Skocz do zawartości
adam2006

Problem z podkręcaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewin problem. Mam Durona zmodowanego na mobile Athlona. Jeżeli podkręce chce go podkręcić musze to robić stopniowe. Najapierw fsb 166, 199 i nakońcu 210 dzięki czemu mam 2300mhz i chodzi w 100% stbilnie na 1,775v. Jeżeli jedna włącze na łużej komputer i zeche go włączyć to już się nie da. Musze wyczyścić bios i od nowa podkręcać. Jednak wczęśniej tak mi się nie robiło. Ostatnio w kompie wymieniłem zasilacz CODEGEN 300W na taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w kompie wymieniłem zasilacz CODEGEN 300W na taki sam.

WYDAJE MI SIĘ, że na rozruch kompa potrzeba więcej prądu - kup coś konkretniejszego od Codegena !! Chociaż Fortrona 300GTP z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne Codeshity i Megabajty!!!!!!!! Poczytaj sobie topiki o zasiłkach. Podłącz jakiegoś Fortrona albo jednego z nowszych ModeComów (na bazie FSP) i zobaczysz że wszystko będzie normalnie.

 

PS: Deery i inne shity tez nie mogą nazwać się zasilaczami!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam takiego i patrz co ciągnie :) Poza tym sprawa jest prosta. Nie bierzemy się za podkręcanie sprzętu na Codegenach. Nawet w razie gdyby to nie była wina zasilacza, to i tak nic nie tracisz, bo jak kiedyś bedzięsz upgrade'ował kompa nie będziesz miał zaskoczenia że znów "coś" nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam HuntKeya BS 3000 Whisper. Koszt nowego to 99 zl i naprawde jest super i do tego "strasznie" cichy. Za ta cene nic lepszego nie znajdziesz :D

Znajdziesz - Fortrona :) też cichy i to bardzo ;)

Ale chodzi mi o nowy zasilacz...a ten z Allegro jest raczej uzywany.. A cenowo i tak wychodzi na to samo bo 90 zl +8 za przesylke, a w sklepie w Prolinie odbierasz sobie za 99 zl i masz nowke nie smigana i jest git :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem u siebie w Wieluniu ale byl on dostarczony przez Wroclaw i wszystko smiga bardzo dobrze. Nie narzekam. Trafiles po prostu na feralny egemplarz i to wszystko, a przeciez masz gwarancje wiec zawsze mozesz go zwrocic do naprawy - ja nie widze problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam HuntKeye mam 400W ale modelu nie pamietam a nie chce mi sie schylać. Przeżywał już moje różne cudaczenia i działa wyśmienicie. 3 lata gwarancji jest jak co. Też go mam z proline (jakaś promocja była i sie załapałem)PS. Zasilacza wogóle nie słychać jak pracuje...w kompie najgłośniejszy jest HDD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...