Skocz do zawartości
snc

Dragon Age

Rekomendowane odpowiedzi

2 bronie tego samego rozmiaru można mieć tylko od mistrzowskiego wyszkolenia inaczej nie da rady przynajmniej człowiekiem.

Jak to się mówi trzeba grać póki gorące zaczynam DLC i Szczyt Strażnika.

 

BTW czy jestem ślepy czy po ustawieniu AF na x16 przez plik ini tez wam jakby się lepsza grafa zrobiła niż przy wymuszenie przez drivery ? czyżby znowu wymuszenie nie działało ?

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale jeżeli ktoś ma problemy z wydajnością to dużego kopa daje ustawienie w sterowniku karty Maximum pre-rendered frames na 0, vsync i triple buffering na off i texture quality na High Performance+wszystkie optymalizacje jakie są. Mi fps wzrósł z ~25/30 do >~40 przy 1920x1200 i wszystkim oprócz aa na max.

 

BTW wszyscy macie procesor obciążony na 100%? podczas wczytywania savea mam jakieś 70% xD albo 50% a jak już się wczyta to non stop 100% na obu rdzeniach...

Edytowane przez 4rch0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem (lokacja Krag magow)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "asd"
jestem w lokacji "inwazja pomiotow", spenetrowalem ja jak sie tylko dalo i nie wiem jak przejsc przez drzwi przy ktorych wyskakuje napis ze do ich wywazenia potrzeba kogos o wielkiej sile. Przedtem dostalem mozliwosc przemiany w ducha ale nie wiem jak przejsc przez te drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up po 1sze nie jestes w kregu magow tylko w pustce. Jak mniemam masz przemiane w ducha, ale i w mysz, bo to sie zdobywa zaraz na poczatku. Musisz szukac bo masz do zdobycia jeszcze plonacego czlowieka(przechodzisz bez szwanku przez ogien) i golema(Twoja drzwiczki). Swoja droga wszedzie zagladaj, bo niesamowicie idzie tam podpakowac postac kapliczkami ;]

Edytowane przez zbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up po 1sze nie jestes w kregu magow tylko w pustce. Jak mniemam masz przemiane w ducha, ale i w mysz, bo to sie zdobywa zaraz na poczatku. Musisz szukac bo masz do zdobycia jeszcze plonacego czlowieka(przechodzisz bez szwanku przez ogien) i golema(Twoja drzwiczki). Swoja droga wszedzie zagladaj, bo niesamowicie idzie tam podpakowac postac kapliczkami ;]

Z tym niesamowicie bym nie przesadzał :P Każda kapliczka to "tylko" +1 do danej statystyki (siła, kondycja, spryt itd). Oczywiście warto wszystkie zdobyć bo pkt nigdy nie jest za dużo. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym niesamowicie bym nie przesadzał :P Każda kapliczka to "tylko" +1 do danej statystyki (siła, kondycja, spryt itd). Oczywiście warto wszystkie zdobyć bo pkt nigdy nie jest za dużo.

Tylko czy nie tylko, pelno tam tych kapliczek, kilka jest podobno w jakims pokoju, ale widac je tylko w formie ducha, ominalem to, a i tak nie narzekam na efekty odzwiedzin :) Zaczalem z ciekawosci grac magiem wlasnie, dluzszy i ciekawszy wstep do calosci IMO, jeszcze go nie skonczylem :P Swoja droga gdzie jest ten Shelva czy jak mu tam(golem z DLC) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna nie wiem czy to jest jakis bug czy co - ale wlasnie w tym rozdziale gdzie jestesmy w pustce i chodzimy sobie po tych wysepkach - jednym z moich kompanow jest pies - no i niestety gdy ide na "jego" wyspe by go uwolnic nie ma go tam - postanowilem wiec isc na glownego bossa i niestety pomaga mi tylko dwojka wczesniej uwolnionych sojusznikow, bez mojego pieska :D ? any ideas ?

 

 

Edit...

 

Jetstes wlasnie bo walce z glownym demonem w pustce i co sie okazalo - ze nagle moj piesio sie pojawil ni z tad ni z owad - niezly bubel :D

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym niesamowicie bym nie przesadzał :P Każda kapliczka to "tylko" +1 do danej statystyki (siła, kondycja, spryt itd). Oczywiście warto wszystkie zdobyć bo pkt nigdy nie jest za dużo.

W sumie 19 punktów to nie tak mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy nie tylko, pelno tam tych kapliczek, kilka jest podobno w jakims pokoju, ale widac je tylko w formie ducha, ominalem to, a i tak nie narzekam na efekty odzwiedzin :) Zaczalem z ciekawosci grac magiem wlasnie, dluzszy i ciekawszy wstep do calosci IMO, jeszcze go nie skonczylem :P Swoja droga gdzie jest ten Shelva czy jak mu tam(golem z DLC) ?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
jest w wiosce hoonleath czy jakoś tak :) aby zatrigerowac questa musisz się udać na przełęcz czy coś w ten deseń, między redcliff a orzamarem taki żółty wagonik po lewej stronie mapy tam jest koleś który opchnie ci różdżkę i pojawi się lokacja na mapie z wioską w której jest golem
Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale juz sam do tego doszedlem :P Cholera, odpalilem tylko 'na chwile' nowa postac maga zeby zobaczyc jak sie gra... Wbilem 9lvl, skonczylem oba DLC, nabilem morrigan caly pasek 'lubosci' i to bez grimuara... Ta gra z kolejnym poczatkiem wciaga bardziej, teraz jak sie juz czlowiek nie gubi w tym wszystkim to i nawet faktycznie zauwaza mase klimatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale juz sam do tego doszedlem :P Cholera, odpalilem tylko 'na chwile' nowa postac maga zeby zobaczyc jak sie gra... Wbilem 9lvl, skonczylem oba DLC, nabilem morrigan caly pasek 'lubosci' i to bez grimuara... Ta gra z kolejnym poczatkiem wciaga bardziej, teraz jak sie juz czlowiek nie gubi w tym wszystkim to i nawet faktycznie zauwaza mase klimatu :)

Hmm a gdzie owego grimuara mozna znalezc ? - przeszedlem cala wierze maginow od poszewki i jakos go nie znalazlem - no zostaly jakies jedne zamkniete drzwi ale bez klucza ktorego nie mam nie idzie ich otworzyc

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja już niestety skończyłem wszystkie krótkie jak nie wiem co. Padaka chyba zacznę jeszcze raz albo rozejrzę się za reckami Divinity 2 :)

Ponoc polska wersja zbugowana jest, na pcl jest temat o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a gdzie owego grimuara mozna znalezc ? - przeszedlem cala wierze maginow od poszewki i jakos go nie znalazlem - no zostaly jakies jedne zamkniete drzwi ale bez klucza ktorego nie mam nie idzie ich otworzyc

Powiem potem, bo obecnie na 'magicznym sejwie' bede podchodzil do questa w wiezy, z poprzedniej gry nie pamietam. Ale nie przypominam sobie zeby byl specjalnie ukryty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu dubbingu stanelo na tym ze zamienilem pliki odpowiedzialne za dialogi na te angielskie, tak ze mam teraz spolszczenie kinowe :D - bo z tego cco widzialem z poziomu gry nie da sie czegos takiego uzyskac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało się komuś w lesie Dalijczyków znaleźć wszystkie części zbroi? bo przeżyłem walkę w podziemiach ale na zewnątrz już sobie nie radzę.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
Walki przy tablicach cmentarnych są ciężkie ale da się przejść. Na początku zamrażaj cały czas tego dużego ducha (wyleciała mi nazwa z głowy) i jak pozbędziesz się obstawy to lutuj czym masz w niego i cały czas zamrażaj. Też musiałem do tego podchodzić kilka razy.

Edytowane przez bender83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
tam drużyny nie było lol przynajmniej jak gra się czlowiekiem

I panowie wyżej ładować tekst w spoilery mi to nie przeszkadza bo jestem po ale niektórych może irytować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliście problemów z ożywieńcami w lesie Brecilian, chodzi mi o nagrobki i zbroję maga. Ja mam ogromne problemy z nimi ;( ledwo im energia uchodzi. Może jakiś złoty środek na nich macie ?

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...