Skocz do zawartości
Kwiecień

Moja Meganka :) Czyt. str. 2

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co chciałem ci powiedzieć, żebys sobie znalazł stronę jakiegos polskiego fan clubu megankim i tam poczytał sobie opini na forum, ale szczerze mówiąc zawiodłem się. Liczyłęm na kwitnąca strone i obfite forum, a nic takiego nie znalazłem. Chyba Renault Megane nie ma zbyt wielu fanów w Polsce.

 

www.megane.vel.pl

 

www.megane.friko.pl

 

jest naprawde słabo, to Fordy, które próbowano tutaj pogrzebac mają wręcz zaje... rozwijające się tego typu organizacje (fan kluby)

 

to chyba daje do myslenia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie z zachodu :>, ja z centrum :]. Wiesz ta Skoda to tylko dlatego, że ma atrakcyjną cene, bo u nas za taką trzeba dać 7-8k więcej ;-, to jest 2001r i ma tylko 28k przejechane. W tej chwili mamy VW Golfa IV z 98'r i jest taki sobie, ja bynajmniej nie moge z tyłu jeździć bo jest mi za ciasno, a mam tylko 182cm wzrostu (jestem najwyższy w rodzinie :)), Myśle, że w Octavii byłoby lepiej bo w końcu to samochód klase wyższy.

No ja mam 186cm wzrostu i jak mowie - byly problemy, no ale moze nie bedzie tak zle :) A co do klasy samochodu - Octavia to samochod z tego samego segmentu co golf, czy focus - klasa C, czy tez klasa srednia - szczerze mowiac nie wiem, ktore z okreslen klas dzisiaj funkcjonuje (literki, czy slownie). W kazdym razie jak mowie Octavia - klasa taka jak golf, focus, megane, tylko ze sedan, no i usilnie przez skode pokazywany jako samochod wiekszy niz w rzeczywistosci :)

Jak juz go bedziecie mieli, to pochwal sie, jak sie nim jezdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz że Octavia to samochód o klasę wyższy od Golfa IV.To jest ta sama płyta podłogowa i ta sama klasa, dokładniej niższa średnia.Octavia ma tyle samo miejsca z tyłu co Golf, tylko ma bagażnik duużo większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Not Found

The requested URL /fotki/24/31/66/m/1086617312479.jpg was not found on this server.

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

hmm, były i nie ma? przynajmniej ja nie widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu. Ja lubię francuskie auta, Renault szczególnie. I nie ma się tu co sugerować, że francuskie to do niczego, a np. niemieckie to super. Każde auto odwdzięcza się za sposób eksploatacji. Mój szwagier ma Megane Classic 1,4 z 97r. Jak do tej pory poza przeglądami (w ASO od nowości) i normalnymi kosztami eksploatacji nie trzeba było niczego reperować. Używane bardzo często, nie oszczędzane, sprawuje się fajnie. Jedyny minus, że nie ma klimy, co jest dośc kłopotlwie, ale widzę że masz wersję AIR, także Ciebie to nie dotyczy. Słowem życze miłej i bezproblemowej eksploatacji, nie zapominaj tylko o przeglądach, a wszystko będzie OK. Jakbys miał jakieś pytania co do Megane, chętnie odpowiem (jak nie będe wiedział - spytam szwagra:)) ).

 

P.S.

Zapraszam na grupe pl.misc.samochody.renault na serwerze news.triger.com.pl - znajdziesz tam dużo informacji o Renault.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie !! Renault Megane już w garażu !! Jeszcze nim nie jeździłem ale ogólne wrażenie świetne. Bardzo duzo miejsca z tyłu, wygodne fotele, zarąbista klima, wypasiste alusy :)

to ty chyba nie widziales wypasionych felg...te w tym megane sa przecietne(aby nie powiedziec gorzej)...mi sie w kazdym razie nie podobaja (juz wole swoje kołpaki w moim Daewoo Tico 0,8 :lol: :D :lol: :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

felgi są ładne, wogóle samochodzik fajnie sie prezentuje, niedawno po drodze widziałem identycznego (te same fele nawet), nie jestem miłosnikiem renault, jednak skłamał bym jesli powiedziałbym, że nie jest ładny...

 

wracając do felg to całkiem przyzwoicie współgrają z resztą auta, jesli ktoś chciałby sie przyczepić do tego, że to tylko 15'' to powiem wam, że w tej klasie samochodów wrzuca się przeważnie 16'' ze względu na połączenie atrakcyjnego wyglądu oraz praktyczności (to jedyne jakie mają jeszcze szanse przetrwać na naszych drogach podczas codziennego użytkowania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że radyjka nie miał (koleś kupił nową megankę i pewnie wymntował). Ale właśnie zamówiłem nowe :) Oto ono:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26024918

 

PANASONIC CQ-RDP101N

 

Cena tylko 350zł. Bardzo ładny, w miare prosty wygląd (nie nawidze odtwarzaczy z 10000 przycisków, 50 animacjami itp.) i do standardowych głośników wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...