Skocz do zawartości
jurek911

GF2MX400-64bit czy 128

Rekomendowane odpowiedzi

Cze.Przejzalem topic o rankinagach kart graficznych i w wiekszosci zamieszczonych tam linkow moj GF2 widnieje z pamiecia 128 bitowa ale wiem ze moj ma 64 a 128 bit ma ti oraz pro czy gts.

Byc moze mam okrojona wersje lub zablokowana.Jesli tak to moznaby odblokowac dodatkowe 64bity :lol:

Tak mi sie jakos rozmazylo , sam do konca w to nie wierze :cry: Ale zawsze warto zapytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops: 

sorki za ta @ mialo byc GF2MMX 

poprostu przytrzymalem shifta.

 

Jest juz poprawione :o

:lol: :lol: :lol: :lol: 8O 8O :D :D :D :D 8) :P :wink: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :idea: :idea: :!: :lol: :lol: nie mogłem sie powstrzymać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz więcej niż 1200 w 3DM01, to masz 128 bit :D.

Ja mam prawie 4000 w 3DM2001 a wiem że mam 64 bity

nie opowiadaj głupot i nie wprowadzaj w błąd :D

Niemożliwe, ja miałem na MX200 ~1800 a maks jaki można wycisnąć to około 2000, także masz albo 128bit albo podajesz wynik z 640x480.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoooL 128bitów masz jak se lookniesz w jakiś program diagnostyczny a nie w 3dmarka:)

 

Misiu15go jakbym miał taki cfg jak ty to zapewne tyz bym miał 4k 8) a co do tego 64bity to coś niewierze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoooL 128bitów masz jak se lookniesz w jakiś program diagnostyczny a nie w 3dmarka:)

 

Misiu15go jakbym miał taki cfg jak ty to zapewne tyz bym miał 4k 8) a co do tego 64bity to coś niewierze :?

Nie ma zwykłego Ge2 MX400 który ma 128bit są tylko 64bitowe

Oczywiście mam 4T jak podkręce na maxa bo inaczej to 2600 tak jest więc wynik spox :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zwykłego Ge2 MX400 który ma 128bit są tylko 64bitowe

Oczywiście mam 4T jak podkręce na maxa bo inaczej to 2600 tak jest więc wynik spox :D

MX400 = 128bit

MX200 = 64bit

Wg. oficjalnej specyfikacji nVidi.

A 4k nie możesz mieć nawet jakbyś pdkręcił na max (pamięci mysiały by pracować ~400Mhz co przy SDR jest niemozliwe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojej miałem 3,5k na lekko wykręconej grafie, ale ze sprzętem kumpla 2400+ @ 2,4 (166fsb) więc jest możliwe 4k na mx400, zalezy to od reszty kompa :)

 

a mx400 64bitowych jest duzo, wiec jak ktos wogole przekracza tymi 2700-2800 to powinien sie cieszyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem mx 400 64mb i 64 bit i w 3d marku ledwo 1500 3dmarków w 1024*768*32bity ale jak dalem na 16 bit to mialem ponade 3k wiec moze tak kolega sprawdza albo co, sam nie wiem troche tu nagmatwane ale 4 k na tej karcie czy to na 128 czy 64 bitach to nie alda wyczyn :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem mx 400 64mb i 64 bit i w 3d marku ledwo 1500 3dmarków w 1024*768*32bity ale jak dalem na 16 bit to mialem ponade 3k wiec moze tak kolega sprawdza albo co, sam nie wiem troche tu nagmatwane ale 4 k na tej karcie czy to na 128 czy 64  bitach to nie alda wyczyn :D

A jednak da się zrobić mi się udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

compare to link do wyników w 3d marku :D, jak ci wyjdzie wynik to dajesz result browser online i na tamtej stronie dajesz publish cos tam i masz link do tego

a riva sprawdź bo przeważnie na tych starszych kartach jeszcze dobrze pokazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

compare to link do wyników w 3d marku :D, jak ci wyjdzie wynik to dajesz result browser online i na tamtej stronie dajesz publish cos tam i masz link do tego 

a riva sprawdź bo przeważnie na tych starszych kartach jeszcze dobrze pokazuje

Będe miał czas to jeszcze dzisiaj zapodam wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

compare to link do wyników w 3d marku :D, jak ci wyjdzie wynik to dajesz result browser online i na tamtej stronie dajesz publish cos tam i masz link do tego 

a riva sprawdź bo przeważnie na tych starszych kartach jeszcze dobrze pokazuje

Riva mi pokazuje że mam 128 bitów to jest możliwe na tak starej karcie a i mam 32M SDR potem dam wyniki z 3D marka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

compare to link do wyników w 3d marku :D, jak ci wyjdzie wynik to dajesz result browser online i na tamtej stronie dajesz publish cos tam i masz link do tego 

a riva sprawdź bo przeważnie na tych starszych kartach jeszcze dobrze pokazuje

Coś mi nie działa result browser klikam coś przesyła ale nic nie otwiera próbowałem kilka razy moge komuś przesłać na maila screan z wyniku 3d marka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...