Skocz do zawartości
berkut

Wyniki matur pisemnych, tutaj postowac

Rekomendowane odpowiedzi

MATURA 2004, stara, poziom podstawowy, LO, woj. wielkopolskie

 

Pisemny:

j. polski 2 (nie chcialo mi sie uczyc, na probnej mialem 3)

matematyka 5 (na probnej mialem 1:twisted:)

 

Ustna:

j. polski - dopiero bede zdawac

matematyka 5 (zwolniony)

j. niemiecki - dopiero bede zdawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The_Structor , na teleonformatyke przekichanie sie jest dostac ;) (tzn malo miejsc tam jest a kandydatow nawet sporo ;) )

chodz z nami na informe stosowana na wydziale mechaniki ;) prawdopodobnie przyjma mnie tam bez egzaminu nawet (jako wybitnego studenta eaiie ;) qmpla juz przyjeli - tez eaiie ;) )

tzn chcialbym zostac na telekomunie, ale trzeba sie zabezpieczyc jakby we wrzesniu sesja nie poszla ;)

o i qmpel z roku (telekomuna agh) wybiera sie na wroclawska polibude jakby mu tutaj nie poszlo ;)

a tak wogole to zapraszam do kraka ;) ekipa na rockoteki bedzie szersza, i bedzie z kim isc nad wiselke obalic cos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow - hehe, no chyba będziemy.....niestety

1. Pol. Wroc - Teleinformatyka

2. AGH - Elektronika i telekomunikacja

3. Śląska - informatyka (egz. dwustopniowy)

Na Wrocławskiej jest 80 miejsc na teleinf, brakuje mi do 550pkt. z zeszłego roku tylko 100 pkt. więc można egz. z fizy napisac na 50(x2)....

I jeszcze jedno MeHow - a skąd ty jesteś tak dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telekomunikacja na AGH rzadzi :mrgreen: - ale ostrzegam, wasze 5 i 6 z matmy zostanie tu szybko zrewidowane (ja ledwo zaliczenie mialem w pierwszym semestrze 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kochany ajgonie, ale w tym roku pojeatralalala zarzad, czy tam senat AGh obcial miejsca na eaie i imirze o 50% O_o na laczaonej musialbym miec 95 pkt na imir - paranoja

 

btw. masz maly blad w podpisie :) linux odmienia sie z ks :) na linux.pl tak pisali :P

 

linuksie. linuksa etc.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalem 2 i sie czuje szkrzywdzony- odkad nowy teacher przyszedl w 3 klasie zaczely sie problemy... tydzien przed konecm 4klasy sprawdzil mi zeszyt i wszytskie zad.domowe oraz pytal przez cala lekcje- oczywiscie dostalem dwie laski i ocena poszla w dol... ja sie wkur***i wyszedlem z klasy... na maturze prace oczywiscie nie byly kodowane :twisted: MAM PYTANIE CZY MOZNA SIE JAKOS ODWOLAC DO KURATORIUM ZEBY MI SPRAWDZILI PONOWNIE PRACE :?: JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC KONCA ROKU A MU POWIEM WSZYSTKO CO O NIM MYSLE( NIE TYLKO JA;P ) biola z racji ze byla trudna 3 :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalem 2 i sie czuje szkrzywdzony- odkad nowy teacher przyszedl w 3 klasie zaczely sie problemy... tydzien przed konecm 4klasy sprawdzil mi zeszyt i wszytskie zad.domowe oraz pytal przez cala lekcje- oczywiscie dostalem dwie laski i ocena poszla w dol... ja sie wkur***i  wyszedlem z klasy... na maturze prace oczywiscie nie byly kodowane :twisted:  MAM PYTANIE CZY MOZNA SIE JAKOS ODWOLAC DO KURATORIUM ZEBY MI SPRAWDZILI PONOWNIE PRACE :?:  JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC KONCA ROKU A MU  POWIEM WSZYSTKO CO O NIM MYSLE( NIE TYLKO JA;P ) biola z racji ze byla trudna 3 :roll:

Tez juz to pytanie zadalem. Chyba mozna, ale nie wiem jak ty, ja czekam co bedzie na ustnej, pozdaje ustna i wtedy zdecyduje(bo mam nadzieje, ze nie obleja mnie na ustnych, no normalnie koszmar), pewnie pojde spytac dyrektora czy jest taka mozliwosc, co trzeba zrobic itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow - hehe, no chyba będziemy.....niestety

1. Pol. Wroc - Teleinformatyka

2. AGH - Elektronika i telekomunikacja

3. Śląska - informatyka (egz. dwustopniowy)

Na Wrocławskiej jest 80 miejsc na teleinf, brakuje mi do 550pkt. z zeszłego roku tylko 100 pkt. więc można egz. z fizy napisac na 50(x2)....

I jeszcze jedno MeHow - a skąd ty jesteś tak dokładnie?

Wodzisław Śląski :>

 

sluchaj, powiedz mi co to jest ta teleinformatyka dokladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już podawałem w innym temacie ale napiszę jeszcze raz:

 

Matura 2004, woj. mazowieckie, poziom podstawowy :wink:

 

polski pisemny: 3 (srogo oceniali, były tylko dwie 5 na całą szkołę i to nie z naszej winy)

polski ustny: 3

geografia pisemna: 3

geografia ustna: ??? (26.05.2004 egzamin)

Praca dyplomowa: ??? (obrona 3 czerwca, przypuszczalnie 6)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow -

1. Co to jest teleinf - obadaj se to na stronie www.pwr.wroc.pl .Wszystko ładnie opisane i chyba łatwiej się dostć niż na inf.

2. Wodzisław powiadasz, a ja mieszkam w R-ku niedaleko salonu Peugeot na Wodzisławskiej, ciekawe, ciekawe....

 

Pozdro 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2001

 

Polak pisemny/ustny 3/3

Matma pisemny ustny 4/2 8)

Angol ustny rozszerzony na masę 3

 

Bardzo dobre macie te wyniki, gratuluje. Tak btw. Renatka Beger dostała z polaka 2 a z gegry 4 :lol:

Aha i jeszcze jedno: AGH Rulezzz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na maturze usntej z historii kumpel dostal pytanie co sie obecnie robi w parku saskim :>

 

odpowiedzial "pije sie wino" :)

 

ale w koncu 5 dostal :>

 

hehehehe przypomnialem sobie jak dwa dni przed matura walilsimy z kumplami jabole w parku pod szkoala :))))))

 

 

a co do pytania o AGH - tam jest przerabane, mam znajomych ktorzy tam studiuja i mowia ze po prostu glowa mala - kosza strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...