Skocz do zawartości
t100

Little Big Adventure 2

Rekomendowane odpowiedzi

little big adventure - juz w to co prawda niegram od lat, ale nurtuje mnie jedno pytanie; gdzie sie znajdywalo klucz francosow? (bodajze czwarty)

 

tak mi sie jakos przypomnialo :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz jest w drugim pokoju w rafinerii – między rurami.

Zeskocz z tego wystającego kwadratu przy windzie na szarą platformę

– w kształcie ósemki – stamtąd zejdź w dół i w lewo (lewo Twinsena – twoje prawo),

potem w górę i w prawo, za rury, i już go masz :D

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się do wątku bo nie ma sensu zakładać topicu.

 

Jak zmusić grę do chodzenia pod XP, jak włączam grę to obraz jest taki jakby rozmazany w poziomie.

Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje tej gry!!! Ma ktoś? Chodzi mi o wersje na CD, w ktorej bede mogł sluchac muzy. Bo niby gre mozna za free sciagnac z roznych stron ze starymi grami, ale tam są one bez muzy ;( A ja wlasnie muze cieplo wspominam z tej gry. Ma ktoś? Pliss... jak ma to na priv prosze się odezwać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko :[] ale nie wiem czy to jest wersja taka ktora sie mozna pochwalic :|

 

Srol: LBA 2 ma juz chyba status free, zobacz to:

http://staregry.extragry.pl/gry_little_big_adventure_2.php

tzn cos tam trzeba zabulic im za download ;/

Edytowane przez -Caleb-
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko :[] ale nie wiem czy to jest wersja taka ktora sie mozna pochwalic :|

 

Srol: LBA 2 ma juz chyba status free, zobacz to:

http://staregry.extragry.pl/gry_little_big_adventure_2.php

tzn cos tam trzeba zabulic im za download ;/

to jest rip, bez filmów i bez muzy :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzany kotlet da sie zjesc:)

mozna pobrac 1 i 2 za free, 1 pod XP,

2 tylko do wypalenia z płyty i bedzie chodzic :lol2:

polecam wszsytkim IMO najlepsza gra w jaka grałem, były rozne inne gry dobre, ale na tamten czas i długo jeszcze nic jej nie dorówna :gitarzysta:

strona jest jak najbardziej legalna status gry free wiec mozna smiało podlinkowac co tez czynię

http://www.lbahq.com/

polecam wszyskim, zwłaszcza tym co nie grali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wersje na CD, w ktorej bede mogł sluchac muzy. Bo niby gre mozna za free sciagnac z roznych stron ze starymi grami, ale tam są one bez muzy ;( A ja wlasnie muze cieplo wspominam z tej gry. Ma ktoś? Pliss... jak ma to na priv prosze się odezwać ;)

Jeśli sama muza Cię zadowoli to http://downloads.khinsider.com/game-soundt...inal-soundtrack tylko trzeba kawałki pojedynczo ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzany kotlet da sie zjesc:)

mozna pobrac 1 i 2 za free, 1 pod XP,

2 tylko do wypalenia z płyty i bedzie chodzic :lol2:

polecam wszsytkim IMO najlepsza gra w jaka grałem, były rozne inne gry dobre, ale na tamten czas i długo jeszcze nic jej nie dorówna :gitarzysta:

strona jest jak najbardziej legalna status gry free wiec mozna smiało podlinkowac co tez czynię

3100732[/snapback]

Jeśli sama muza Cię zadowoli to http://downloads.khinsider.com/game-soundt...inal-soundtrack tylko trzeba kawałki pojedynczo ściągać.
Jeśli to kogoś interesuje (pewnie nie, ale być może...), to mogę zrobić audio rip z pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyki:) Mam obydwa oryginały - wydania premierowe.

a dał bys rade wypalic te płytki? ja mialem LBA 1 Edyscja klasyki i LBA2 prosto z Azji, niestety slad po nich zaginął, a mam ogromny sentyment do tej gry, bardzo rzuciła mi sie na rozwój emocjonalny, umysłowy i duchowy, a muzyka do dzis nie pojmuje jak z kilku tak prostych dzwieków robionych pewnie na ITrackerze mozna bylo zrobic takie arcydzieła :wink: Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko tak tylko pytałem,

odpalilem sobie gre z windy, jakosc grafiki minimalnie gorsza niz z DOSBoxa no i pamietam ze nazywał sie to tryb VGA kiedys czyli przyblizenie kamery to na windzie jest mniejszy zoom jak w DOSboxie za to znika ten czarny pasek, gra jest poprostu kozacka, swego czasu przechodzilem sobie regularnie i zawsze był ten klimat wielkiej przygody, i znowu to czuje :wink: a nie grałem w gre przynjmniej z 6 lat, jednak jak cos jest dobre to zostaje takie na zawsze,, pamietam tylko ze w 2 jak raz pokusilem o opis to załowałem ptem bo napewno dało sie to zrobic bez, wiec odrazam stanowczo wszystkim granie z opisem, wsio da sie zrobic samemu zawsze gzdies coc usłyszymy, pzreczytam i sparwa jest prosta, chciałbym dozyc Trójki, jakis rok temu czytalem ze juz scenariusz jest gotowy, cała histaoria i zabieraja sie za rysowanie grafiki, a nie dawno czytałem ze jednak producenci nie sa kompletnie zainteresowani co za bez sens, tak gra, taki twórca taka przygoda...ehhhhhh <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak 1996 r., specjalnie dla dema LBA 2 na CD kupiłem chyba pierwszy numer na polskim rynku PC GAMER'a (muszę poszukać w piwnicy dla ciekawości, który faktycznie to był numer). To były czasy He, he, he.

-----------------------

chciałbym dozyc Trójki, jakis rok temu czytalem ze juz scenariusz jest gotowy, cała histaoria i zabieraja sie za rysowanie grafiki, a nie dawno czytałem ze jednak producenci nie sa kompletnie zainteresowani co za bez sens, tak gra, taki twórca taka przygoda...ehhhhhh

Takie przykłady można mnożyć. Odżałować nie mogę, że nie powstał OUTCAST II. :cry: Edytowane przez mortex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy LBA ma oficjalnie status abandoware, więc z robieniem dla Ciebie ISO niestety nici. Możesz kupić na eBay lub ściągnąć z P2P.

ma bo by na stronach nie udostępniali po za tym w wywiadzie z Fredem pytali czy ma cos przeciwko aby gra byla dostepna za darmo w sieci, powiedzial ze nie ma problemu oby tylko klienci kupowali nowe produkty,

na wszsytkich stronach z mozliwoscia pobrana LBA 1 i LBA 2 jest napisane kategoria abandoware

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Swietna gra. LBA i LBA 2.

Szkoda ze juz takich nie robia.

Ilez nierwow stracilem kiedy bilem sie z FUn Frockiem.

EHh lezka sie w oku kreci.

A bylo to jeszcze na 386 SX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...