Skocz do zawartości
slavok

Głośniczki, doradźcie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat, aktualnie mam Creativy 4.1 4400, chce je sprzedać za jakieś 200 dołożyć 180 i kupić sobie creativy 6.1 6700, Czy mi się to opłaca ?? prosił bym o wrażenia użytkowników tych że głośników i czy ktoś miał okazje porównać te dwa zestawy ??

A karta muz. posiadana przeze mnie to aktualnie SB Live

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 6700 to odczucia mam bardzo pozytywne. Grają juz prawie 5 miechów i do gier, sluchania muzy (nie robienie imprez) w zupełności wystarczają. Ładny basik stosunkowo czyste brzmienie, a i moc swoją mają :) . Ogólnie mówiąc polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.1 6700

SB Live

jezeli te glosniki bedziesz podlaczal do tej karty muzycznej to raczej zapomnij o 6.1 - wiecej niz 5.1 (chyba) live nie obsluguje! (chyba, ze sie myle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam moj ostatni zakup T5400

6700 niby lepsze ale niemaja dwudroznych 3 satelit co da sie odczuc sluchajac na zestawie T5400 Cena tylko ~390 wiec spoko zestawik. Kumple ma 6700 i zmienia na T5400.

Ale jesli juz potzrebujesz 7.1 to klania sie zestaw T7700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wystawiam moje 4.1 4400 na allegro dokładam kaskę i kupuje 6700 :) jak myślicie opyle te 4400 za 200 zł :)

A może jednak T5400 kurcze juz nie wiem... w sumie nie ma dużej rożnicy w cenie ...

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem audigy 2 ale mam stare glosniki 5.1 dtt 2200 i mam zamiar wymienic ale nie wiem na jakie zeby obslugiwaly digital output only czy 6700 lub 5400 obsluguja ma ktos takie glosniki z audigy 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem audigy 2 ale mam stare glosniki 5.1 dtt 2200 i mam zamiar wymienic ale nie wiem na jakie zeby obslugiwaly digital output only czy 6700 lub 5400 obsluguja ma ktos takie glosniki z audigy 2?

nie;) glosniki takie creativa czy innych z dekoderem kosztujA PONAD 1500ZL :lol: MOIM ZDANIEM NIE WARTO TYLE KASY PAKOWAC W PIERDZIAWKI KOMP :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle ,że różnica między 5.1 ,a 6.1 jest praktycznie dla zwykłego śmiertelnika zerowa , no oczywiście poza różnicą cenową 8)

Także moje skromne zdanie jest takie ,że bez sensu wywalać kase na zestawy 6.1 i większe ,chyba że ktoś jest jakimś purystą dzwiękowym :P

Prawda jest taka ,że jakbym miał wydać około 1500plz na <span style="color:red;">[ciach!]</span>lniczki do kompa to dołożyłbym te 500 i poszukał zestawu normalnych kolumienek.

 

P.S. tez mam audigy 2 i dla mnie optymalnym zestawem do grania jest logitech z-640 (5.1) i jedno o czym moge zapewnić bo porównywałem w sklepie, to to że logitech ma czystszą barwę dzwięku niż porównywalne 5.1 creat-ury:P

ale oczywiście to moja , jak najbardziej subiektywna opinia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...