Skocz do zawartości
Pucha18

Co sądzicie o chodzeniu na solarium?

Rekomendowane odpowiedzi

ja chodze, tak spokojnie, bo nie chce wygladac jak murzyn, ale poprostu chce zlapac ladna karnacje na calym ciele, wg mnie solka jest dobra bo oszczedzam czas na opalanie sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem ludzi, którzy "nadrabiają" opalenizną ciała w solarium

dla mnie to jak branie sterydów - szybko i eketywnie, a dalej nie muszę mówić  8)

 

Nie?? dziwne

 

to dla ludzi którzy nie zawsze mają czas na leżenie na słońcu, a chcą wyglądać tak jak chcą...

poza tym nie zawsze świeci słońce

 

Ja nie chodzę ale moja panna od czasu do czasu tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale inna sprawa, że laską solarium jakoś bardziej pasuję :-/

nie wiem czemu, przepraszam za swoje zdanie :wink:

 

to dla ludzi którzy nie zawsze mają czas na leżenie na słońcu, a chcą wyglądać tak jak chcą...

tak samo sprawa się ma ze sterydami - dla ludzi którzy nie mają czasu, a chcą wyglądać tak jak chcą... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo sprawa się ma ze sterydami - dla ludzi którzy nie mają czasu, a chcą wyglądać tak jak chcą...  :wink:

Moim zdanie porównywanie solarium ze sterydami to "lekka" przesada z twojej strony. Solarium w małych ilościach nie szkodzi organizmowi, a uwalnia witaminę D i enzym szczęścia - zupełnie jak słońce. Ponadto, jest to udowodnione, że solarium działa łagodząco na tzw zimowo-jesienne depresje. A strydy wg. ciebie to na co pomagają ? Chyba tylko jako środek antykoncepcyjny są dobre, bo ci po nich nie stanie :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam zgadzam z kucykiem... niedlugo dojdzie do tego, ze faceci zaczna sie malowac (o ile juz nie doszlo) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś miał raz na jakiś czas karent za friko ? Tak żeby nie wyglądać jak ciawa, tylko lekko opalony ? Ja tam nie lubie być blady jak syn młynarza :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solarium w malych bezpiecznych dawkach moze byc dobra sprawa, np jka czlek lapie opalenizne kolarska czyli w paski to jakos to trzeba wyrownac , oprocz tego jesc duzo marchewki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie porównywanie solarium ze sterydami to "lekka" przesada z twojej strony. Solarium w małych ilościach nie szkodzi organizmowi, a uwalnia witaminę D i enzym szczęścia - zupełnie jak słońce.

nie krawcu, nie chodzi mi o szkodliwość, chodzi mi o takie porównanie - dla ludzi którzy nie mają czasu, a chcą wyglądać tak jak chcą :wink:

NO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy kolejny topic z ;), heh, dla mnie solarium jest maksymalnie dla kobitek, nie wiem jak facet może chodzić do solarium dla relaxu :lol:, toż to niedługo meny będą się peelingować i wogóle, bleee :P, nie ma to jak naturalne słoneczko.

Reasumując, szkoda kasy na taki szit :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W umiarze może być...

 

Ja nie chodze na solarke i nie zamierzam, bo mam skóre nie dość że bladą(Skąd jesteś? Z Estonii - i pasuje) to jeszcze śjakaś wrażliwa na słońce bleh ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy kolejny topic z ;), heh, dla mnie solarium jest maksymalnie dla kobitek, nie wiem jak facet może chodzić do solarium dla relaxu :lol:, toż to niedługo meny będą się peelingować i wogóle, bleee :P, nie ma to jak naturalne słoneczko.

Reasumując, szkoda kasy na taki szit :P.

Tja i rozmowa dwóch gości:

-Ale masz ładne nogi...

-Kupiłem sobie depilator Brauna, polecam...

-Etam, ja używam Philipsa..

 

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widze niektorycha gosci, z solarki to mi sie smiac chce, mowie o tych co spia w solarium a wychadza tylko po to zeby sie pokazac LOL

Sam nigdy nie bylem i nie pujde raczej, imho szkoda czasu

 

Laski niech sobie chadza, byle nie co dzienienie po pare godzin.

 

Pozdrawiam Egeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakby solarium było za friko to czemu nie , można iść .

Ale tak ... to ja wole kupić sobie piwko usiąść w parku na ławce i bardziej się opale niż w tym solarium.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm musze sie przyznac ze poiszedlem jakies 2 tyg temu pierwszy raz na solare :) tylko ze solarium turbo :) na 5minutek-3zl :) tanio u mnie jest :) i sie naprawde mocno opalilem :) wzialem 2 tablety na opalanie jakos 1,5h przed :) i naprawdeeee ql :) opalenizna :) a ze lubie biale ciuchy :) too efekt kosmiczny :) hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm musze sie przyznac ze poiszedlem jakies 2 tyg temu pierwszy raz na solare :) tylko ze solarium turbo :) na 5minutek-3zl :) tanio u mnie jest :) i sie naprawde mocno opalilem :) wzialem 2 tablety na opalanie jakos 1,5h przed :) i naprawdeeee ql :) opalenizna :) a ze lubie biale ciuchy :) too efekt kosmiczny :) hehe :)

Brudza sie ubranka na brazowo???? :lol:

 

Eeee dla mnie to lipa. Jak ktos lubi niech lazi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakby solarium było za friko to czemu nie , można iść . 

Ale tak ... to ja wole  kupić sobie piwko usiąść w parku na ławce i bardziej się opale niż w tym solarium. 

Pozdrawiam.

a czy ty wiesz, ze nie mozna pic w miejscu publicznym :mrgreen: :wink:

 

ps. najlepszy na opalenizne jest sok marchewkowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakby solarium było za friko to czemu nie , można iść . 

Ale tak ... to ja wole  kupić sobie piwko usiąść w parku na ławce i bardziej się opale niż w tym solarium. 

Pozdrawiam.

a czy ty wiesz, ze nie mozna pic w miejscu publicznym :mrgreen: :wink:

 

Hehe no własnie się dziwiłem o co chodziło niebieskim misiom jak mi ostatnio wręczyli serwetke za 50 PLN zł .... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiednich "dawkach"- czemu nie? Pomaga na cere, przygotowuje do letnich skwarow etc. Teksty z pedalami tylko obrazuja poziom osob je wypowiadajacych. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...