Skocz do zawartości
Pucha18

Co sądzicie o chodzeniu na solarium?

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to obojętne, nie widzę w chodzeniu na solarium nic złego, wszytko jest dla ludzi ale oczywiście i tu jak we wszystkim trzeba zachować umiar, tak, że typy pokroju homo-sapiens-solaris-5x na tydzień mnie śmieszą to samo tyczy się kobiet.

Co do ubierania się to też nie widzę nic złego w eleganckim stylu, nie każdy lubi obdarte bluzy z kapturem czy spodnie z krokiem w kolanach.

dokładnie, bardziej gorszący sa jak juz ludzie z kolczykiem w brwi brrrrrrrrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, bardziej gorszący sa jak juz ludzie z kolczykiem w brwi brrrrrrrrr.

W sumie chcę na solarium pójść z czystej ciekawości ;)

że by nie było: nie jestem żadnym metro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, bardziej gorszący sa jak juz ludzie z kolczykiem w brwi brrrrrrrrr.

gubisz sie w zeznaniach, chodzenie na solar czy noszenie kolczyka w brwi/[gluteus maximus]/czy gdzie indziej to sprawa zainteresowanego a nie Twoja !

bądź albo zimny albo gorący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Twoja wypowiedz nie miala nic wspolnego z tematem, wyrazala jedynie Twoja osobista, demokratyczna opinie ;]

Ja do chodzenia na solarium nic nie mam, jesli robi sie to niezbyt czesto, dla relaksu, zeby lekko sie odbladzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mam prawo do własnej opinii na ten temat i do dzielenia się z nią z kim chce i gdzie chce.

stara dobra demokracja ;p

RadeX ma racje, w Twojej wypowiedzi jest pewna przeciwność i nie chodzi tu o własna opinie.

 

bo kolczyk w brwi może ale nie musi źle wyglądać, efekt chodzenia na solarke też może być różny.

więc 'gorszące' może być(lub nie) jedno i drugie

rozumiesz?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys symbolem seksu i meskosci byl koles (nie wypakowany! ani tez nie gruby!) masywny, z owlosionym torsem, umyc mydlem, dobry perfum i gitara.

A teraz? koles 65kg żel, solarium, i łysy na klacie:P bo depiluje! Kolczyk, manicure i inne babskie [ciach!]ly...i kij wie czy on homo czy hetero:)

 

Z punktu widzenia doboru naturalnego, ten pierwszy jest idealnym partnerem dla kobiety;) a ten drugi wcale, ale z tego samego punktu widzenia koles z wlasna firma 40 lat na karku i jedno 3 letnie dziecko jest GORSZYM partnerem niz gornik z 5 dzieci;) wiec sie tak bardzo nie oburzajcie:P

Ja na to patrze wlasnie czasem przez pryzmat swiata zwierzat, wszak zwierzetami jestesmy, i mam ubaw po pachy jak widze tego Adrianka z BB 4.1 gej jak sie patrzy.....wrrrrrrr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Nie mam nic przeciwko chodzeniu mężczyzn na solarium. Sam raz po raz chodzę, delikatnie się smyrnąć żeby nie mieć bladej skóry. Nie uważam tego ani za gejowskie ani za niemęskie.

Jeżeli chodzi o depilację czy skracanie włosków tu i tam. Również należy to robić. Nie tylko dla estetyki, ale dla higieny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej skrajnosci w druga, CBZ...dziwne to przyrownanie. Dla mnie polacznie facet-solarka to prawie jak facet-facet... tylko naturalna opaleniza. Tak samo jak nie trawie widoku gosci w bialych spodniach (pomijam imprezy typu sensation white), nie mylic z krotkimi spodenkami. No ale sa gusta, gusciki i upodobania wiec ten temat jest zbedny.

 

ps. Zeby facet wygladal jak porzadny czlowiek nie potrzeba solarki, depilacji klaty i innych podobnych zabiegow. No chyba ze komus wystaja pol-centymetrowe klaki z nosa czy uszu.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzenie raz na 'jakis czas' to roznica od 'uprawiania obrzadku palenia sobie skory na karmel' ;)

Jesli ktos naduzywa, spoko, ale jak ktos raz na jakis czas pojdzie, zeby polepszyc sobie samopoczucie...

Watpie, zebysmy mieli na mysli depilacje klaty :lol:

 

BTW, pokaz mi skrajnosci w mojej ocenie w tym temacie, postawie Ci piwo jak bede w kraju ;]

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Zeby facet wygladal jak porzadny czlowiek nie potrzeba solarki, depilacji klaty i innych podobnych zabiegow. No chyba ze komus wystaja pol-centymetrowe klaki z nosa czy uszu.

Potrzeba. Włosy z uszu, nosa i na plecach wyglądają bardzo nieestetycznie. Klata i pachy na krótko. I najważniejsze- nie trzeba siedzieć nad tym godzinami. Raz na dwa trzy tygodnie dosłownie pół godziny (zależnie od indywidualnych predyspozycji włosów do wzrostu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solarka to nic złego imao. Jeśli ktoś siedzi przykładowo cały dzień przy kompie, wygląda jak anemik (a nim nie jest) i chce sobie polepszyc samopoczucie oraz się przyrumienić (juz nie mówie o spaleniu się) do naturalnego koloru skóry to jak najbardziej jestem za. Korzystałem i nie narzekam. Pomijam fakt że i kobietki inaczej na człowieka patrzą ;) Sprawdzone w komunikacji miejskiej hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem dbanie o siebie bo lubię to robić.

Ale poprzez dbanie o siebie mam na myśli chodzić w czystych ciuchach i samym być czystym.

Zwykła higiena osobista plus jakiś kosmetyk aby pachnieć.

To co się ostatnio widzi zaczyna zmierzać w złym kierunku wg mnie.

Mam dwóch kolegów na których patrzę z politowaniem.

Jeden blisko 40lat na karku i używa kremów przeciwzmarszczkowych (nawet nie wiedziałem, że dla facetów też takie są). Oczywiście solarium cały rok, manicure itp.

Drugi jest bardziej odlotowy bo oprócz oczywistej solarki stosuje wszystko to co kobiety aby się upiększać.

Możecie wierzyć lub nie ale ma żele na paznokciach, farbowane włoski i ostatnio coś przebąkiwał o makijażu permanentnym (coś tam z oczami chce podkreślić).

Nie oceniam czy jest gejem czy nie ale panny nie ma ale za to traktują go jak przyjaciela. Na imprezkach jest przez nie oblegany ale gdy się spytasz jednej czy drugiej to żadna nie chce z nim iść do łóżka.

 

Jak już wspomniałem na początku. Higiena osobista, dbanie o fryzurę, sztyft pod pachy, świeże ciuchy i psikacz na szyję.

Gwarantuję, że prawdziwej kobiecie taki mężczyzna wystarczy w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczególnie że co za dużo to niezdrowo, solarium uzależnia(w skrajnych przypadkach prowadzi do tanoreksji) a efekt zbyt częstego korzystania to przebarwienia zbyt opalona i przesuszona skóra co jednocześnie postarza

 

zreszta pełno tego w necie na ten temat ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem dbanie o siebie bo lubię to robić.

Ale poprzez dbanie o siebie mam na myśli chodzić w czystych ciuchach i samym być czystym.

Zwykła higiena osobista plus jakiś kosmetyk aby pachnieć.

To co się ostatnio widzi zaczyna zmierzać w złym kierunku wg mnie.

Mam dwóch kolegów na których patrzę z politowaniem.

Jeden blisko 40lat na karku i używa kremów przeciwzmarszczkowych (nawet nie wiedziałem, że dla facetów też takie są). Oczywiście solarium cały rok, manicure itp.

Drugi jest bardziej odlotowy bo oprócz oczywistej solarki stosuje wszystko to co kobiety aby się upiększać.

Możecie wierzyć lub nie ale ma żele na paznokciach, farbowane włoski i ostatnio coś przebąkiwał o makijażu permanentnym (coś tam z oczami chce podkreślić).

Nie oceniam czy jest gejem czy nie ale panny nie ma ale za to traktują go jak przyjaciela. Na imprezkach jest przez nie oblegany ale gdy się spytasz jednej czy drugiej to żadna nie chce z nim iść do łóżka.

 

Jak już wspomniałem na początku. Higiena osobista, dbanie o fryzurę, sztyft pod pachy, świeże ciuchy i psikacz na szyję.

Gwarantuję, że prawdziwej kobiecie taki mężczyzna wystarczy w 100%.

Popieram w 100%. I niech ktos nie pie*** ze to epoka kamienia lupanego!

 

ps. Ci co twierdza, SOLARKA raz na jakis czas aby naturalny kolor zlapac, chyba luster nie maja, "poparzenia" po solarium nigdy nie beda wygladac jak naturalny kolor skóry!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Ci co twierdza, SOLARKA raz na jakis czas aby naturalny kolor zlapac, chyba luster nie maja, "poparzenia" po solarium nigdy nie beda wygladac jak naturalny kolor skóry!!

Kolego drogi każdy ma inną skórę, jeden spali się na czerwono inny na żółto a z kolei jeszcze ktoś na brąz, więc nie Tobie oceniać czy ktoś ma lustro czy go nie ma. Opalenizna z solarium owszem różni się od tej naturalnej jednak nie oznacza to, że nie wygląda estetycznie, tak jak pisałem wyżej raz na jakiś czas w celu poprawy samopoczucia można iść. Nie wydaje mi się, że ktokolwiek z udzielających się tu userów pochwala smażenie się na kurczaka przez 40 minut tygodniowo, wszystko z umiarem i będzie ok.

 

Z kolei te przypadki o których pisze Kaeres to jakieś skrajności, można dbać o siebie stosować krem do twarzy jak ktoś ma suchą skórę, ale kurde malować paznokcie i oczy to już "lekka" fanaberia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

ps. Ci co twierdza, SOLARKA raz na jakis czas aby naturalny kolor zlapac, chyba luster nie maja, "poparzenia" po solarium nigdy nie beda wygladac jak naturalny kolor skóry!!

Nie chcesz- nie chodź. Proste. Ale nie oceniaj innych i nie próbuj wmawiać komuś głupot jak pogrubione wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys symbolem seksu i meskosci byl koles (nie wypakowany! ani tez nie gruby!) masywny, z owlosionym torsem, umyc mydlem, dobry perfum i gitara.

A teraz? koles 65kg żel, solarium, i łysy na klacie:P bo depiluje! Kolczyk, manicure i inne babskie [ciach!]ly...i kij wie czy on homo czy hetero:)

65kg ? to chyba dobra ges wyscigowa bez obrazy ale przy takiej wadze koles ze wzrostem 1.75 wyglada jak patyk ....

dla mnie wszystko jest dla ludzi a ze niektorzy potem wygladaja jak buraki to juz nie moja sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65kg ? to chyba dobra ges wyscigowa bez obrazy ale przy takiej wadze koles ze wzrostem 1.75 wyglada jak patyk ....

Uwierz, są gorsze przypadki. :-| U niektórych (np. u mnie) to uwarunkowane genetycznie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65kg ? to chyba dobra ges wyscigowa bez obrazy ale przy takiej wadze koles ze wzrostem 1.75 wyglada jak patyk ....

dla mnie wszystko jest dla ludzi a ze niektorzy potem wygladaja jak buraki to juz nie moja sprawa :)

trochę przesadziles, popatrz na piłkarzy, szczególnie tych z zachodnich klubów, patyki to nie są tylko wysportowani ludzie ... lepsze to niż przy 175-180, 75kg wagi oparte o praktycznie sam tłuszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65kg ? to chyba dobra ges wyscigowa bez obrazy ale przy takiej wadze koles ze wzrostem 1.75 wyglada jak patyk ....

oj bo sobie wrogów narobisz hehe, na pewno proporcje 65 kg/175cm przy wysportowanej sylwetce wygląda lepiej niż 90kg obrośnięte tłuszczem.

 

zresztą tak jak pisze hary nie wszyscy mają predyspozycje do tego by złapać mase.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100%. I niech ktos nie pie*** ze to epoka kamienia lupanego!

 

ps. Ci co twierdza, SOLARKA raz na jakis czas aby naturalny kolor zlapac, chyba luster nie maja, "poparzenia" po solarium nigdy nie beda wygladac jak naturalny kolor skóry!!

Raz, ze nie pier****, a dwa ze mialem na mysle chodzenie od czasu do czasu, golenie sie pod skrzydlami, nie moja wina ze nie zalapales metafory. Jednoczesnie nawiazalem do higieny osobistej, dbania o fryz, o zarost, jak kto lubi, o to ze jak ktos sie lepiej czuje bez wlosow w nosie, to niech je sobie wyrywa, z uszu tez. Nie mialem na mysli kremow przeciwzmarszczkowych, zelu na paznokciach, permanentnych makijazy, czy innego badziewia. Jak juz ktos napisal, kazdy ma inna skore i na kazdego inaczej dziala solarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Nie chcialem nikogo urazic tylko skoro mowimy o stereotypach to dla mnie "trendy" kolesie patrzac po klubach to jakies 90kg 1,8m i lekki koks +solara i bialy ubior :)

Nikogo nie obraziłeś. Tzn. np mnie.

Nie mówimy o stereotypach tylko o chodzeniu na solarium.

I wreszcie- nie szukaj wzorców na dyskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu chcialem skorygowac tylko slowa kolegi wyzej w oparciu o wlasne obserwacje ;) Na dyskach nie szukam wzorow bo juz troche za stary na to jestem ;) a moja waga tez pozostawia wiele do zyczenia :) eot jesli pozwolicie :)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65kg ? to chyba dobra ges wyscigowa bez obrazy ale przy takiej wadze koles ze wzrostem 1.75 wyglada jak patyk ....

omg ja mam 70kg i 184cm :huh: koniecznie musze przytyc ;)

 

 

ja tam zdania nie zmienie, solarium, kolczyki w dziwnych miejscach, skutery, zel na glowie, sex analny. te rzeczy/czynnosci sa u mnie na liscie najbardziej pedalskich rzeczy/czynnosci ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zdania nie zmienie, solarium, kolczyki w dziwnych miejscach, skutery, zel na glowie, sex analny. te zeczy/czynnosci sa u mnie na liscie najbardziej pedalskich zeczy/czynnosci ;)

Slownik pewnie do nich tez zaliczasz?

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...