Skocz do zawartości
jurek911

GF2MX400-64bit czy 128

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra ale ten gosc nie wie co to jest compare wiec jak bedzie wiedzial ze mozna to podrobić(CHYBA) no ale to chyba jakis bład bo nie wiem czy ktos wogole tyle wyciagnal na siwecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie tego MMX :evil: Oki, niewazne.

 

A ja na moim konfigu wysiagam w 3D marku 2k1 na 800x600x32 wyciagam max 2475, aida itd pokazuje mi 64bity,technologia 0,18u, przepustowosc 1318 MB/sec. Moge robic co chce z fsb (od 166-200) a i tak wynik jest ten sam.(moze karta uszkodzona?-raczej nie)

 

Max wynik to 2950 przy podkreceniu PStripem o jakies 15% karty, wiecej nie dalem rady bo artefakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale ten gosc nie wie co to jest compare wiec jak bedzie wiedzial ze mozna to podrobić(CHYBA) no ale to chyba jakis bład bo nie wiem czy ktos wogole tyle wyciagnal na siwecie :D

Pierwszy raz spotkałem się z takim stwierdzeniem więc się pytam domyślałem się o co chodzi ale wolałem być pewny co to takiego. Podobno kto pyta nie błądzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra dość tego pier.... zapodal linka z 3dmarka2oo1 z rozdzielczości 1024x768x32 8)

 

jurek słąbo nawet jak na 64bity! ziemń stery! dx 9.0! Clear system! max. o/c i jazdaaa ;)

 

i pomyśleć że ja keidyś miałem sprzęt bez oc i tylko 25xx pkt w 3dm2k1 ;) ale to było dawno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jurek słąbo nawet jak na 64bity! ziemń stery! dx 9.0! Clear system! max. o/c i jazdaaa 

Mam dx9.0b stery detonator 53.04 (teraz to sie chyba troszke inaczej nazywa -force ware czy cus :roll: )

Moze to ze nie firmowa - na pudelku "XFX " -to przeciez zadna fabryka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...