Mam 20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale ja napisalem ze wiekszosc mezczyzn, widocznie ty jestes w tej mniejszosci, wcale nie podwazam twojej meskosci, co do perfum to wcale nie pachne smarem i nie uwazam tego za wyznacznik meskosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosztowal mnie 30 $ w komplecie z zelem pod prysznic na jfk ny :)

Jeszcze nie zguplem zeby dawac za perfuma ponad 100 zeta 8O wolalbym isc z dziewczyna na jakis deser lub do jakiegos fajnego pubu 8O A sam zapach jej nie uwiedzie ;) Hihihi

A czemu uwazasz to za glupote ? Ja nie uwazam ze sam zapach moze uwiesc. Ale z perfumami jest tak jak z ciuchami - niektorzy moge miec flanelowa koszule i wyciagniete dresiki, a inni uwazaja ze lepiej miec cos bardziej eleganckiego (i nie mowie tu o garniturach itp.). a co do pojscia gdzies z dziewczyna to przeciez takie rzeczy sie nie wykluczaja. perfum nie kupuje sie co tydzien tylko raz na dluzszy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem tego posta to mi się skecz "Konia polskiego" przypomniał:

- Jakich perfum pan używa?

- Ja... "Debil".

- Chyba "Brutal"?

 

A tak na serio:

*Bvlgari (niebieskie)

*Dior - Higher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sperma borsuka lub rosomaka

Czy w ten sposob stales sie bardziej atrakcyjny dla kobiet (masz lepsze branie)? Probowales moze skrapaic sobie klatke, spirytusem lub jakims browarem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosztowal mnie 30 $ w komplecie z zelem pod prysznic na jfk ny ;)

Jeszcze nie zguplem zeby dawac za perfuma ponad 100 zeta :) wolalbym isc z dziewczyna na jakis deser lub do jakiegos fajnego pubu 8O A sam zapach jej nie uwiedzie :D Hihihi

A czemu uwazasz to za glupote ? Ja nie uwazam ze sam zapach moze uwiesc. Ale z perfumami jest tak jak z ciuchami - niektorzy moge miec flanelowa koszule i wyciagniete dresiki, a inni uwazaja ze lepiej miec cos bardziej eleganckiego (i nie mowie tu o garniturach itp.). a co do pojscia gdzies z dziewczyna to przeciez takie rzeczy sie nie wykluczaja. perfum nie kupuje sie co tydzien tylko raz na dluzszy czas.

jak go uzywasz czesto to kto wie czy nie kupujesz kilka buteleczek 8O

A tak na serio to uwazam ze wydawanie na perfumy kupe kasy(nikt mi nie powie ze to przeciez malo, chyba ze dostajecie 200 zeta kieszonkowego albo wasz tata ma jakas firme z perfumami :D ) mija sie z celem. Mozna nabyc STR8, ktorego uzywam (zielony i brazowy) i uwazam go za lepszego od niektorych perfumow, ale to tylko moje skromne zdanie Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale ja napisalem ze wiekszosc mezczyzn, widocznie ty jestes w tej mniejszosci, wcale nie podwazam twojej meskosci, co do perfum to wcale nie pachne smarem i nie uwazam tego za wyznacznik meskosci.

Ja nie napisalem ze nie rozmawiam o furach itp, ale ze oprocz tego mam tez inne tematy. ale np. nie z kazda kobieta porozmawiasz o furach i piwie, ale jesli ty gadasz tylko z kumplami... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak go uzywasz czesto to kto wie czy nie kupujesz kilka buteleczek  8O

A tak na serio to uwazam ze wydawanie na perfumy kupe kasy(nikt mi nie powie ze to przeciez malo, chyba ze dostajecie 200 zeta kieszonkowego albo wasz tata ma jakas firme z perfumami ;) ) mija sie z celem. Mozna nabyc STR8, ktorego uzywam (zielony i brazowy) i uwazam go za lepszego od niektorych perfumow, ale to tylko moje skromne zdanie Pozdrawiam :D

A moze ktos zarabia 8O :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak go uzywasz czesto to kto wie czy nie kupujesz kilka buteleczek  8O

A tak na serio to uwazam ze wydawanie na perfumy kupe kasy(nikt mi nie powie ze to przeciez malo, chyba ze dostajecie 200 zeta kieszonkowego albo wasz tata ma jakas firme z perfumami ;) ) mija sie z celem. Mozna nabyc STR8, ktorego uzywam (zielony i brazowy) i uwazam go za lepszego od niektorych perfumow, ale to tylko moje skromne zdanie Pozdrawiam :D

A moze ktos zarabia 8O :)

To bylo podane dla przykladu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod pache: adidas ten niebieski(tylko ten dziala na moj pot 8O )

po goleniu: gillete balsam albo oriflame taki czarny

mydło ;) + szampon :D

a perfumy roznie: kiedys jopp lub armani czarny, teraz kenzo.

uzywam tez pasy do zebow 8O

z innych kosmetyków to nawilzacz skory np.aloesowy, balsamki z zielonej herbaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj temat calkiem normalny co to cholera tylko baby moga 8O?

Po goleniu ostatnio Farenheit'a poprzednio Yves Saint Lauren - M7 (bardzo fajny). [prosze sie nie smiac - zawsze zamawiam na swieta od czesci rodziny ktora by nie wiedziala co kupic ;) ]

Obowiazkowo kremik do golenia Nivea albo Wilkinsona ze standardowym pedzelkiem bo te wszystkie pianki i inne cuda jakos mnie nie przekonuja.

Jeszcze bardziej obowiazkowo krem do rak Nivea - trzeba dbac o lapki 8O

A wogole to jest weekend i moge lazic po domu i nie na maszynke do golenia i to ma tez pewne plusy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy znacie jakis sklep internetowy gdzie firmowe perfumy mozna kupic?

i jeszcze taki offtopic

jakies t-shirty propozycje ktore wam sie podobaja ? 8O na ktore moga laski leciec hehhe ? :) 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam tylko gillette 8O

 

po goleniu after shave zazwyczaj wild rain 8O

 

antyperspirant w zelu rowniez wild rain

innych niz zelowe nie uznaje, wada jest to, ze na bluzkach zostaja te biales slady (zwlaszcza od wewnatrz :/ )

do stop jakis tam scholl, czy jak sie to pisze :)

 

a po depilacji.......

 

...joke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...