Skocz do zawartości
snc

Dragon Age

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie wchodzi w zakladke postaci to jest tam napisane w osiagnieciach ile % gry juz przeszedles i mam pytanie w związku tym bo gram juz 10 h i przeszedlem 10% gry wiec nie wiem czy sie cieszyc bo czy w te % wlicza sie takze zbieranie wszystkich przedmiotow i achievmenty tak zwane osiagniecia? czy te % to jest tylko i wylącznie fabuła gry z questami pobocznymi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ciesz się gra kończy się +/- w okolicy 40% mi zajęło to 31 godzin przy wykonaniu większości questów pobocznych ale fakt nie wczytywałem się w każdy znaleziony liścik wtedy może by było 33 :) ogólnie zdziwiłem się że ani razu się w tej grze nie zaciąłem na czymś na dłużej. Mimo to To jest to zdecydowanie najlepsze RPG ostatnich lat

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie ten Orghen jest?

Chyba zwiedzilem cala wioske i zamek i nikogo takiego nie widzialem, albo uszlo to mojej uwadze...

 

 

PS

Ale ten golem z dodatku Shale jest beznadziejny, myslalem ze ma chociaz troche powera ;]

Orghen jest u krasnali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja się zaciąłem i proszę o pomoc

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Trudna sprawa"
Jestem w Orzammarze mieście Krasnoludów żeby prosić ich o wsparcie przeciwko pomiotom, no i pracowałem dla Lorda Harromonta i tego drugiego na B(Bhane?) i zamotałem tak że ich przedstawiciele nie chcą ze mną rozmawiać, ani Dulin ani Vartag, i się zaciąłęm. Jest na to jakieś wyjście?

 

Wychodzi na to że to bug, coza wtopa ze stronyu Bioware, po 22 ch godzinach gry wychodzi na to że będę musiał zaczynać od początku !

 

http://daforums.bioware.com/viewtopic.html...0&forum=145

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS

Ale ten golem z dodatku Shale jest beznadziejny, myslalem ze ma chociaz troche powera ;]

ten golem na ponad 20 levelu z odpowiednimi kryształami i przeciwników nie ma, mag fireballa, golem kamieniem i po walce jak coś się przedrze to nie na długo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo z nią trzeba jak z blacharą, ostro i się nie przejmować!

 

obecnie mam skład dystansowy (jedynie mój krasnal walczy w zwarciu), 2 magów i łuczniczka dają radę lepiej niż 2 wojów i pies...

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem w pustce też mam forme myszy i ducha i nie wiem co dalej drzwi nie otworze a przez ogien tez nie przejde nie wiem jak zdobyć którąś z pozostałych 2 form, help.

 

edit: pokrążyłem i dostałem się do yevene ale nie wiem czy ta pustke przejde :lol:

Edytowane przez pavel54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem w pustce też mam forme myszy i ducha i nie wiem co dalej drzwi nie otworze a przez ogien tez nie przejde nie wiem jak zdobyć którąś z pozostałych 2 form, help.

Kazda kolejna forme zdobywasz w innym wierzcholku figury ktora wyznaczaja miejsca dostepne na mapce, musisz pamietac z ktorych brales skille i isc do pozostalych, nie ma rady cos po prostu ominales, zadnej wielkiej kombinacji tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już dostępne wszystkie formy i zostały mi te portale pomarańczowe xDDDD edit. fioletowe ofc w koszmarze templariusza, ma ktoś jakąś podpowiedź?? :razz:

 

poradziłem sobie z tym :)

Edytowane przez pavel54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu dubbingu stanelo na tym ze zamienilem pliki odpowiedzialne za dialogi na te angielskie, tak ze mam teraz spolszczenie kinowe :D - bo z tego cco widzialem z poziomu gry nie da sie czegos takiego uzyskac ?

W konfiguratorze jest opcja wyboru wersji audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehm...jest jakiś sposób na otwieranie skrzyń magiem? bo mijam te boxy i mijam i aż żal...

 

co prawda jeśli nie ma w nich nic ciekawego to olać, ale...

Z tego co zauważyłem w grze i co było powiedziane już wcześniej to nie ma takiej możliwości. A szkoda, bo jak nie masz łotrzyka w drużynie to skrzynki stanowią tylko element dekoracji otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem w grze i co było powiedziane już wcześniej to nie ma takiej możliwości. A szkoda, bo jak nie masz łotrzyka w drużynie to skrzynki stanowią tylko element dekoracji otoczenia.

Kij z magiem czaru na otwieranie nie ma :P, ale w NWN juz byla opcja wyłamania zamka!

Moj woj ma 43 siły a nie umie marnej skrzynki wylamac:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już za sobą 30h gry i pewnie nie jestem nawet w połowie. Ogólnie świetna gra, taki KOTOR w świecie LotR. Co mnie strasznie wk**ia to nierówny poziom trudności. Często jest tak, że trafiam na jakąś grupkę i podchodzę do walki po 10 razy, bo zwyczajnie moja drużyna jest za słaba na nich. Albo podczas pordóży z miasta do miasta wpadam na grupę 10 wilków i mam pozamiatane.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Kto był w Ozzamar może czytać."
Teraz jestem w Ozzamar i uczestnicze w turnieju, najpier dali mi chłopców do bicia, a teraz walczę z tym końcowym razem z drużyną, no i nie ma bata na nich. Nie wiem czy odpuścić sobie teraz i przyjść później, bo nie wiem czy oni się dostosowują do mojego poziomu. Ehh, trochę przegieli pałę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma lekki lvl scaling wiec powinno byc dostosowane wzglednie do Twojego poziomu. Ogolnie jakis mrozny czarek morrigan tudzien zamiana w kamien + potiony + klepanie i jestes w domu. W sumie nie jest to arcy ciezka walka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie najtrudniejsza jak narazie. Dobrze, że wspomniałeś o potionach, bardzo ciężko z nimi, kupcy mają albo po kila albo wcale, elfrota też jest mało, żeby porobić swoje. Zresztą potiony mają cooldown, więc nie można ich ładować na maksa. No nic, chyba zostawie to narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zmien nieco postacie w druzynie. Ja majac Stena, Alistara, Wynne no i Siebie(Wojownik Krasnolud) sklepalem tam wszystkich bez problemow. Szczegolnie Wynne bedzie Ci bardzo przydatna jezeli masz problem z miksturkami (odkad ja mam w druzynie praktycznie ich nie uzywam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Wynne, Morrigan, Leliana, sam gram kobietą wojownikiem. Same laski w drużynie;) Co do miksturek to już nie będzie z tym problemu, bo u eflów można kupować elfrooty w nieskończoność, a Morrigan przyrządza. W każdym razie jak załatwię wszystko u elfów to wrócę z powrotem i spróbuję. Co do leczenia Wynne, to nie jest tak różowo, bo czary mają cooldown i to jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Morrigan zamraża i tłucze błyskawicami na zmianę plus dwóch wojów i łotrzyk do pomocy. Często przy zamrożeniu wchodzi roztrzaskanie z miecza albo błyskawicy więc idzie sprawnie. A co do miksturek i leczenia to też Morrigan sobie nie źle radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczył już ktoś z Was ze smokami, ale tymi dużymi? Ciężko jest? Mam wojaka na 14, walka 2 broniami prawie na maksa i nie wiem czy mam się porywać? Wyjść może, iż lezę z motyką na słońce...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "smoki"
masz na mysli flemeth przemieniona w smoka? to musialem sobie darowac (druzyna w okolicach 10-11lvl) ale duzo wczesniej ze smokiem w podziemiach lasu dalijczykow nie mialem raczej problemu.

Bardzo ciekawie jest miec w druzynie Morrigan :D Jej sprzeczki z innym czlonkami druzyny potrafia czasami naprawde rozbawic, a zazwyczaj kazdy ma cos do powiedzenia w sprawach z ktorymi ona ma cos wspolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Morrigan to moja ulubiona postać. Właściwie to mam zamiar z nią poromansować, aprobatę u niej mam już prawie maksymalną, mimo, że w grze staram się być dobry/uczciwy, co jej często przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...