Skocz do zawartości
bodo

pewien problem

Rekomendowane odpowiedzi

Heja !

Jestem poczatkujacym uzytkownikiem tego forum wiec na wstepie zaznacze ze jezeli temat jest w niestosownym miejscu to prosze go przeniesc :). Zaczne moze od mojego sprzetu:

 

AMD Duron 800 MHZ

Asus A7V

512 SDRAM

Maxtor 80 gb 7200 rpm 8mb cache

 

Hmm no wiec moj problem polega na:

Podczas gdy sciagam jakis plik z internetu czy po sieci to gdy transfer wzrosnie gwaltownie, czy ogolnie jest za duze wykorzystanie sieci to poprostu staje mi kursor, nastepuje totalna zwiecha kompa, na nic nie reaguje tylko na reset (zasilacz to raczej nie jest poniewaz cd rom moge normalnie odtworzyc wtedy). Poprostu zwiecha jakby stop klatka :(. Bardzo prosze o pomoc bo nie idzie wytrzymac juz z tym. Mam tak od zawsze, odkad mam internet. Dodam iz karta sieciowa, myszka, ramy, dysk twardy byly wymieniane i nadal taki problem wystepuje :( . Moze biosa trzeba zaktualizowac ? Nie wiem, nie znam sie za bardzo na sprzecie. Format tu nic nie pomaga, to najwyrazniej wina sprzetu a nie oprogramowania :(. Bardzo prosze o pomoc.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterownikow pod xp chyba nie ma, zreszta to stara plyta to nie wiem czy dalej robia tak owe. Ja podejzewam blad procka, albo plyty glownej, tylko jak to naprawic. W biosie nie bardzo wiem co tam przestawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika podstawowe zagadnienia

 

5. Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie odpowiedzi.

przycisk Dołączona grafika w 1 poscie.

 

 

skoro wszystko wymieniles to zostaje mobo do sprawdzenia lub jakis wirusik moze do wyeliminowania ...

zobacz tez czy moze proc nie siada - odpal prime95 i zostaw na jakis czas torturke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirus to na pewno nie jest.

Dzieje mi sie tak od poczaku, czyzby od poczatku procek walniety ?

 

ps. skad zassac prime95

 

widze ze problem malo znany heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...