Skocz do zawartości
elmo

Ragnarok

Rekomendowane odpowiedzi

ja se an euphro pomykam, lagi wieczorami ze kur****a bierze i na woe, ale tak poza tym gicior ;D , strona serwa euphro.com, ludzi masakrastycnzie dużo ;/, ale juz go nei opuszcze, szkoda mi mojej postaci , nick na serwie jak na forum "stolar". Własnei koncze meczenie mojego magician high , pochalstac sie mozna po rebirth ale juz 6 jobów i bedzie high wiz ^^. Puki co żygam expieniem , dlatego na tym forum pisze ;D. Mamy gildyjke o polskich korzeniach, obecnei tylko trzon dowodzący został polski ;[, ale sa tez inne mniej lub bardziej polskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem te dwa pliki instalacyjne z torrentów, które podał ELMO, niestety całość jest w krzaczkach... jest jakiś patch lokalizujący toto na jakiś język, który moje oczy potrafiłyby odczytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ochote sciagnac Ragnaroka i zagrac, ale chcialbym tylko wiedziec czy ta gra jest turowa? i jakie tam w ogole jest sterowanie i walka?

jak w diablo/MU czyli typowy klikacz Hack & Slash

 

Ściągnąłem te dwa pliki instalacyjne z torrentów, które podał ELMO, niestety całość jest w krzaczkach... jest jakiś patch lokalizujący toto na jakiś język, który moje oczy potrafiłyby odczytać?

patche do serwerow z reguly posiadaja tlumaczenie, oficjalny server jest koreanski stad krzaczki .. jeśli masz problem z instalacją przez krzaczki odsyłam do: http://www.rocity.pl/?pg=instalacja (pkt 1-6)

 

zadko tutaj zagladam stad tak ostre opoznienie w odpowiedziach ... gomene

Edytowane przez elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie gralem na KDR i ten serwer polecam - polski, do tego calkiem niezly support - forum + pare artow. Troche eventow, sporo ludzi, lagi raczej sporadycznie no i ma 2 wersje, jedna z bardzo duzym rate :)

Hmm rzuccie okiem na www.kdr.net.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SERDECZNIE ODRADZAM TE GRE!

kumpel mi pokazał ją kiedyś, i sobie tak zaczeliśmy pykać i bum....

1,5+ roku wyjęte z życiorysu :mur: . Na szczęścuie mam to za sobą, i myśle że nie jestem odwzajemnionym przypadkiem <_<. Ale są też dobre strony kumpel poznał przez RO dziewczyne i są ze sobą już rok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...