Skocz do zawartości
snc

Dragon Age

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy grafika to standard. Moze na konsole tak ale na pc zadko postacie maja duzo polygonow. Bije na glowe nwn(grafa). Jesli bedzie tak zlozona jak baldur to bedzie to prawdziwy hicior(byle nie zrobili z tego cos ala badlurs gate dark aliance).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko co teraz wychodzi jest ladne, no dobra, prawie wszystko ;) a to porownanie do nwn jest troche bez sensu [imo] to tak jakby porownywac q2 i q3. wiadomo ze nowsza gra bedzie ladniejsza [prawie zawsze :P]. no ale grafa to nie wszystko, zobaczymy jak sobie z reszta poradza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poruwnujac do hordes of underdark(ktore az tak dawno temu nie wyszlo) dojdziemy do takiego samego wniosku. A czy wszystko co teraz wychodzi jest ladne? Moze i tak ale to przeciez nie ujmuje nic temu tytulowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu sa 2 screenshoty wiecej:

 

http://www.gamespot.com/pc/rpg/dragonage/s...creenindex.html

 

(nie licze jednego artworka)

 

grafa w miare , mam nadzieje ze nie bedzie tak nudny i schematyczny jak NWN ktorego przeszlem do polowy i uninstall, i ze bedzie mial lepszy (bardziej rozbudowany i przemyslany) system walki.

 

tyle odemnie

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonthan racja. Ale trzeba przyzn ac ze juz Hordes of Underdark klimatem powoli przypomnialo BG2 (rozmowy z gosciami z druzyny) wiec badzmy dobrej mysli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja BG2 przeszedlem tylko jednym zawodnikiem.

Musze przyznac ze bylo trudno jak diabli.

Zwlaszcza z banda Drizzda

Solo jest banalnie ;] Gromadka Drizzta łatwniej mi poszła solo, niż z bandą łamag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gralem w pojedynke :]

 

A co do tej nowej produkcji to jestem dobrej mysli- Bioware po KOTORze nabralo wiatru w zagle i jesli Dragon Age bedzie choc w polowie tak dobry, to mamy hit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra napewno będzie inna od BG i NWN :arrow:

 

Otrzymamy możliwość wzięcia udziału w bardzo dużej ilości ogromnych bitew.

To już coś,jestem tylko ciekawy jak to rozwiążą. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim trzeba zwrocic uwage na fakt ze to juz nie bedzie forgotten realms a zupelnie nowy stworzony od podstaw swiat. Moze to i dobrze, zobaczymy jaka wyobraznie ma bioware. Jak dlamnie to ta gra moze byc przelomem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen z końca 2006. Jestem ciekaw na jakim silniku się skończy.

Gra napędzana jest autorskim silnikiem, zrobionym przez BioWare. I raczej wątpię, żeby się coś w tej kwestii zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...